Şimdi Ara

Monster Abra A5 V5.2 '. El Alınmalı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba forumda aranıza yeni katıldım. Eskiyen ve bozulan masaüstü pc dem sonra artık dizüstüne geçmeye karar verdim. Ancak gerek dolar kurundaki artıştan mıdır gerekse piyasa ekonomisinden midir bilmiyorum ama şöyle bir göz gezdirdim öyle 2000-3000 liraya alacak bir dizüstü bulamadım içe sine. Siz değerli forumdaşlardan tavsiye bekliyorum limit 2000-2500 arası olursa daha güzel olur. Kendi şehrimde 2. el bir monster buldum
    abra a5 v5.2
    intel i7 5700HQ
    12GB RAM
    120GB SSD
    640GB HDD 7200rpm
    2gb Nvidia gtx960m ekran kartı

Şimdi sizce bu dizüstüne 2800 istiyor ama iyetim 2500 e filan almak vermek mi mantıklı yoksa sıfır başka bir pc mi bakmak ?

Cevap veren arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim.
    Saygılar sevgiler.
    Metin.

• Eğer bu pc düzgün çalışıyor ve sorunu yoksa ,temiz kullanılmışsa sanırım 2500 TL eder.Alırken bir oyun oynayıp ekranını ve aşırı ısınıp ısınmadığını kontrol edin , gtx 960 iyi bir ekran ekran kartı , güncel gtx 1050 den daha hızlı bir ekran kartı,bütün bunları göz önünde bulundurarak kararınızı verin.Şimdi piyasada bu özelliklere yakın bir gaming laptop en az 4000 TL den başlıyor.Yalnız ekran kartının Rami 2 GB ,4 Gb olanını tercih edin,derdim ama bu sadece çok Ram kullanan bir ,iki oyun için geçerli.
  • Evet. Alan kişi de sadece çizim amaçlı aldığını hiç oyun oynanmadığını söyledi ancak tabiki sizin dediğiniz testleri yapmak da mantıklı en azından oyun kurup ısı değerlerine bakmak aklıma gelmemişti. Teşekkür ederim cevabınız için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.