Şimdi Ara

Morhipo De'Longhi CGH900 Izgara&Tost Makinesi 150 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
8
Favori
4.891
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • morphino mobil kullanana 30lira çek veriyormu? benim hesapta 200/50 var birleşirmi beyler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 17 Mayıs 2015; 2:36:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alibro47

quote:

Orijinalden alıntı: Rimesia

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: Rimesia

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: Consumer

Maalesef çekler elektronikte geçerli değil

Morhipo De'Longhi CGH900 Izgara&Tost Makinesi 150 TL

değil ama bu ürün elektornik değil ki, ben denedim şimdi sepet düştü. 160 tl oldu, 40 da nuvodan gelse 120 ye alınır mı bu ne dersiniz

Nuvo'yu morhipo'da kullanmayı hiç denediniz mi ? Ben nuvoyla almaya çalışıyorum şu anda hata veriyor.

daha denemedim, ama direkt olmuyorsa bkm ye tanımlayıp ta kullanılabilir, hatta bu şekilde 20 tl de bkm den iade gelir bir ihtimal :)

BKM Ekspress'te çıkmıyor ki , sadece kredi kartı çıkıyor , ona girince de ödeme bilgilerinizi tekrar kontrol edin diyor. Nuvo'yu aradım ama çözüm bulamadılar.

Morhipodan banka kartiyla alisveris yapilmiyor, kredi karti olmasi.lazim

bkm üzerinden yapılırsa oluyor banka kartı, bugün yaptım nuvo ile

• bu arada 15lira indirim için şu var yapamadım

http://indirimkodlarim.com/mp/21337#

bilen varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 17 Mayıs 2015; 2:41:12 >
  • Tost makinesini kullanıyorum gerçekten güzel alet carrefourdan 200 e almıştım.

• İşbankasından işcep bana özel menusunde 30 liralık i dirim kodu diye mesaj geldi.işcepte bana özel menuyu bulamadım.

• Android kullanıyorsan şifreyle giriş yapınca menünün en altında duyuruların hemen yanında yeralıyor.

• casper1234 C kullanıcısına yanıt
    Teskr ederim.android değil.windows lumia.duyurularda yok.

• 6'lı bambu kahvaltı servisi ekleyerek hem bkm mobil express'i hem de worldcard'ı kullanmış oldum. 20 + 15 gelirse tadından yenmez. Teşekkürler arkadaşlar...
  • Haber veren arkadaş teşekkür ederim gece gece masrafa girdik bu sıcak fırsatlar beni batıracak

• ben de kaptım bi adet.kombo oldu resmen.saklama kabı ekledim. bonus 10 tl avantajix 5tl ile 145 tl ye gelmiş oldu.teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: alp007

İşbankasından işcep bana özel menusunde 30 liralık i dirim kodu diye mesaj geldi.işcepte bana özel menuyu bulamadım.

İş CEP ile bankacılık işlemlerine giriyorsunuz. Bankacılık işlemlerine şifre girişi yapıktan sonra ana menüde bana özel var. orada karşınıza çıkıyor.
  • bende alcam heralde kendimi zor tutuyorum şu an,ürün sepette
  • Tavsiye ederim 1 ay once n11 den çek ile 190 civarina maletmistim 1500 watt ama çok guzel urun benimkinin ızgaraları porselen kaplama yalnız

• Morhipodan 160TL'ye aldım bende bakalım seramik kaplama gelecek mi?
  • Ben de aldım.Seramik tabanlı gelirse daha güzel olur.
  • Arkadaşlar bu makine ekmeği iyi eziyor mu, dışarıda yediğimiz tostlar gibi çıtır çıtır yapabiliyor mu?
  • cucinoxtan daha kaba bu model sanırım cuci alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: loverdosed

Arkadaşlar bu makine ekmeği iyi eziyor mu, dışarıda yediğimiz tostlar gibi çıtır çıtır yapabiliyor mu?

Aynı soruyu bende merak ediyorum

• alacak varsa hesabımda 50 TL çek var bir parça daha ekleyin 160 TL ye sizin olsun
  • arkadaşlar nuvo yok bende nuvo yapıkredinin enpara gibi bir sistemi snırım .. nekadar avantajımız oluyor ? bkm 15 tl mi verecek eğer bkm ile alırsak ? şimdi 50 tl indirim var bende fakat ötesini nasıl yaparız ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.