Şimdi Ara

Morpheus | 80 Cap | Sadece CH | Original | Joba Dayalı | 19.06.2015 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
4.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İçimden geçenleri söylemişin serverın tadı kaçmaya başladı. Gm yoğun baskıya dayanamayıp bu saat itibarıyle sunucu kapasitesini arttıracağını söyledi. Bakalım kaç saat dayanabilecek server

Bu arada benim nick Enfeksiyon :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk günlerde sence biraz normal değilmi ve kafasına göre değil oyuncu isteklerine göre kervan rateleri ayarlandı ve gm ler oyunda her akşam oyuncuları tatmin edecek etkinlikler yapıyolar şimdiden herkes moon item kasma çabasına girdi bile kolay bir oyun değil ilk açıldığında isro dada yığınla sorun vardı halada var hiçbişey kusursuz değildir büyük bir kitle varsa sorunlarda olması muhtemeldir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6047038AC -- 1 Temmuz 2015; 21:37:22 >
  • Arkadaşlar az önce izlediğim bir şeyden de etkilenerek oyunların zamanımızı öldürmesine artık karşı çıkma kararı aldım. Sabah 6 da uyandım karakterim 40 leveldi akşam 4 e kadar 34 level atlattırdım partilerle vs solo kasılarak yaklaşık 10 saat bilgisayar başından kalkmadım karakterim şuan 74 level spear nuker ex95 kullanmak isteyen için id ve pw emir1337 cold 60 ta bıraktım onu uplamayın fire light hueksal gidin benden tavsiye . Benim için silkroad counter strike vs o bu şu devri bitmiştir alayını sildim bugün giden 10 saatimde biliyorum hiç bir zaman geri alamayacağım bu saatten sonra bilgisayarımı ve telefonumu sadece eğitim amaçlı kullanacağım ingilizce mi daha da geliştirmek ve asıl hedefim yazılım mühendisliği ( hobi olarak ta etnik hacker ) olmak için

Bana yardım eden muhammet arkadaşıma teşekkür ederim karakterimdeki yarım b gold ona hediyem olsun :) herkese iyi eğlenceler
  • Beyler mbot sabah çalışıyordu şimdi bu hatayı vermeye başladı "An unknown error occured while checking for a mBot update" socketspy da işlemiyor. Sizde çalışıyor mu ?
  • Oyun'a Girişte Morpheus.dll hatası alıyorum Bunun Çözümü Var mı ?
  • Kapasite 1600 oldu

Mbot Login server tekrar kapandı, açılır bugune ( belki acılmıstır ben denemedim daha )

.dll htası alan arkadaşlarda virüs programından sro_client izin verirse sorun çözülecektir
  • jinvarrel kullanıcısına yanıt
    Virüs Programı Kullanmıyorum Ama yine Aynı Hatayı Alıyorum
  • Mbotu nerden indirşcez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorun mbot tan kaynaklı çoğu private swde suan mbot çalşmıyor çalıştırabilenler çok az ama sw yine full yine full kervan yapıyoruz hergün millet ilk moonu nu aldı bile haftaya tekrar 0dan job point kasıcaz 1 haftalık hak dolu sabırsızlıkla bekliyoz emek vererek bi yerlere gelmek isteyen ve kalabalık ortam arayanlar için şahane bi yer dw önü full dolu pwplerle moon silahı fgw ile almak isteyenler durduraksız fgwde sos kasmak için roc taklamakan full dolu kervan ise tamamen süper sw limitini 1600e cıkardılar trafik sorunuda kalktı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6047038AC -- 3 Temmuz 2015; 16:03:27 >
  • Gm'ler baya ilgili bnde joysronun mbotunu kullanıyorum onun bi skntısı yok

Geçen pvp yapıp gidicektm gm geldi bi kaç milletle oynadı eğlendi gitti :D Gm'lerin iligisi gayet iyi Millet moon aldı herşey çok çabuk ilerliyor başlayacaklar acele etsin :D
     Morpheus | 80 Cap | Sadece CH | Original  | Joba Dayalı | 19.06.2015
  • Botta sıkıntı yoksa yarın başlayacağım, var mı öneriniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba gençler. Ben de aranıza katıldım. Var mı forum guildi vs? Yaş 25 isim fatih. Nick forum nickimle aynı, Aazam. Pm bekliyorum
  • 8 dg ıtemlerının 1 golda satılması sacmalık
  • Evet arkadaşlar 4-5 arkadaş olarak oyunu bıraktık.

Sebepleri oyuncu sayısının cok olup aktif oyuncu sayısının az olması.. Thief Hunter Trader sadece 1 konvoy var başka yok çünkü sox itemleri alması gerçekten aşırı zor ve meşakkatli + gold harcıyorsunuz. O kadar zamanı sırf +2 güçlü olan item için harcamak gerçekten akıl karı değil zaten +7 set +9 weaponlarımız var +2 item için o kadar para dökeceğine git o parayla başka itemler al oyunda daha akıl kârı olur..

Server'ın ekonomik sisteminin aşırı sacma sapan olması. Biz Silkroad oynuyoruz +5 +6 itemin değeri en fazla 100-200m olmalı , ben 2-3b lik itemler görünce oyundan soğuyorum çok saçma geliyor kim ne derse desin öyle olmamalı bence..

Serverda yapacak birşeyin kalmaması.. Dw önünde pvp yapanların sayısı git gide azalıyor , güzel ve deneyimli profesyonel GM'lerin açtığı Silkroadları denemeyi test etmeyi seven bir insan olarak bu oyunda aşırı botting olayı var. Fazla fazla olunca insan bayıyor, oyun activelikten bottinge dönünce böyle sıkıcılasıyor işte. BU aktif oyuncuyu ben 200 online'lı bir serverda bile rahatça yakalarım kaldı ki bu oyunun online sayısı 900 ~ 1000

Özetle: Aktif oyuncu sayısı az, Bot olan insan sayısı cok, som alma olayları asırı zor ve gerekiz +2 için değmez, GM eventler vs güzel o konuda lafım yok. Kısacası ENDGAME problemli bir oyun olduğu için bıraktık cogu arkadasta önceden o yüzden bırakmıstı.. Konuyu silmiyorum baslamak isteyen baslayabilir piyasada 80cap yok malum Eryx var o da baya eski.. Sonuc olarak büyük guildler olsun oyundaki oyuncular olsun hepimiz ELAMIDAS 2' ye yani CHOCO / Expert / FUTU 'ların başlayacağı oyuna bütün buyuk guildler olarak başlayacağız. Peki neden derseniz? ENDGAME de ve BOTTING kısmında düzeltmeler geliştirmeler yapacaklarına inanıyoruz zaten öncesinde 2-3 server yürütmüş +3k online görmüş GM'lere güvenmek gayet mantıklı bir davranış açılacağı zaman zaten Choco sizi haberdar eder forumda konusu açılır. (Tahminen 20-30 Temmuz arası oyun online olur) Herkese kolay gelsin..

Son olarak bunlar da Stall Eventi ve SoS dağıtma eventinden kareler :D

Jin
     Morpheus | 80 Cap | Sadece CH | Original  | Joba Dayalı | 19.06.2015 Morpheus | 80 Cap | Sadece CH | Original  | Joba Dayalı | 19.06.2015

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinvarrel -- 6 Temmuz 2015; 16:56:33 >

• Elamidas için haberleşebiliriz.
    Ben de bıraktım. Sabah akşam kervan çekmek de bir yere kadar.
  • Biz hala buralardayız bu yaz bu sw yeterli kapanırsa yaz tatili bitene kadar başka sw ye başlamam online sürem günde 5 saat felan pekte ilgilendiğim yok ama Beş kuruş para harcamadan silk alıp item yapanlarla aynı seviyeye gelebiliyorsun bu sevindirici herkese iyi oyunlar :)
     Morpheus | 80 Cap | Sadece CH | Original  | Joba Dayalı | 19.06.2015 Morpheus | 80 Cap | Sadece CH | Original  | Joba Dayalı | 19.06.2015

• Sürekli kapanma olayları olmasa yaz için vakit geçirmek adına oynanır ki ben hala oynuyorum açılırsa. Eğlendikten sonra çok fazla kompleks düşünmeye gerek yok

edit: An itibari ile oyunu sildim. Sıkıcı oluyor bir yerden sonra. Yapacak bir şey kalmadı yazık oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liquid Soap -- 16 Temmuz 2015; 3:29:21 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.