Şimdi Ara

MONSTER® ABRA A5 V1.1 15.6

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merabalar arkadaşlar.bilgisayarın donanım yazlım vs. kısımlarından nerdeyse hiçbir şey anlamadığım için sizlere sığınıyorum,forumda reklamını gördüm link burda:http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?urn=463523&kat=6454&lang=tr-TR#.U9PIELHh_z0

Turnuvalara vs. katılıyoruz takım olarak bi gaming house'umuz var fakat bütcemiz kısıtlı,malum öğrencilik,bilidiğin fakiriz acaba bu notebookla sorunsuz oyun oynayabilir miyiz? 2.600 liraya değer mi?

bu arada league of legends oynuyorum.şimdiden teşekkürler yorum yapan herkese.

özelliklerini ss alarak aşağıya ekledim
     MONSTER® ABRA A5 V1.1 15.6 MONSTER® ABRA A5 V1.1 15.6 MONSTER® ABRA A5 V1.1 15.6 MONSTER® ABRA A5 V1.1 15.6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jake the Dog -- 28 Temmuz 2014; 22:56:50 >

• Gayet güzel bir notebook ama aldıktan sonra kasayı korumanız gerekebilir.Forumda kasanın soyulması gibi bir kaç konu var.Bende almayı düşünüyorum.Bu notebooku.
  • Jake the Dog kullanıcısına yanıt
    Hocam sirf lol oynayacaksan bu fiyat gereksiz bence, kasasi daha iyi olan asuslar var onlara bi bak derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    link atabilir misiniz acaba tavsiye ettiğiniz bilgisayarlardan bikaç tanesini
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.