Şimdi Ara

Monster Mod On (By djemo31) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
5.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HaY_aKSi

quote:

Orijinalden alıntı: qwertydevil34

quote:

Orijinalden alıntı: HaY_aKSi

Ramlerin bollugu dikkatimi cekti 2 lik mi aldın hepsini

Hayır kardesım 8x4gb toplamda 32gb ram var...

Masallah Allah daha cok versın

Daha fazlasını dusunmuyoruz suanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwertydevil. -- 27 Temmuz 2012; 15:06:12 >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emrah yine döktürmüş gerçekten sleeve olayında eline su dökecek birisini tanımıyorum modun sahibi arkadaşıda bileşen seçiminden dolayı tebrik etmek istiyorum :) Mod takip bakalım sonunda ortaya ne çıkacak.
  • Hersey guzel ama o renklerin uyumu hic hosuma gitmedi cok cirtlak renkler bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: menem

Hersey guzel ama o renklerin uyumu hic hosuma gitmedi cok cirtlak renkler bence

Herkesin düşünce ve zevki farklıdır biliyorsunuz ki, uv ışık altında nasıl görüneceğini az daha bekleyin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhee

Emrah yine döktürmüş gerçekten sleeve olayında eline su dökecek birisini tanımıyorum modun sahibi arkadaşıda bileşen seçiminden dolayı tebrik etmek istiyorum :) Mod takip bakalım sonunda ortaya ne çıkacak.

Sagolasın kardesım Emrah gercekten bu ısın ustadı bence emegı ıcın zaten cok tesekkur edıyorum ama buradan yazmanın bı sakıncası yok :D :D

quote:

Orijinalden alıntı: menem

Hersey guzel ama o renklerin uyumu hic hosuma gitmedi cok cirtlak renkler bence

Kendınce haklısın tabıkı kardesım ama zevkler ve renkler tartısılmaz ben bu renklerı cok begenıyorum kasanın dısındakı yesıllerlede goruntu olarak baya guzel duracak bence bu tıp yorumları kasa tam bıtmeden once yapmayın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwertydevil. -- 27 Temmuz 2012; 15:06:15 >

• sistem ve mod çok güzel olmuş emrah bey kaliteli iş yapmış
  • Evet arkadaslar Fanları karar alıp UV duyarlı turuncu renge boyadık Yesıl Led taktık aksama yenı fotolar gelecek...

Monster Mod On (By djemo31) Monster Mod On (By djemo31)
     Monster Mod On (By djemo31)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwertydevil. -- 27 Temmuz 2012; 15:06:17 >

• şuan için güzel sistemin zaten mükemmel :) kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwertydevil34

Evet arkadaslar Fanları karar alıp UV duyarlı turuncu renge boyadık Yesıl Led taktık aksama yenı fotolar gelecek...

Monster Mod On (By djemo31) Monster Mod On (By djemo31)

çok beyendim boyamadan önce zımpara ve astar kullandınızmı ? bende böyle bi işe kalkışıcamda

• quote:

Orijinalden alıntı: krclkrcl

şuan için güzel sistemin zaten mükemmel :) kolay gelsin

Sagolasın kardesım...

quote:

Orijinalden alıntı: EFLORD

çok beyendim boyamadan önce zımpara ve astar kullandınızmı ? bende böyle bi işe kalkışıcamda

Eyvallah kardesım de dedıgım gıbı ben bu ıslerın nasıl yapıldıgı pek fazla bılmıyorum Emrah kardesım den bılgı alırsan daha faydalı olur yanıltmak ıstemem..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwertydevil. -- 27 Temmuz 2012; 15:05:31 >
  • takip
  • Yeni sistemin hayırlı olsun mesut şimdiden güzel bir modlama olacağı belli emrah işinin ehlidir elide oldukça berecerikli kasanın son halini tahmin edebiliyorum
  • çalışmalar güzel gidiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:Romeo_Redline:.

Yeni sistemin hayırlı olsun mesut şimdiden güzel bir modlama olacağı belli emrah işinin ehlidir elide oldukça berecerikli kasanın son halini tahmin edebiliyorum

Eyvallah kardesım sagolasın onerılerın varsa beklerım herzaman..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwertydevil. -- 27 Temmuz 2012; 15:05:27 >
  • kız gibi sistem valla..güle güle kullanın...ama fazla renk cümbüşü yerine daha fazla sadelik her zaman göze daha iyi gelir...
  • Kasa Süper
    Modda Süper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Amigo[Nuri]- -- 19 Temmuz 2012; 11:37:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dalakci

kız gibi sistem valla..güle güle kullanın...ama fazla renk cümbüşü yerine daha fazla sadelik her zaman göze daha iyi gelir...

Sagolasın kardesım.. Ne bıleyım bugune kadar hep sade sıstem kullandım bununda boyle olmasını ıstedım...

quote:

Orijinalden alıntı: amigo1997

Kasa Süper
    Modda Süper

Eyvallah da abıcım Masallahları eksık etmeyın zaten bundan sonrakı fotolar nazar boncuklu gelecek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwertydevil. -- 27 Temmuz 2012; 15:05:24 >

• Biraz foto da benden gelsin bari...
    Fanların ledleri yanınca çok daha başka şeyler çıkacak ortaya, sürpriz

• Elinize sağlık, uv ışık kullanılacaksa en güzel renkler uv yeşil ve turuncu bence de. Diğerleri uv altında bu renkler kadar parlamıyor ve pek bir anlamı kalmıyor.
    Sırf bu yüzden kırmızı siyah temasından vazgeçip siyah/lime green temasına döneceğim ben de. Çünkü uv kırmızı hem çok az parlıyor, hem de pembeye dönüyordu.
    Nvidia yeşili tonuna hastayım, emrah beyle de iletişimdeyim bakalım bu kasanın ön kısmındaki gibi tam nvidia yeşili rengini nasıl elde edebileceğimi araştırıyorum.
    Fanlarda kullandığınız renk biraz koyu gibi mesela, tam bu kasanın ön paneli ve sürücü yuvalarındaki konnektörlerin rengi benim bahsettiğim renk oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.