Şimdi Ara

Motor Alıcam Bulamıyorum Yardım !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, hep takip etmeme rağmen yeni üye oldum şimdiden hoş bulduk :)

Elimde 2000 max 2300 tl nakit var 300tl'i ruhsat vb. işler için ayırdım. Scooter yada touring bir motor alıcam ama ne alacağımı bir türlü bulamadım bu aralar motor fiyatları fırlamış durumda gerek dolardan gerek mevsimi geldiğinden motor almak için kötü bir zaman ama almam gerekli. Benim istediğim motor sağlam olsun beni yarı yolda bırakmasın görünüşü o kadarda önemli değil gözde fena durmasın yani. Bursada yaşıyorum ama eskişehirde öğrenciyim orada staj yapıcam bu yaz. Bursaya gidip gelicem uzun yol yani 180km kadar. Her yerden araştırmama rağmen bir türlü motor bulamadım. Öyle bir dereceye geldim ki lanet edip çin malı motor alıcam neredeyse oda mondial olacak galiba. Kymco CK 125 almayı düşünüyorum bulabilirsem tabi şuanlık aradığım özelliklerde bu motor var. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum

• umtk U kullanıcısına yanıt
    o araya düzgün bi motor bulamassın 3000 4000 arasına bulabilirsin anca illede 2000 liraya almam lazım diyorsan mondial kuba tarzı 2 el çin mallarına bak derim mondial drift var cok tutuldu o paraya bulabilirsen al hiç kaçırma yada ybr 125 bunu bulursan eski meski deme al yeterki çok km yapmamıs olsun ve arızası olmasın
  • Temiz kullanılmış ilk elden bir ybr o çin mallarından daha iyi bir seçim olur bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevaplarınız için tşk. En kötü ybr 3,500 tl :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.