Şimdi Ara

Monster t7 vs msı stelseries klavye değişimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
4.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar monster t7 klavyesi sadece mavi ısıklı onu msı daki gibi daha renkli klavye ile değiştirme imkanım var mı ?

• Maalesef yok hocam tek renk sunuyorlar
  • Aksoyprdc A kullanıcısına yanıt
    yanlıs anladın sonradan değişme imkanım varmı dedim yani laptop u aldım internetten biyerden msı ın o klavyesini satın alsam destekler mi takabilir miyim onu varolan klavyeyi cıkartıp öyle demek istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakırhasan

yanlıs anladın sonradan değişme imkanım varmı dedim yani laptop u aldım internetten biyerden msı ın o klavyesini satın alsam destekler mi takabilir miyim onu varolan klavyeyi cıkartıp öyle demek istedim

Takabilirsin hocam anakartları aynı.Yanlız klavyeyi bulman zor ebayda var ama ing klavye.Türkiyedede msi servisinden servispointten belki temin edebilirsin.
  • cakırhasan C kullanıcısına yanıt
    Klavyelerin giris pinleri buyuk ihtimal uymaz.Ama elektronik bilginiz varsa icinseki ledleri degistirebilirsiniz ama cok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Headbanger_Kerry

Klavyelerin giris pinleri buyuk ihtimal uymaz.Ama elektronik bilginiz varsa icinseki ledleri degistirebilirsiniz ama cok zor.

Uyuyor hocam pinleride anakar girişleride aynı.Zaten iki modeldeki klavyeler aynı sadece ışıklandırması farklı.
  • lazx_53 L kullanıcısına yanıt
    Eminsen al dene ozaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Headbanger_Kerry

Eminsen al dene ozaman
    tulpar t7 kullanıcısıyım.acıkcası ne gerek var boyle bir şeye anlamadım.ayrıca renkli klavye icin yazılımda gerekiyor.uyuşmazsa sıkıntı cıkara bilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

tulpar t7 kullanıcısıyım.acıkcası ne gerek var boyle bir şeye anlamadım.ayrıca renkli klavye icin yazılımda gerekiyor.uyuşmazsa sıkıntı cıkara bilir.

Bende tulpar kullanıcıyım yazılımı uyuşuyor kendi bilgisayarıma msi nin yazılımını yükledim mavi rengi sadece sola yada dalgalı yapabiliyorum.
  • hocam zevkler ve renkler tartışılmaz msı ilk göz ağrım oldugundan bu özelliğinide sevdiğimden böyle düşündüm
  • quote:

hocam zevkler ve renkler tartışılmaz msı ilk göz ağrım oldugundan bu özelliğinide sevdiğimden böyle düşündüm

bende gonderdiginiz driveri kurdum.gercekten diger renkler de olsa muthiş olucakmış.dalgalanma filan cok guzel.ancak suan bunu sokup digerini takmak bir suru teknik bilgi istiyor.sıkıntılı yani.bilemiyorum.
  • quote:

quote:

hocam zevkler ve renkler tartışılmaz msı ilk göz ağrım oldugundan bu özelliğinide sevdiğimden böyle düşündüm

bende gonderdiginiz driveri kurdum.gercekten diger renkler de olsa muthiş olucakmış.dalgalanma filan cok guzel.ancak suan bunu sokup digerini takmak bir suru teknik bilgi istiyor.sıkıntılı yani.bilemiyorum.

teknik servise yollasam bi üst modelini takın diye takarlarmı acaba yada klavyeyi bulup götürsem taktırsam.bide yazılım sorunu felan cıkarmı acaba ve enerjiyi daha cok mu ceker
  • quote:

quote:

quote:

teknik servise yollasam bi üst modelini takın diye takarlarmı acaba yada klavyeyi bulup götürsem taktırsam.bide yazılım sorunu felan cıkarmı acaba ve enerjiyi daha cok mu ceker

bilemiyorum hocam.bu iş opel arabaya woswagen in direksiyonunu takmak gibi bişey.uyum saglamazsa sıkıntı olur.

• quote:

Mumkun, asagidaki linki inceleyebilirsiniz.
    http://www.rkcomputer.net/rkcnotebooks/index.php?l=product_detail&p=366
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazx_53

quote:

Bende tulpar kullanıcıyım yazılımı uyuşuyor kendi bilgisayarıma msi nin yazılımını yükledim mavi rengi sadece sola yada dalgalı yapabiliyorum.

Driveri alabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monster T7

quote:

Orijinalden alıntı: lazx_53

quote:

Driveri alabilir miyim ?

http://www.msi.com/support/nb/GT70_2OD.html#down-utility&Win8%2064 Utility sekmesinden işletim sistemini seçin altta Keyboard LED Manager indirin.Bu yazılımın yeni versiyonuda var beğenirsen msi dominator pro nun driverinden indirebilirsin.

• quote:

quote:

quote:

Klavyeyi temin edebilirseniz teknik servis takar diye düşünüyorum.Yazılım sorunu çıkmaz msi ile tulpar t7 zaten aynı bilgisayar.Enerji daha fazla çekmez zaten klavyede mavi renk bi ışıklandırma var.Pilde kullanırkende tek tuşla tüm klavyeyi kapatabiliyorsunuz.

• Yapan arkadas olursa fotograf paylasabilir mi?
  • Renkli klavye icin kim 160$ verir ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrandLotus

Yapan arkadas olursa fotograf paylasabilir mi?

15.6 ya takılmış
    https://www.youtube.com/watch?v=lV7ZFxWQQVo

Eski 17.3 olan kasaya takılmış
    https://www.youtube.com/watch?v=sPQys-kKjlM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazx_53 -- 24 Haziran 2014; 14:22:00 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.