Şimdi Ara

Monster Ailesine A7 V6.1 ile katıldım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kullandıkça yorumlarımı sizlere ileticem, sorusu olanlarada yardımcı olabilirim.

• Hayırlı olsun ne kadar GELDİ ?
  • TombalacıMemeT kullanıcısına yanıt
    3200 tlye aldım mağazasına gidip.
  • 30 günlük deneme sürümü yüklemelerini istedim ben kendim aktif hale getireceğim
  • http://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A7-V6-1.html#.Vcuq7_ntlBc sistem özelliklerine burdan bakabilirsiniz. Oyunları daha yeni yüklüyorum oynadıkça yorumlarımı ileticem :)
  • Kadma problemleri var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmstg kullanıcısına yanıt
    Saatlerce gta v oynadım hiç kasma olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absinthe92

Saatlerce gta v oynadım hiç kasma olmadı

fan ne durumda hocam oyun oynarken. Bir de hangi ayarlarda kaç fps alıyorsun gta 5'de.
  • egemenxx kullanıcısına yanıt
    herşeyi very high yaptım ne varsa o halde saatlerce oynadım turbo fana kendını geçirmedi bile. num lock kısmında az bır ısınma oldu sadece turbo fanı ben devreye soksam hiç ısınma olmayabilir. Fps kontrolu daha yapamadım yaptıgım zaman bilgilendiricem
  • quote:

herşeyi very high yaptım ne varsa o halde saatlerce oynadım turbo fana kendını geçirmedi bile. num lock kısmında az bır ısınma oldu sadece turbo fanı ben devreye soksam hiç ısınma olmayabilir. Fps kontrolu daha yapamadım yaptıgım zaman bilgilendiricem

valla çok iyi performans bence.Gerçekten başarılı
  • egemenxx kullanıcısına yanıt
    Aynen dostum çift fan olması büyük avantaj bide fanlar laptop'un altından degil arkasından çıkıyor. Benim eski laptop'da fan altta idi o yüzden hep bi kitap falan koymam gerekiyordu bunda direk masanın üstüne koyunca sıkıntı olmuyor. Ekran kartı çok iyi 970-980'e bütçe yetmez ise en az 960 alın bence. Tom Raider'ı ultimate graphics'de açtım onda da sıfır kasma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absinthe92 -- 17 Ağustos 2015; 12:29:04 >
  • quote:

Aynen dostum çift fan olması büyük avantaj bide fanlar laptop'un altından degil arkasından çıkıyor. Benim eski laptop'da fan altta idi o yüzden hep bi kitap falan koymam gerekiyordu bunda direk masanın üstüne koyunca sıkıntı olmuyor. Ekran kartı çok iyi 970-980'e bütçe yetmez ise en az 960 alın bence. Tom Raider'ı ultimate graphics'de açtım onda da sıfır kasma.

Hayırlısıysa ben de almayı düşünüyorum.Son olarak vermek istediğin tavsiye veya dikkat edilecek bir husus var mı ?
    Memnun musun her şeyiyle, +'ları -'leri nelerdir sence başlıca?
  • Absinthe92 kullanıcısına yanıt
    gta 5 oynarken en yüksek cpu ve gpu sıcaklığı kaç derece oldu?
  • Valla ben daha bir eksisini görmedim daha 6 senelik bir laptopdan buna geçtikten sonra insana hersey güzel geliyor . İstanbuldaysan kadıköye gidip yerinden al 30dkya teslim ediyorlar. Ben 30 günlük deneme sürümü win 8.1 yüklettim bide aksam hemen kullanabilmek için

Midtermler yüzünden çok ayrıntılı inceleme yapamadım. Sadece vaktim oldugu zamanlar efsane grafilerle gta oynadım incelemeyide yapıcam en kısa zamanda :)
  • hocam kasa kalitesi nasıl bana plastikmiş gibi geldi de
  • Absinthe92 kullanıcısına yanıt
    gtx960m yeter mi sizce 1080p oynamaya? mediumda oynatsa yeter bana. kutu ve içeriği nasıldı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.