Şimdi Ara

MONSTER® ABRA A7 V6.1.2 mı ? MONSTER® ABRA A7 V3.2 Hangisini almalıyım sizce...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Abra A7 v6.1.2 ve A7 V3.2 arasında kararsız kaldım aralarda en önemli gördüğüm fark sadece Ram buda istersen yükseltiliyor.

Abra A7 V6.1.2 = 4.Nesil Haswell Intel® Core™ i7-4720HQ, 4GB (1x4GB) DDR3L 1.35V 1600MHz, 500GB 7200RPM, 17.3" Full HD 1920x1080 Mat LED Ekran, 2GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX960M 128-Bit DX11.2, IŞIKLI Klavye, TURBO FAN Özelliği, 2 Adet Disk Desteği (1x M.2 SATA + 1x HDD & SSD)

bunlara ek olarak :Kasa olarak pürüzsüz kauçuk kaplamalı bir kasa sahip ve kasa üzerinde MONSTER göz logosu arka kapağa basılmış haldedir. Beyaz ışıklı klavyeye sahiptir. 2 adet fan bulunuyormuş .

fiyat olarak :3000 tl

Abra A7 V3.2 =4.Nesil Haswell Intel® Core™ i7-4710MQ, 8GB (1x8GB) DDR3L 1.35V 1600MHz, 500GB 7200RPM, 17.3" Full HD 1920x1080 Mat LED Ekran, 2GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX960M 128-Bit DX11.2, IŞIKLI Klavye, TURBO FAN Özelliği, DVD-RW, 3 Adet Disk Desteği (2x mSATA RAID 0/1 Ops. + 1x HDD & SSD)

bunlara ek olarak da : şuan 200 tl indirim fırsatı varmış .2 adet mSATA SSD + 1 adet 2.5" HDD Dolayısıyla SSD RAID yapılıyormuş . mavi renk klavye seçeneği bulunmaktadır ve kasası gri plastik kasaymış ve Tek fanlıymış

Fiyat olarakda :3100tl

sizce hangisi olmalıdır plastik kasa veya kauçuk kasa ne değiştirir. Tek fan veya Çift fan soğutmada etkisi nasıldır . 4gb ram takılı olan modelde eklenebilir . bide şunu fark ettim A7 V.3.2 modelde Intel® Core™ i7-4940MX 4-Cores; 8MB L3; 3.1GHz > 4GHz; 57W; 22nm işlemci isternirse fiyat farkı ile takılabiliyor ama diğer A7 V6.1.2 bu seceğini sunmuyor şimdilik pek önemli olan bi özellik değil (önemli ama fiyat biraz tuzlu olduğundan önemsiz dedim :) ) ilerde yükseltme açından önemli olabilir. En ufak artı bile önemli bataryanın uzun gitmesi sessiz çalışması sesinin iyi cıkması vb.. gibi

iki ürünü karşılaştırma linki ...
    http://www.monsternotebook.com.tr/urun_kiyaslama.aspx?lang=tr-TR&kat=1105&uKods=475555,475680

yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar . şimdiden teşekkürler ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dbeck -- 15 Mayıs 2015; 15:39:39 >

• Sn. dbeck;

Karşılaştırmanızda size yardımcı olmaya çalışacağız, Abra A7 V6 modeli klasik sade görünüme sahip kauçuk kaplamadır ve çift fanlı soğutma sistemi mevcuttur.

Abra A7 V3 modeli oyuncu kasası tasarımında ve 4 adet hoparlöre sahiptir. 2 adet msata ssd yuvası ile daha sonra raid desteğine sahiptir.

İki üründe performans ve soğutma bakımından sizi tatmin edecektir.

Ayrıca seçtiğiniz hangi Monster modeli olursa olsun 15 gün koşulsuz ürün iade garantisi ile ürünü istediğiniz gibi evinizin rahatlığında ve konforunda saatlerce test edebilir, sabahlara kadar Monster 'ınızda oyun oynayabilir ve şayet memnun kalmazsanız anında iade ederek ödeme yaptığınız biçimde paranızı anında geri alabilirsiniz.

Sorularınız varsa foruma veya bize yazın lütfen, size memnuniyetle yardımcı olmaya çalışalım.

Ayrıca size ulaşabileceğimiz bir iletişim numarasını bizimle paylaşmanız durumunda biz de sizi arayabiliriz. Arkadaşlarımız memnuniyetle tam da satın almak istediğiniz Monster notebook modelini oluşturmada size memnuniyetle yardımcı olacaklardır.

Saygılarımızla,

MONSTER Müşteri Hizmetleri

• Peki ilerleyen zamanlarda kendim bir ram alsam ve taksam garanti dışı kalıyormu ? servise mi göndermemiz gerek ?
  • yaklaşık 3 aydır abra A7 v3.2 kullanıyorum.ilk aldığımda h1z1 oynadım ve h1z1i takılarak çalıştırdı hiç oyanayamadım.h1z1 yapım aşamasında bir oyun olduğu için grafik ayarlarının çok iyi yapılamadığını düşündüm ki her halukarda bu oyunu hayvan gibi çalıştırması gerekiyordu.daha sonra heroes of the storm oynadım.geforce experience oyunu goruyor ve optimize ediyor pc'yi.fakat herşeye rağmen bu oyunu da takılarak oynayamadım.bütün ayarları low'çektiğim zaman oynandı.pc aşırı ısınıyor ve sanırım grafik kartı yeterli performansı gosteremıyor.
    2.sıkıntım ise sitede ürün özellikleri kısmında 2.ssd portu var gozukuyor.pc'yi aldıktan sonra ssd alır windowsu ona kurarım diye düşündüm.fakat ssd aldıktan sonra kasayı açtım ssd portu yok sadece bi adet port var ona da hdd bağlı.şu an bu pc'den yazıyorum genel performans değerlendirmem olumlu değil.ama herseye ragmen witcher oynadım grafik kartını test etmek için sorun çıkarmadı.nasıl bi pc çözemedim ama risk almaya değmez ben aldım siz almayın derim.
    son olarak pc yanıyo ateş ediyo soğutucu almadan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.