Şimdi Ara

Motor Önerirmisiniz Arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu sene A2 ehliyetimi alıyorum motorumuda şimdiden belirleyip almak istiyorum fiyat üst sınırım 3.500-4.000 lira chopper tarzı beğeniyorum ama diğer türlerdende önerebilirsiniz arkadaşlar boyum 1.85 bu arada şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Belirttiğin fiyat aralığında 150-200 cc'lik su soğutmalı bir scooter işini rahatlıkla görür.Hem şehir içi,hemde uzun yola uygundur.Chopper'ı şehir içi trafikte kullanmak,scooter'a göre nispeten daha zahmetli..
  • Scooter tarzı pek istemiyorum aslında chopperın ne tür zorlukları var hocam hangi durumlarda zorlanırım şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thailand -- 27 Ağustos 2013; 21:13:18 >
  • scooter cup süren vitesli motosikletle dün tanışmış biri olarak sürmesi gerçekten zor araba gibi dönmüyor kıvrak değil 1 kere denedim gözüm yemedi arkadaşın arkasına bindim scooter ve cuplar aralardan giderken trafikte bekledik öyle ha rahat mı rahat titreşim yoksa mis gibi ferah ama motosiklete hakim olmadan alınırsa insanın başına iş açabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEŞELİMEŞEODUNU

scooter cup süren vitesli motosikletle dün tanışmış biri olarak sürmesi gerçekten zor araba gibi dönmüyor kıvrak değil 1 kere denedim gözüm yemedi arkadaşın arkasına bindim scooter ve cuplar aralardan giderken trafikte bekledik öyle ha rahat mı rahat titreşim yoksa mis gibi ferah ama motosiklete hakim olmadan alınırsa insanın başına iş açabilir.

Hadi ya önce deneyeyim bari hocam bende görüntüsünden dolayı istemiştim normal scooter tarzı kullanımı hoşuma gidiyor ama tarzı problem :/

• quote:

Orijinalden alıntı: Quor

quote:

scooter cup süren vitesli motosikletle dün tanışmış biri olarak sürmesi gerçekten zor araba gibi dönmüyor kıvrak değil 1 kere denedim gözüm yemedi arkadaşın arkasına bindim scooter ve cuplar aralardan giderken trafikte bekledik öyle ha rahat mı rahat titreşim yoksa mis gibi ferah ama motosiklete hakim olmadan alınırsa insanın başına iş açabilir.

Hadi ya önce deneyeyim bari hocam bende görüntüsünden dolayı istemiştim normal scooter tarzı kullanımı hoşuma gidiyor ama tarzı problem :/

bencede hocam bir dene çok acayip bir sürüşü var tecrube edinip öyle binmek gerekiyor gibi geldi bana oturuşu motosiklet kadar rahat değil(şehiriçi).

scooter sevmiyorum ben tekerlekler ufak plastik parça çok ve çok yakan ama pratik aletler tek avantajı pratik gaz fren bitti bu kadar vitesli gibi ani tepki vermiyor mesela debriyajı hızlı bırakınca veya gaz ayarını kaçırırsan ki yeni motosiklet süren biri için gaz ayarı garip gelir araba gibi değil agresif motosiklet deli gibi ivmeleniyor ön tekerlek piste inmiş uçak gibi yere seke seke temas ediyor scooterda öyle değil devir yükseliyor ama hemen kalkış yapmıyor arada dişli yok cvt şanzıman devirle çalıştığından kademeli olarak hızlanıyor viteslideki gibi baskı balata aniden yapışınca arka teker kudurmuyor bu olayda kayışla aktarmanında etkisi mevcut yıllardır araba süren scooter süren cub süren biri olarak vitesli motor bambaşka bir dünya binişi bile zor ata biner gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEŞELİMEŞEODUNU -- 28 Ağustos 2013; 20:39:15 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Quor

quote:

bencede hocam bir dene çok acayip bir sürüşü var tecrube edinip öyle binmek gerekiyor gibi geldi bana oturuşu motosiklet kadar rahat değil(şehiriçi).

scooter sevmiyorum ben tekerlekler ufak plastik parça çok ve çok yakan ama pratik aletler tek avantajı pratik gaz fren bitti bu kadar vitesli gibi ani tepki vermiyor mesela debriyajı hızlı bırakınca veya gaz ayarını kaçırırsan ki yeni motosiklet süren biri için gaz ayarı garip gelir araba gibi değil agresif motosiklet deli gibi ivmeleniyor ön tekerlek piste inmiş uçak gibi yere seke seke temas ediyor scooterda öyle değil devir yükseliyor ama hemen kalkış yapmıyor arada dişli yok cvt şanzıman devirle çalıştığından kademeli olarak hızlanıyor viteslideki gibi baskı balata aniden yapışınca arka teker kudurmuyor bu olayda kayışla aktarmanında etkisi mevcut yıllardır araba süren scooter süren cub süren biri olarak vitesli motor bambaşka bir dünya binişi bile zor ata biner gibi

böyle deyince fikrimde hafif bir değişme oldu gibi bende yaklaşık 4-5 senedir scooter sürüyorum gerçekten hoşuma gidiyor vitesliyide öyle olur diye düşünmüştüm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.