Şimdi Ara

morkus yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
1.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu gün ilk oyunum olan morkuş yayınlandı. Bilinen flappy bird oyununun birazcık daha kolaylaştırılmış hali denilebilir :)

Zaten flappy bird akımından sonra bu işe yeni başlayanların çoğu ilk olarak bunu yapmayı denediler ben de onlardan biriyim ama bu işte ilerlemek istiyorum bana destek olursanız sevinirim

Oyun :
    Karakter (Mor) kuş
    Oyunda şu an için maalesef sesleri (Windows Phone için) çalışır hale getiremedim yakın zamanda düzeltmeye çalışacağım
    Arkadaşlarınıza skorlarınızı göstererek onları ezebilirsiniz :)
    Güncelleme ile zor ya da kolay şeklinde seviye seçimi gibi bir şey eklemeyi düşünüyorum...
    Ve biraz daha fazlası tabiki de

Oyunu indirerek bana destek olursanız çok mutlu olurum arkadaşlar. Tabiki değerlendirme yazmayı da unutmayalım
    Oyun ile ilgili önerilerinizi de mağazada bildirirseniz sevinirim.
     morkus yayınlandı

Oyunu bu linkten indirebilirsiniz :http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/morkus/e812ce72-1163-4501-b44d-d7506eb9f5ea

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/morkus/e812ce72-1163-4501-b44d-d7506eb9f5ea

Başka projelerimiz de var
    Diğer projelerimizden haberdar olmak için :
    Facebook:https://m.facebook.com/profile.php?id=650321991732252&ref=bookmark

Twitter:https://mobile.twitter.com/Fuemcorp

İnstagram:http://instagram.com/fuemcorporation#

morkus yayınlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuekan -- 20 Ekim 2014; 21:33:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• desteklerinizi bekliyorum arkadaşlar
  • İndirip denedim güzel yapmışsın bi sorun göremedim

• fuekan F kullanıcısına yanıt
    Allah başarılarınızı artırsın. Kaliteli oyun çıkarabilecek arkadaşlara bu ülkede gerçekten ihtiyaç var. Bilgin var mı bilmiyorum. Ama bilmiyorsan sana bi tavsiyede bulunayım. KOSGEB yazılım konusunda da teşvikler veriyor. Bence araştır. Öyle ya da böyle ortaya bir proje çıkartmışsın. Dahasını da yapabilecek durumdasın. Devletin bu konuda çok güzel teşvik, hibe ve geri ödemesi 5 yıl sonra başlayan faizsiz kredileri mevcut. Bunlardan faydalanmaya bak. Her zaman demişimdir. Her insanda beyin vardır. Her insanda akıl vardır. Azim dr olduktan sonra o dünyaca ünlü oyun yapımcılarının yaptıklarından daha iyilerini de yapabiliriz. (bkz crysis serisi)

• Oyun pek oynamam ama Türk destek tam destek.

Bu arada oyun yapması çokmu kolay herkes oyun yapıyor az çok yazılım bilgim var kolay ise bende uğraşmayı severim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PapyonluLejyon -- 7 Ekim 2014; 18:47:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doqusss

İndirip denedim güzel yapmışsın bi sorun göremedim

Teşekkür ederim bir ses sorunu var işte onu da düzeltmeye çalışacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: criptex

Allah başarılarınızı artırsın. Kaliteli oyun çıkarabilecek arkadaşlara bu ülkede gerçekten ihtiyaç var. Bilgin var mı bilmiyorum. Ama bilmiyorsan sana bi tavsiyede bulunayım. KOSGEB yazılım konusunda da teşvikler veriyor. Bence araştır. Öyle ya da böyle ortaya bir proje çıkartmışsın. Dahasını da yapabilecek durumdasın. Devletin bu konuda çok güzel teşvik, hibe ve geri ödemesi 5 yıl sonra başlayan faizsiz kredileri mevcut. Bunlardan faydalanmaya bak. Her zaman demişimdir. Her insanda beyin vardır. Her insanda akıl vardır. Azim dr olduktan sonra o dünyaca ünlü oyun yapımcılarının yaptıklarından daha iyilerini de yapabiliriz. (bkz crysis serisi)

Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim bilmiyordum . Araştıracağım umarım faydası olur kendimi bu alanda geliştirmeyi düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: 1zeus1

Oyun pek oynamam ama Türk destek tam destek.

Bu arada oyun yapması çokmu kolay herkes oyun yapıyor az çok yazılım bilgim var kolay ise bende uğraşmayı severim.

Destek olduğunuz için çok teşekkür ederim oyun yazmak kolay mı işine gelince eğer sabırlı bir insan iseniz yaparsınız birazda azim olması gerekiyor tabi

• fuekan F kullanıcısına yanıt
    Sonuca ulaşıcağımı bilirsem kesintisiz devam ederim peki sizden birşey istesem oyunun yapım aşamasında kullandığınız programların sadece adlarını özelden yazar mısınız?

• Yürü be kim tutar seni oyun da fena değil hani

• quote:

Orijinalden alıntı: 1zeus1

Sonuca ulaşıcağımı bilirsem kesintisiz devam ederim peki sizden birşey istesem oyunun yapım aşamasında kullandığınız programların sadece adlarını özelden yazar mısınız?

Tabi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

Yürü be kim tutar seni oyun da fena değil hani

Sadece biraz geç kalınmış bir oyun sanırım :) beklediğimden düşük geldi açıkçası indirme sayısı

• quote:

Orijinalden alıntı: fuekan

quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

Yürü be kim tutar seni oyun da fena değil hani

Sadece biraz geç kalınmış bir oyun sanırım :) beklediğimden düşük geldi açıkçası indirme sayısı

Visual Basic ile uygulama geliştirilebiliyor mağaza için keşke sizin gibi herkes bu kıvılcım ile atşini yaksa ortada ne android i ne de ios u bırakırız

• İnşallah android yakın zamanda yok olur ama ios u seviyorum o güzel:)
    Tabi Windows Phone un daha çok desteğe ihtiyacı olacak bu süreçte

• Arkadaşlar oyun güncelleme aldı

Yeni bir level eklendi ve kasmalar takılmalar azaltıldı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyun yeniden güncel

Hatalar düzeltildi

Fantastik level değiştirildi

• Oyunu indirdim bence gayet iyi olmuş hiç takılma yaşatmıyor ama benim takıldığım şey oyunu bir Türk yapmasına rağmen İngilizce olması High Score yerine Yüksek Puan yazılsa açıklamanı da Türkçe yapsan daha iyi olur sanki.

Ekleme: Ben Windows 7 ile Visual Basic ile uygulama geliştirmek istediğim de Windows Phone emulatör ü açamıyorum Windows 8 istiyormuş öyle bir hata veriyor bir bilgin var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orktas -- 12 Ekim 2014; 22:54:38 >
  • quote:

İnşallah android yakın zamanda yok olur ama ios u seviyorum o güzel:)

katılıyorum ama android kalsında rekabet olsun :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orktas

Oyunu indirdim bence gayet iyi olmuş hiç takılma yaşatmıyor ama benim takıldığım şey oyunu bir Türk yapmasına rağmen İngilizce olması High Score yerine Yüksek Puan yazılsa açıklamanı da Türkçe yapsan daha iyi olur sanki.

Ekleme: Ben Windows 7 ile Visual Basic ile uygulama geliştirmek istediğim de Windows Phone emulatör ü açamıyorum Windows 8 istiyormuş öyle bir hata veriyor bir bilgin var mı ?

Emülatörü kullanmıyorum ben de açamadım hyper v aktif et falan dedi uğraşmak istemedim win 8 de
    Zaten Windows telefonun varsa yükleyip deneyebilirsin Visual Studio ile :)

Oyuna dil seçeneği eklemek için uğraşacaktım aslında ama zamanım çok kısıtlı artık oyunla ilgilenemiyorum ingilizce yapmamım sebebi de belki yabancılardana da indrenler olur diye düşündüm evrensel bir dil kullanayım dedim ama 4 indirme oldu Türkiye dışından

Türkiye den indiren 104 arkadaşıma teşekkür ederim bu arada :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuekan -- 20 Ekim 2014; 18:33:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Büyük Amiral

quote:

İnşallah android yakın zamanda yok olur ama ios u seviyorum o güzel:)

katılıyorum ama android kalsında rekabet olsun :))

Bence saygın işletim sistemlerinin rekabeti daha eğlenceli olur . Android çok mantık hatası üzerine kurulmuş bir sistem Apple dan çalıyorlar. Çaldıkları şeyleri kullanarak kullanıcılardan para kazanıyorlar sonra apple dava açıyor android de kazanılan parayı apple a veriyor tazminat olarak.
    Bence (benim fikrim) android artık kullanılmamamlı zaten güvenlik diye bir şey kalmadı. Kapalı sistemlerin rekabeti daha güzel olacaktır :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.