Şimdi Ara

Motorola L9 mu yoksa E2 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar motorola l9 ile motorola e3 arasında kaldım sizce hangisini almalıyım?

• Ben L9'u tercih ederdim.
  • ben e2 kullanıyorum.şarj,foto,tip,malzeme kalitesi ve kullanım rahatlığı açısından L9 e2 den daha iyi.e2 normal kulaklık girişi ve yüksek ekran çözünürlüğü ile L9 dan iyi.mp3 player olarak kullanacaksan e2,yok ben ara sıra müzik dinlerim.abartmam dersen de L9.
  • ben E2'yi öneririm. E2'nin de malzeme kalitesi süper zaten. Müzik ve video oynatma performansına diyecek yok, her türlü müzik donanımlarına sahip, ekranda mükemmel... kısaca E2'yi öneririm.
    foto olarak her ikiside kötü zaten
  • Makro bile çekebilen bir tel için resim kalitesine kötü demek biraz yanlış geldi bana..

Işık yeterliyken çok kaliteli pozlar çekiyor ancak yetersizken her cep tel gibi çaresiz..

Size 2 örnek.. Yetersiz ışık normal çekim:

Yetersiz ışık makroya yakın çekim:

• motorola e2 almanı tavsiye ederim hem ses hem karizma bide küçücük alet
  • e2 alma da ne alırsan al
  • E2 kullanıyorum. Ses kalitesi harika, ekran kalitesi ve çönürlüğü muhteşem. Karar senin tabi.
  • E2 nin müzikçalarda ara sıra takılma ve uzun mesajda yavaşlama sorunu var. Müzikçalar sorunu çözülebiliyor ama msj sorunu çözülemiyor. Sürekli uzun msj yazan biriysen E2 canını birazcık sıkabilir. Kısacası biz sadece msj sorunu var diyelim bu tel için. Geri kalan herşeyi güzel bu cihazın. Ben de E2 kulanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahsin053 -- 3 Şubat 2008; 13:13:50 >
  • E2 her açıdan daha iyi, L9'da en önemli fark radyosundaki RDS desteği yani kanalları dinlerken FM frekansında taşınan sayısal verileri ekrana yazabiliyor, aynen oto radyolarındaki gibi, kanalın ismini, telefon numarasını yani kanalın yayınladığı tüm sayısal verileri gösterebiliyor, dış gövdesi biraz geniş. Ben L9 kullandım ve L9'un en büyük artısı ince oluşu, diğer özellikleri kesinlikle E2'den kat kat geride.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.