Şimdi Ara

MONSTER® ABRA A5 V5.1.3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ıyı forumlar arkadaslar ben bu modelı almayı dusunuyorum. bu modelı alan arkadaslarım warsa eksılerını artılarını kendınce yazarlarsa seewınırım. sıparıs werme arıfesındeyım we bu model hakkında hıc yorum goremedım. sızce nasıl bu makına asagıda lınkını werdım. ıyı forumlar

MONSTER® ABRA A5 V5.1.3

• up up up
  • evet aynı bilgisayardan bende düşünüyorum. hiçbir yerde leptop ile ilgili bir bilgi yok veya yorum lütfen arkadaşlar yardımcı olursanız memnun oluruz. Fiyat açısından kullanılırlık veya msila karşılaştırıldığında nasıl, monster kullananlar her yönden kötüsünü iyisini yazaabilirler..
  • Abra 5.1.1 ile aynı kasaya sahip sadece İPS ekran, 16 gb 2133 ram, 120gb m.2 ssd ve 250g hdd fazlası var. zaten bunları 5.1.1 i özelleştir diyip bu farkları ekleyince 3936 TL gibi birşey yapıyor ki 40 TL fark oluyo.
    Bence abra 5.1.1 alıp üzerine ips ekran ve 120gb m.2 ssd ekletmeyi düşünüorum 3.300 gibi bir fiyata geliyor. İleriki zamanda ram eklerim. 2133 mhz ram çok fark yaratmaz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem

Abra 5.1.1 ile aynı kasaya sahip sadece İPS ekran, 16 gb 2133 ram, 120gb m.2 ssd ve 250g hdd fazlası var. zaten bunları 5.1.1 i özelleştir diyip bu farkları ekleyince 3936 TL gibi birşey yapıyor ki 40 TL fark oluyo.
    Bence abra 5.1.1 alıp üzerine ips ekran ve 120gb m.2 ssd ekletmeyi düşünüorum 3.300 gibi bir fiyata geliyor. İleriki zamanda ram eklerim. 2133 mhz ram çok fark yaratmaz .

dedıgını bende ekleyerek yapmıstım ama en az 100 tl fark yapıyor :) benım sorum farkı ne deıldı performansı felan nasıldı ısınma sorunu oyun ws gıbı seylerı merak edıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sucukmucuk

evet aynı bilgisayardan bende düşünüyorum. hiçbir yerde leptop ile ilgili bir bilgi yok veya yorum lütfen arkadaşlar yardımcı olursanız memnun oluruz. Fiyat açısından kullanılırlık veya msila karşılaştırıldığında nasıl, monster kullananlar her yönden kötüsünü iyisini yazaabilirler..

dostum pc yı aldım ılk ızlenımlerımı yazayım sana gtaV we call of modern warware yukledım hepsını fulledım sorunsuz donmadan kasmadan calısıyor. pc 5 sanıyede acılıyor. hosuma gıtmeyen tek durum ılk basta kasaya alısamıyorsun celık gorunumlu plastık war ama zamanla sewıyorsun tek sewmedıgım yonu pc yı acmak ıcın bastıgın tus cok dandık. baya sert basman lazımkı acılsın pc. sankı kırılacakmıs gıbı bı ızlenım werıyor bu kadar
  • Teşekkür ederim kardeşim, bugün gidiphttp://www.sanalmarketim.com/msi-ge60-2qe1093xtr-apache-pro-core-i74720hq-8gb-128gb-ssd-1tb-gtx960m-156-full-hd-freedos-hediyeli/p_61724/ bu bilgisayara bakacağım birde ona göre karar vereceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sucukmucuk kullanıcısına yanıt
    msi alma imkanınız varsa düşünmeyin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: impudence

msi alma imkanınız varsa düşünmeyin derim.

Anlamadım, yani msi iyi mi yoksa kötü mü diyorsun?
    werdıgın modele gore bendekı modelden 8gb ram az ama artısı renklı ısıklı klawye we meteal kaplama okadar :) yınede sen bılırsın
  • anladım 1-2 saat sonra haber ederim msi' a baktıktan sonra sizi, bu arada site güvenilir çünkü msi'ın kendi sitesi öneriyor burdan alabilirsiniz diye. satış siteleri arasında var
    monstercı gıbı dawranmak ıstemem ama monsterınde kendı sıtesı war ben sıtesınden aldım kapıda odeme yaptım tek cekım gayet guwenılırdı
    msi kasa kalitesi,yazılımlar ve güvenilirlik konusunda bana göre bir adım önde. tasarımı da güzel. yıllardır donanım üreticisi bir firma. msi alın derim. zaten kasayı gördükten sonra kararınız bu yönde olacaktır.
  • tam karar vermiştim bugün baktm indirim vardı bitmiş şansıma tam bugün bitmiş... 244 tl bi fiyat daha eklemişler 3950 olmuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sucukmucuk

tam karar vermiştim bugün baktm indirim vardı bitmiş şansıma tam bugün bitmiş... 244 tl bi fiyat daha eklemişler 3950 olmuş...

sabah indirimdeydi evet üzüldüm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.