Şimdi Ara

Motorola'dan 9.8 mm'lik akıllı telefon: Motoluxe (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
1
Favori
38.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Remlak

Root için link:
    http://motomodtr.forumcommunity.net/?t=50691362

Nasıl root yaptınız?
    Ben ordaki dosyalarla root yapamadım.
    birsürü dosya var orda hangisiyle ne yapılacak doğru düzgün söylenmemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radyougur -- 1 Haziran 2012; 10:17:05 >
  • 1-) Telefonun USB hata ayıklama modunu etkin hale getirin
    2-) Telefonunuzu bilgisayara usb kablo ile bağlayın
    3-) Antivirüs programını kapatın.
    4-) SUTLR yi yönetici olarak çalıştırın. Sizden image dosyasını isteyecek FXX_PR3_NV.xml dosyasını bilgisayarınızdan gösterin ve seçin sonra telefonunuz kapanıp açılacaktır.
    5-) Sonra SuperOneClick programını yönetici olarak açın ve root seçeneğini çalıştırın.
  • quote:

1-) Telefonun USB hata ayıklama modunu etkin hale getirin
    2-) Telefonunuzu bilgisayara usb kablo ile bağlayın
    3-) Antivirüs programını kapatın.
    4-) SUTLR yi yönetici olarak çalıştırın. Sizden image dosyasını isteyecek FXX_PR3_NV.xml dosyasını bilgisayarınızdan gösterin ve seçin sonra telefonunuz kapanıp açılacaktır.
    5-) Sonra SuperOneClick programını yönetici olarak açın ve root seçeneğini çalıştırın.

SuperOneClick programı "Getting mount path..." deyip kalıyor. Olmadı yine maalesef.

"RootD3 ile yapsak ne olur acaba?" diye düşünerek onunla yaptım oda yarıda kaldı.ikinci reboot ta "su" ve "superuser.apk" dosyalarını atamamış.
    "Rootd3.bat" dosyasının ikinci reboot satırından itibaren kopyalayıp yeni bir dosya yaptım ve çalıştırdım.
    Bu şekilde root olabildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radyougur -- 1 Haziran 2012; 13:46:24 >

• bu root ne işe yaramakta yetkimi veriyor?
    Yandex shell çok güzel ama uygulamalara girip çıkarken her seferinde Yandex shell yükleniyor hatası veriyor bende, sizde? mecbur silmiştim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeofizikci

bu root ne işe yaramakta yetkimi veriyor?
    Yandex shell çok güzel ama uygulamalara girip çıkarken her seferinde Yandex shell yükleniyor hatası veriyor bende, sizde? mecbur silmiştim ben.

Fazla uygulama varsa ram kalmayınca yandex yeniden yükleme yapıyor.
    Root işlemi system dosyalarına erişimi sağlıyor.
    cpu hızından tut ram ayarlarına ve arayüzlere kadar herşey kullanıcının elinde oluyor.
    dezavantajı ise telefonu bozabilirsin.
  • Anlaşılan piyango bana vurmuş. Metroda grey mi acaba telefonlar diye düşünmeye başlamıştım. Gerçekten çok iyi fiyata çok güzel telefon güle güle kullanın arkadaşlar. 3 günlük keyfi bile güzeldi bana kısmet olmadı sağlamı. Bir dahada yemiyor gözüm almaya korkudan açıkçası. Gerçi kaldı mı artık ellerinde oda meçhul.
  • arkadaşlar farklı rom kuran varmı hiç acaba.
  • Uygun rom görmedim henüz.
  • Motoluxe için MOTONAV (IGO).

ara yüzü değişik ama aynı igo myway in klasörünü kullanıyor ve 480x854 çözünürlüğü destekliyor.

Bunu kurmadan önce varsa SD kartınızdaki "IGO" klasörünün adını "MOTONAV" olarak değiştirip kullanabilirsiniz.

http://www.mediafire.com/?i0r5n4zfrkobe79

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radyougur -- 3 Haziran 2012; 1:40:57 >
  • Kurulumu tam olarak açıklayabilir misiniz? Sadece apk var diğer dosyaları nereden bulabiliriz?
  • quote:

Kurulumu tam olarak açıklayabilir misiniz? Sadece apk var diğer dosyaları nereden bulabiliriz?

"Motonav" kullanacaksanız Zipli dosyanın içindeki "MOTONAV" klasörünü olduğu gibi SD karta koyup içindeki apk yı kurun.
    "IGO" kullanacaksanız Zipli dosyanın içindeki "MOTONAV" adlı klasörün adını "IGO" olarak değiştirip SD karta koyun ve alttaki "iGO_8.4.3.179971_800x480.apk" dosyasını kurun.

Linkler:
    Part1
    Part2
    Motonav_480x854.apk
    iGO_8.4.3.179971_800x480.apk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radyougur -- 4 Haziran 2012; 11:24:19 >

• Teşekkürler akşam indirip deneyeyim.
  • merhaba bende dün motoluxe aldım android tlf hakkında fazla tecrübem yok. kullandıkça alışıyorum. desteğe ihtiyacım olabilir. Bu başlık altında paylaşım yapabiliriz galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hm1506 -- 5 Haziran 2012; 10:56:08 >
  • tavsiye eder misiniz alan aarkadaşlar
  • androidler hakkında tecrübeli değilim işlemci ram vs hakkında diğer arkadaşlar yorum yaparlar bana göre ekran kalitesi çok iyi dokunmatik hassasiyeti çok güzel en önemlisi malzeme kalitesi on numara
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: radyougur

Benim bir problemim var arkadaşlar.
    IGO yu yükledim ama eski telefonumdaki poi leri buraya atamıyorum.
    Root yetkisi istiyor.
    Bu telefonda root işlemi nasıl yapılıyor bilen varmı acaba.

Ben de eşime metrodan 575 TLye bu telefondan aldım. Alır almaz aşağıdaki siteden indirdiğim programla root yaptım. Yandex shell, igo vb. programları yükledim. Şansıma telefonda en küçük bir sorun çıkmadı. Dokunmatiği, hızı, sesi filan çok iyi. Bu fiyata böyle bir telefon aldığıma çok şaşırdım açıkçası. S2 kullanıyorum ama bu telefonun şekli çok daha güzel geldi bana.
    Root için link:

575 HANGİ METRODA İZMİRDE BAKTIM 749 TL DİYORLAR HİÇ İNDİRİMDE OLMAMIŞ ?????NEREDE SATILIYORSA BİZEDE SÖYLEYİN BİZDE ALALIM

• Öncelikle büyük harflerle yazmamanızı rica ederim. Gaziemir Metroda Bonus karta 8 taksitle kampanyası vardı. Şimdi devam ediyor mu bilmiyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: surikata

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: radyougur

Benim bir problemim var arkadaşlar.
    IGO yu yükledim ama eski telefonumdaki poi leri buraya atamıyorum.
    Root yetkisi istiyor.
    Bu telefonda root işlemi nasıl yapılıyor bilen varmı acaba.

Ben de eşime metrodan 575 TLye bu telefondan aldım. Alır almaz aşağıdaki siteden indirdiğim programla root yaptım. Yandex shell, igo vb. programları yükledim. Şansıma telefonda en küçük bir sorun çıkmadı. Dokunmatiği, hızı, sesi filan çok iyi. Bu fiyata böyle bir telefon aldığıma çok şaşırdım açıkçası. S2 kullanıyorum ama bu telefonun şekli çok daha güzel geldi bana.
    Root için link:

575 HANGİ METRODA İZMİRDE BAKTIM 749 TL DİYORLAR HİÇ İNDİRİMDE OLMAMIŞ ?????NEREDE SATILIYORSA BİZEDE SÖYLEYİN BİZDE ALALIM

Kampanya bitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: mors

arka kameranın yanında nerede mikrofon var hiç dikkatimi çekmemişti.

ikinci mikrofon varmış.

• Ben cihazı 2 gün önce aldım cihazı. 2. el olarak 350 sıfır ayarında cihaz. Full kutu içeriği. Şu an, androidin, hd dizi izle programıyla yalan dünya dizisini netten izliyorum. Görüntü hd ve zerre kasılma yok. Şarjı gayet iyi. Htc xe aldım 2. el 650 ye. Ancak şarjı berbattı geri verdim. Kulaklığına el koyma şartı ile :) Malum dre beat kulaklık.
    Ben s2, iphone 4, 4s, htc, hepsini kullandım. Telefoncu arkadaşım var sağolsun hepsini deniyorum. Ama bu fiyata alınabilecek en güzel cihaz. Kasma, donma, dokunmatik vb sorunları yok. Sesi güzel, ekran kalitesi güzel. Ancak kamera kalitesini 8mp e yakıştıramadım. Video kalitesi vga ve wvga. Fotoğraf makinem olduğu için, dert değil, telefonu fotoğraf için kullanmaya karşıyım. Uygulama, oyun, internet için ideal. Angy bird diyen biri var. Evet kardeşim angry bird sorunsuz oynanıyor. Videoda da kasılma yok. Eğer marka ve üst düzey fotoğraf çekme derdiniz yoksa alın gitsin :)

Bir de 2.el olarak 350 pahalı mı, ucuz mu?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.