Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.888
Cevap
131
Favori
729.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mokee peh farki yok ki cm den :D

Cm offical ile unoffical arasinda fark ne biliyo musun yada araştırırmsn benim ingilizce berbat anlamyorum :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATIF HODJA

Yok mu Grip Shell isteyen Sarı sından şöyle...

bu grip shell dediğin ne oluyor arka kapak mı bir de çevresi yeşil mi bunun? son olarak fiyatı da söyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarsuslu1923

neden boyle şimdide 23 mb kullanıyyor diyor sebebi ney
     MOTOROLA Moto G - ANA KONU -

ohaa bu nasıl birşeydir böyle.
  • yüklediğin son uygulamaları kontrol et son olarak fabrika ayarlarına dön ya da hard reset.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fotomani

quote:

Orijinalden alıntı: mcebi001

Arkadaşlar usb den bilgisayar bir türlü görmüyor cihazı sebebi ne olabilir..sadece şarj oluyor medya aktarımı çalışmıyor iki usb kablo ile denedim sonuç aynı

Bağlantı prgramını PC'ye kurdunuz mu?

https://motorola-global-portal.custhelp.com/app/answers/prod_answer_detail/a_id/97326/p/30,6720,9050

Ben de motorolanın sitesinden indiriyorum şimdi bakalım olur heralde ondandır. Ondan değilse sıkıntı olabilir.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@hukuksever teşekkürler, markalı bir şey olursa sorun olmaz diyorsunuz. Bizim kedi samsung şarjlarımızın kablolarını da yedi. Bendeki A101'den aldığım GoSmart harici şarj cihazının usb kablosu. bunla şarj ediyorum mecbur ayın başı gelsin de orijinal şarj aleti alacağım artık.

Nette bulamadım bu konuda fikrin var mı, orijinal alayım di mi mutlak. inşallah 40 TL'den fazla değildir. Şu usb'li şarj aleti bulsam ama markalı olmayan. Vatandan felan güvenilir bir şey. Bir taşla iki kuş vurmuş olurum hem gerektiğinde data kablosu veya pcden şarj kablosu olarak kullanırım.

http://www.vatanbilgisayar.com/eta0u10-samsung-micro-usb-seyahat-sarji.html

Buyrun hocam

• Isteyim suan bakamam. Hepsi zaten ayni ki o zaman stock un düzenlenmislerine bak pure stock olmalı

• telefonu kapatip acinca düzeldi cok teşekkürler beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hukuksever

quote:

Orijinalden alıntı: dış kapının iç mandalı

Arkadaşlar telefonu kasa açıklığı sebebiyle servise göndericem yeni gelecek makinayı da kapalı kutu satıcam.moto G düşünen arkadaşlar iletişime geçsin benle.çok uygun fiyata vericem.

Hocam kaca saticaksiniz ben dusunuyorum cnku?

Süreç ne kadar uzar bilmiyorum ama 640tl var aklımda hocam..

• MotorolaDeviceManager_2.4.5 kurdum ve hangi usb kabloyu denersem deneyeyim cihazı pc görmüyor, bilen var mı bunun bir hallini

Moto g pc'ye kablosuz bağlantı yolunu buldum arkadaşlar çok kolaymış.

Ekleme:
    Hallettim: Telefonunuza Airdroid uygulamasını yükleyin olsun bitsin Harika valla. Her türlü android cihazda çalışıyormuş.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sand.airdroid&hl=tr

Tabi büyük dosyalarda sıkıntı olacaktır. Bir de internet kotamızdan gidecek. Tabi evdeki nette kota yüksek oluyor ama kota sıkıntısı olanlar için sorun olabilir.

Kabloyla da çözüm şart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyp02 -- 20 Mayıs 2014; 22:50:29 >

• quote:

MotorolaDeviceManager_2.4.5 kurdum ve hangi usb kabloyu denersem deneyeyim cihazı pc görmüyor, bilen var mı bunun bir hallini

Telefonunuza Airdroid uygulamasını yükleyin olsun bitsin Harika valla. Her türlü android cihazda çalışıyormuş.

eski cihazımdan beri bu uygulamayı kullanıyorum. adb ile uğraşmayacaksam kabloyu hiç kullanmıyorum

• Benim 15 saat anca gidiyo sorun mu var acep
     MOTOROLA Moto G - ANA KONU - MOTOROLA Moto G - ANA KONU -

• quote:

Orijinalden alıntı: GhilleintheMist

quote:

MotorolaDeviceManager_2.4.5 kurdum ve hangi usb kabloyu denersem deneyeyim cihazı pc görmüyor, bilen var mı bunun bir hallini

Telefonunuza Airdroid uygulamasını yükleyin olsun bitsin Harika valla. Her türlü android cihazda çalışıyormuş.

eski cihazımdan beri bu uygulamayı kullanıyorum. adb ile uğraşmayacaksam kabloyu hiç kullanmıyorum

Evet çok güzelmiş ama ücretsiz sürümünde 100 MB veri kotası var. 30 günlük kota miktarı galiba.

Klavyeyle sms yazabilmek de güzel. Ama dikkat etmek lazım 500 sms bile böyle çok kolay biter :)

Yine de kablo sorununu çözmek lazım. GB'lık aktarımlarda çok gerekli ve daha hızlı. Çözen biri çıkarsa anlatsın çok sevaba girer

• quote:

Ekleme:
    Hallettim: Telefonunuza Airdroid uygulamasını yükleyin olsun bitsin Harika valla. Her türlü android cihazda çalışıyormuş.

Tabi büyük dosyalarda sıkıntı olacaktır. Bir de internet kotamızdan gidecek. Tabi evdeki nette kota yüksek oluyor ama kota sıkıntısı olanlar için sorun olabilir.

Kabloyla da çözüm şart.

bir çok benzeri uygulama kullandım ama bu en iyisiymiş.

• -the- kullanıcısına yanıt
    Ekran kaç saat açık kaldı, o önemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: xXSquaLLXx

Ekran kaç saat açık kaldı, o önemli.

4 s 11 dk yaziyor hocam

• telefon bekleme modundayken şarj çok fazla gidiyor. telefonu fabrika ayarlarına döndürmek istedim fakat seçeneğe tıklıyorum telefon kapanıyor. sonra android logosu görünüp kayboluyor sürekli yani fabrika ayarlarına dönmüyor. ben telefonda ne var ne yok silmek istiyorum. hiçbir dosya kalıntısı kalmasın. bunun için cwm'de hangi işlemleri yapmam gerekiyor?
     MOTOROLA Moto G - ANA KONU -

• quote:

quote:

quote:

Evet çok güzelmiş ama ücretsiz sürümünde 100 MB veri kotası var. 30 günlük kota miktarı galiba.

Klavyeyle sms yazabilmek de güzel. Ama dikkat etmek lazım 500 sms bile böyle çok kolay biter :)

Yine de kablo sorununu çözmek lazım. GB'lık aktarımlarda çok gerekli ve daha hızlı. Çözen biri çıkarsa anlatsın çok sevaba girer

Dun 5gb data aktarimi yaptim sikinti olmadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kukumela

biraz saçma bir soru soracağım. şimdi elimizdeki cihaz 17000 antutu skoru alıyor fakat sony xperia sp (1150 TL) 15000 skor alıyor. sp deki grafik kartı adreno 320 bizdeki ise 305. ram'ler aynı sadece işlemci de fark var. moto g 4 çekirdek, sp de ise 2 çekirdek fakat 1.7 ghz bu yüzden aradaki farkı biraz kapatıyor. soruma gelecek olursak bu aradaki farkın kaynağı moto g nin saf android olması mı yoksa işlemci farkı mı;?

xperia spnin güncelleme sonrası puanı 20000bine yaklaştı diye biliyorum ben bunun sebebide işlemcinin krait mimarisi ve adreno 320gpudan kaynaklı olduğunu düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruzgarvedeniz

Kulaklık tavsiye edermisiniz arkadaşlar bu telefon için?

phlips she 7000/10 kulak içi tavsiyemdir
  • quote:

izmir'de ekran için jelatin/film alabilceğim bi yer bilen var mı? KArşıyaka çarşı'da olursa süper olur hatta. Ama iki teknosa'ya gittim telefonu sormak için - arkadaş da alıcaktı - ikisinde de telefon yoktu bile. bu kadar az bilinen bi telefonun jelatinini dükkanlarda bulabilceğimi çok düşünmüyorum ama neyse D

ha bir de rootlayınca updateleri almama gibi bişey mi var? bölük pörçük öyle bişeyler hatırlıyorum ama emin olamadım. sadece bootlaoder açıp,root atacağım.

hocam internetten alıp telefoncuya taktır bulamazsın ankarada telefonu bilmiyor telefoncular 3tanesi 12-13tlye satıyorlar kargo dahil 0.1mm küçük ama idare ediyor
  • 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.