Şimdi Ara

MOTOROLA L9 Şarj sorunu (Tamirci arkadaşlar da belki anlar, teknik bir konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Motorola L9 telefonum var, iki gün öncesine kadar hiç bir problemi yoktu.

İki günden beri şarj aletinden şarj yapmıyor, yapacakmış gibi ekran yanıyor, sonra bir hareket olmuyor. Kutunun içinden bir de USB kablosu çıkıyordu, eskiden o kabloyla bilgisayara bağlandığınız zaman Windows gezgini açılır, içindeki (hafıza kartındaki) dosyaları görebilirdim. Şu anda bilgisayardan dosyalara da ulaşamıyorum. Ama USB kablosunu bilgisayara taktığım anda şarja başlıyor.

Yani USB kablosundan artık sadece şarj yapıyor, telefona ulaşılamıyor, ama şarj aletinden ise bir işlem yapılmıyor.

Nasıl eski haline getirebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lukunku -- 7 Ocak 2011; 9:39:55 >

• Bilgisi olan veya yardımcı olabilecek kimse yok mu?
  • Arkadaşım zamanında bende de bu tür sorunlar oldu amahttp://motomodtr.forumcommunity.net/ den destek alabilirsin.Ayrıca şarz aletinde temassızlık vardır bu birçok motorola adaptöründe yaşanan sorun şarz aletinde olan kablo girişlerini oynat düzelir.USB sorununu da telefonundaki bağlantı/USB ayarları/Varsayılan/Hafıza kartı yaparsan düzelir. Sorununu google aracılığıyla gördüm baya bi zaman geçmiş ama inşallah işine yarar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.