Şimdi Ara

Mortal Kombat X (2015) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
880
Cevap
11
Favori
42.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar steam de ön yükleme açılmış, bilginize..
  • Saldırın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan9593

quote:

Orijinalden alıntı: LivingDeads69

sindel'siz mortal kombat olmaz.

Sindel de kim? Kim takar bu karakteri? Seriye ancak 3. oyunda dahil olmuş. Subzero veya Scorpion desen
    anlayacam.

bana ne o tirt karakterlerden. Mortal Kombat benim Sega MegaDrive 2'de basladigim oyundu sen ne diyorsun kocum? oldum olasi su liu kang, sub zero ve scorpion'a olan hayranligi anlamiyorum.

Sindel ise baska. Mesela Kitana cok hos olmus bu son oyunda ama Sindel'i koymamak...

• Arkadaslar ben yarım saat once oyunu aldım steamden kombat pack li versiyonunu.Kütüphaneden uzerın geldım onyukleme secenegı var tıkladım tıklamam ile tamamlanması bır oldu heralde ufak bi dosya ındırdı bilmıyorum ama oyunu ne zaman yukliyebilicez net bir saat var mı? Gece 12 den sonra yükliyebilir miyiz ona gore pc yi acık bırakıcam ?

Edit:Şuan 3 gb birşey ındırıyor mk x ama hayırlısı bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LiuKang -- 13 Nisan 2015; 21:33:39 >
  • LiuKang kullanıcısına yanıt
    Fark ettiniz mi bilmiyorum ama ön yüklemeye ilk basıldığında 20gb küsur gibi bir veri vardı. Sanırım parça parça indirecek, en mantıklısı pc yi gece boyunca açık bırakmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MANNKO

Fark ettiniz mi bilmiyorum ama ön yüklemeye ilk basıldığında 20gb küsur gibi bir veri vardı. Sanırım parça parça indirecek, en mantıklısı pc yi gece boyunca açık bırakmak.

Dostum yanlıs gormedıysem 29 gb idi dedigin gibi buyuk ıhtımal part part inicek biz ne olur olmaz acık bırakalım Asıl soru su yarın gta 5 mı oynıcaz mk 10 mu o sıkıntı Arkadas neden aynı gun nedennnnnnnn

• Oyun açılmış şöyle bir kurulum boyutu istiyor

Mortal Kombat X (2015) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blendw -- 14 Nisan 2015; 7:58:58 >
  • Ölüm hareketleri bazıları sapkınca ve tiksindirici abartılı bunun yüzünden Japon ve Almanlar yasak etmiş gerçekten biraz .okunu çıkartmışlar bide preorder yaptık genelde hediye verir diye ama oyunu daha pahalıya alıp kazıklandım Goro Moro ne yapayım kafadan bacaklı embessil karakteri Goro'ya para verdim diye oynarim onu da.

Edit: Oyun güzel yine deli gibi oynayacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blendw -- 13 Nisan 2015; 22:44:24 >
  • Beğenilmedi mi yoksana?! =(
  • 3gb'lık yükleme sonrasında yeni bir yüklemesi daha başlayan var mı? 3gb sonrası öyle kaldı.. :S
  • Aynen 3 GB gorunce yatamadim bitmesini bekledim bitince noluyo şaka mı bu diye üzerine tıklayınca ingilizce "icerik hala şifreli şu an ulaşılamaz" yazıyo ahh be işçi gibi yarın bunla uğraşacaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blendw -- 14 Nisan 2015; 8:15:54 >
  • 3 gb indi gerisi yok Neyse biz gene acık bırakalım pc yi ne olur olmaz
  • ee hani 30 gb idi

edit: gerekli açıklamayı oyunun store sayfasına eklemişler. bu her şeyi açıklıyor.

As many Steam community members have noticed, the size of the initial pre-load for Mortal Kombat X is about 3 GB. This is because we are using a new feature of Steam that allows the game to be played while the full download is streamed and installed in the background.

As soon as the game is played for the first time, a batch of DLC content will appear in your download queue. Check the Steam client to see the download progress on DLC items labeled Mortal Kombat X Install Pack 01 through 23.

You’ll be able to play the game while these downloads complete.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 14 Nisan 2015; 3:51:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

ee hani 30 gb idi

edit: gerekli açıklamayı oyunun store sayfasına eklemişler. bu her şeyi açıklıyor.

As many Steam community members have noticed, the size of the initial pre-load for Mortal Kombat X is about 3 GB. This is because we are using a new feature of Steam that allows the game to be played while the full download is streamed and installed in the background.

As soon as the game is played for the first time, a batch of DLC content will appear in your download queue. Check the Steam client to see the download progress on DLC items labeled Mortal Kombat X Install Pack 01 through 23.

You’ll be able to play the game while these downloads complete.

Dostum ben tam olarak anlamadım sımdı olay nedir Hala indirmedi bisey 3 gb dan baska.Oyuna gırıyorum ama hiç bir modu acmıyor sıngle gıreyım dıyorum oyundan atıyor benı.Arkadas neden gta gıbı onceden acmadınız sunu hadı onu gectım oyun bugun cıktı hala indiremıyoruz

• Nerde sacma sapan is gelir bizi bulur ya :D

• Gta v ten sorunlu çıkış beklerken o mis gibi çıktı mortal da yaşanan şu rezilliğe bak. Steam ssayfalarında da denilsiği gibi best menu simulator ever

• Var mı gelişme beyler? Bende hala 3GB da duruyor oyle..
  • KarambaKarambita* kullanıcısına yanıt
    aynen 3 gb da kaldı oyun ne kadar çok saçmaladılar ya
  • G2a dan pre order yaptim keyi henuz gondermediler. Resmi cikis tarihinde gonderilecek diyordu. Ee bu gun degil mi cikis tarihi? Ayni sorunu yasayan var mi?

• oyuna giriyorum sadece menüde gezebiliyorum bi şey seçince oyundan atıyor

sanırım resmi olarak çıkışı bugece akşam 8 gibi yapacak, steam'in bir hatası yüzünden erken yayınlandı herhalde. oyundayken geçirdiğim süre profile yansımıyor bile.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.