Şimdi Ara

MORHİPO JACK & JONES MONT (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
5
Favori
18.287
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sağolasın foto için vallahi şimdilik vazgeçtim Logo olmasa fiyatına göre çok iyi de
  • beyler mevcut fiyattan dahada aşağı alma ihtimalimiz varmı?
  • Aliexpresteki ucuz ayni gorunumlu montlardan ne farki var. Tech olanlari olsa tamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: papichulo

Sağolasın foto için vallahi şimdilik vazgeçtim Logo olmasa fiyatına göre çok iyi de

İşte benim gibi logo takıntısı olan biri. Ne marka olursa olsun istefiğim bir ürünfe logo varsa almıyorum. Hatta bu montu 1 ay önce feneyip "yahu yanfa logosu var" fefiğimfe arkafaşlar gülmüştü. Bu seferlik alfık bakalım, İnşallah ilerife pişman olmam.
  • Morhipoda 10tllik davet çekiyle(25 tl altlimitli) alınan ürün iade edildiğinde bu çek tekrar hesaba tanımlanıyor mu bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhtesemgitlan

Arkadaşlar yeşil olan çok afedersiniz b*k rengi gibi mi duruyor sizce? Siz alır mıydınız?

aldım bile
  • Bikac ay önce 130 liraya almıştım boynerden. Mont şık ve sıcak tutuyor.Terletme sorunu var evet kollarım terliyor genelde havalar pek sogumadigi için istanbulda.Bir sıkıntısı da yağmurda çok ıslanması ve kurumasının zor olması.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Giyim zevkim fena değildir, yeşil rengi daha başka renkler de mevcutken beğenmiştim figle birlikte fig m-l bedeni bitmiş yeşil aldım ben de. Başkasına fikrini sorabilirim ama bu tür konularda kendi beğenime uygun olanını seçerim özentiliği sevmem.
    Cırtlak olmayacak şekilde kırmızı rengini bir başka seviyorum tabi o ayrı
  • dün fig ile birlikte yeşil renk aldım 2 tane toplam 135 TL ye geldi,

daha asıl soğuklar gelmedi ankaraya ama şimdiden önlemimi aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: recplayer

dün fig ile birlikte yeşil renk aldım 2 tane toplam 135 TL ye geldi,

çek mi vardı nasıl düştü fiyatı ? şimdi sipariş geçeceğim bende bir bunu birde 100 küsür liraya başka bir mont

edit: finansbank tan kredi kartım var onunla alayım 25 lira indirim varmış , bari başka önerebileceğiniz erkek hırka,kazak,mont gibi şeyler varsa pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unchange -- 14 Kasım 2014; 21:22:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unchange

quote:

Orijinalden alıntı: recplayer

dün fig ile birlikte yeşil renk aldım 2 tane toplam 135 TL ye geldi,

çek mi vardı nasıl düştü fiyatı ? şimdi sipariş geçeceğim bende bir bunu birde 100 küsür liraya başka bir mont

125 üstüne kargo bedava + 100 tl altlimitli 20 tl çek vardı hesapta
  • Ya bu stoğu nasıl arttıracağız arkadaşlar. Sepetinde dress blues olan varsa silsinde alayım be ya.

• İnfirim sona ermiş. Fiyat 129 olmuş. Efit: Yanlış yere bakmışım fevam efiyor kampanya.

Bu arafa ne kafar Boyner grubu sevmesem fe küsüratları tamamlayıp yarfım kuruluşlarına yollama meselesi çok iyi füşünülmüş. Ancak bunun satıştan önce gösterilmesi lazım. 0,03 TL için tekrar krefi kart numarası girmek zor gelfi bana. Her gün binlerce kişi internetten alışveriş yapıyor, kişi başı 10-25 kuruş toplansa her gün efsane para yapar 1-2 ayfa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eyvallah -- 14 Kasım 2014; 21:50:34 >
  • S beden bu arada belirtmeyi unutmuşum. Hadi beyler bak cidden alcam bugün kaç km yol yapıp ankamall de üzerime bile denedim. Tek dert stok. Bu arada ponderosa pine rengini alcaktım ben pek beğenmedim. Aklınızı karıştırmak gibi olmasın ama

• quote:

Orijinalden alıntı: cemaldemirag

S beden bu arada belirtmeyi unutmuşum. Hadi beyler bak cidden alcam bugün kaç km yol yapıp ankamall de üzerime bile denedim. Tek dert stok. Bu arada ponderosa pine rengini alcaktım ben pek beğenmedim. Aklınızı karıştırmak gibi olmasın ama

Bildiğimiz koyu yeşil gibi değil mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koyu yeşilde ne biliym ben beğenmedim gibi. Ama ben kırmızı - yeşil renk körüyüm ondandır muhtemelen

• O değil ankarada herkeste bu monttan vardı nerdeyse artık daha garip bir hal alır.

• quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

Buradan da alın diğerini iptal edin. Veya gelince geri yollarsınız. Nasıl olsa ücretsiz iade diye birşey var.

Aynısı aklıma geldi bu seferde S kalmamıştı gidip tekrar abdest aldım
  • Aldık bekliyoruz inşallah güzel birşey çıkar.. Yüzde yüz naylon olması biraz aklıma takıldı ama direk tenimize temas etmeyeceği için problem olmaz.

• Kapsonu çıkıyor mu bunun? Çıkıyorsa bende alayım herkes almis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.