Şimdi Ara

Monster Beats Kulaklık tamiri ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • elimde bir tane beats mixr model kulaklık var aztek teknoloji denilen bi yerden gönderildi kulaklığı kullandım üsüt kısmı çatladı nasıl oldu bilmiyorum aztek tkenolojide parçası yok edi yaptırabilceğim bi yer var mı faturası falan duruyo

• Garantisi varsa aynısı benim başıma geldi.Media-markt dan almıştım garantiye gönderdim.Garanti firması aztec ellerinde o ürün olmadığı için bir üst modelini verdi.
  • Bendede Studio var kırıldı kırılcak turkcel.comdan alındı nasıl garantiye göndercem bilen varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • roadrunner07 R kullanıcısına yanıt
    kardesim kusura bakma geç yazıyorumda babam aramış konusmus mixr kulaklığın parçası yok demisler napmalı simdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssungur33

Bendede Studio var kırıldı kırılcak turkcel.comdan alındı nasıl garantiye göndercem bilen varmı

hocam ben şöyle açıklıyım
    Direk turkcell e git bu bile yeterli.
    Benim media-markt tan alınmaydı.Üst çıta çatladı hemen kutusuna koydum götürdüm kayıt açtılar.20 gün sonra yapamamışlar ürünün aynısından da olmayınca beats wireless verdiler.
    Şunu da söyleyeyim kırılınca sorumluluk sizin dediler ancak daha çatlakken kutu tam götürürseniz kabul ediyorlarmış bilginiz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roadrunner07 -- 21 Mart 2015; 20:22:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: roadrunner07

quote:

Orijinalden alıntı: ssungur33

Bendede Studio var kırıldı kırılcak turkcel.comdan alındı nasıl garantiye göndercem bilen varmı

hocam ben şöyle açıklıyım
    Direk turkcell e git bu bile yeterli.
    Benim media-markt tan alınmaydı.Üst çıta çatladı hemen kutusuna koydum götürdüm kayıt açtılar.20 gün sonra yapamamışlar ürünün aynısından da olmayınca beats wireless verdiler.
    Şunu da söyleyeyim kırılınca sorumluluk sizin dediler ancak daha çatlakken kutu tam götürürseniz kabul ediyorlarmış bilginiz olsun

Turkcele gittim hocam müşteri hizmetleriyle konusun dediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.