Şimdi Ara

Monster FPS Oranları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • [size=5]Arkadaşlar aramızda birçok MONSTER bilgisayar sahibi var. Bende abra a5 v 1.1 almayı düşünüyorum. Ekran kartının bazı oyunlarda (battfield 4, crysis 3..) Full HD Ultra ayarlarda zorlandığı söyleniyor birçok resmi sitede. Buraya bu oyunlara sahipseniz Full HD ultra ayarlarda iken kaç fps de oynuyorsunuz buraya görsel ve ya resim atabilecek arkadaşlar olursa çok iyi olur.

• Full hd ultra ayarla zorlanıyor dediği bildiğin üzere her şey en full de köşe yumuşatma gölge vs. zorlanıyor dediği kasma yapmıyor ama biraz düşük fps o kadar.Köşe yumuşatma bi tık gölge bi tık kısarsan yada 2 tık her neyse babalar gibi her oyunu oynayın. GTX 860m için bu söylediklerim

Edit imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferucci -- 15 Ağustos 2014; 10:55:43 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=2143&gid2=1242&compare=geforce-gtx-860m-2gb-vs-geforce-gtx-780m
    Şu siteyi inceleyin en aşağıda ki açıklamada her şey güzel çalışır fakat çok az oyun Full HD olmayabilir yazıyor. Link atmayın bakmadığım site kalmadı zaten ben canlı resim istiyorum. Gerçekten fps aşırı düşüyor mu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abehesti

http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=2143&gid2=1242&compare=geforce-gtx-860m-2gb-vs-geforce-gtx-780m
    Şu siteyi inceleyin en aşağıda ki açıklamada her şey güzel çalışır fakat çok az oyun Full HD olmayabilir yazıyor. Link atmayın bakmadığım site kalmadı zaten ben canlı resim istiyorum. Gerçekten fps aşırı düşüyor mu.

gir youtube a gtx 860m gaming yaz yada monster abra a5 v2.1 gameplay yaz izle o zaman kardeşim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• baktım tamam youtube ta varmış videolar. Aynı sitede dediği gibi Crysis 3 , Metro gibi oyunlarda fps ler 17 lerde. ya Hd oynayacağız yada full HD ama High ayarlarda sanırım .
  • quote:

baktım tamam youtube ta varmış videolar. Aynı sitede dediği gibi Crysis 3 , Metro gibi oyunlarda fps ler 17 lerde. ya Hd oynayacağız yada full HD ama High ayarlarda sanırım .

aynen kardeşim bende yakın zamanda almayı düşüyorum benim şimdi ki alet oyunları ac 3 bf 3 va 640x480 full low da bile 15 20 fps de olduğu için ben her şekilde razıyım 5 sene falan kullanıcam tahmini o zamana kadar da 1366x768 low da oynarız heralde en kötü 720p low oynarız heralde yani benim için eşek ten inip ferrariye binmek olacağı için sorun değil ama sen nasıl düşünürsün bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verdampfer

quote:

baktım tamam youtube ta varmış videolar. Aynı sitede dediği gibi Crysis 3 , Metro gibi oyunlarda fps ler 17 lerde. ya Hd oynayacağız yada full HD ama High ayarlarda sanırım .

aynen kardeşim bende yakın zamanda almayı düşüyorum benim şimdi ki alet oyunları ac 3 bf 3 va 640x480 full low da bile 15 20 fps de olduğu için ben her şekilde razıyım 5 sene falan kullanıcam tahmini o zamana kadar da 1366x768 low da oynarız heralde en kötü 720p low oynarız heralde yani benim için eşek ten inip ferrariye binmek olacağı için sorun değil ama sen nasıl düşünürsün bilmiyorum

radeon 4850 var bende 4 sene önce mi taktırdı idim. altı ay öncesine kadar oyunları normal veya lowda full hd veya hd oynayabiliyordum. artık olmuyor. Bende aynı kafadanım beni 6 7 sene götürür o pc sanırım 1.1 alacağım bende

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.