Şimdi Ara

Mono mu Sterio Amfi mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    sterio amfiler köprülenip mono çıkış verebiliyor. ama kafama takılan şu : ben 200 rms lik bir woofer ı aynı güçte bir mono amfiyle beslersem, köprülenmiş sterio amfiye oranla daha iyi ses alırmıyım ?

çünkü kararsız kalıyorum, 1 takım component + bas mı yapsam, yoksa kaliteli baslar için mono amfi kullanıp coax larla mı halletsem diye düşünüyorum.

• Hocam bana kalsa 4 kanallı amfi alın 2 kanalını köprüleyip bassı sürün diğer kanallarada bi takım kaliteli comp bağlayın keyfini çıkarın
  • aslında güzel yazmışsınız ama; benim kafam çok karışık.sanırım 60 rms lik oval pioneer alıp basları ona havale edeceğim :) önlerede comp takarım diye düşündüm ya da masrafı düşürme şansım olursa 2 kanal amfi ile ovalleri beslerim.
    malum getzin bagajı çok küçük ve kullanmam gerekiyor.kuzende megan 2 var; 38 cm kicker var gene de bagaj güzel mesela :)
  • Eğer bass olarak çok bi beklentiniz yoksa dediğiniz gibi 1 takım coaxa bassları havale edersiniz 1 takım complada tizleri dengelersiniz bagajınızda size kalır
  • ben kaşınıyorum galiba :D az önce cama çıktım 25 cm lik bas alayım dedim ama; trafiktede milleti rahatsız etmek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkkaptan89

selam arkadaşlar!
    sterio amfiler köprülenip mono çıkış verebiliyor. ama kafama takılan şu : ben 200 rms lik bir woofer ı aynı güçte bir mono amfiyle beslersem, köprülenmiş sterio amfiye oranla daha iyi ses alırmıyım ?

çünkü kararsız kalıyorum, 1 takım component + bas mı yapsam, yoksa kaliteli baslar için mono amfi kullanıp coax larla mı halletsem diye düşünüyorum.

bütçen fazla yoksa media markt tan git alpine hoparlörler var onlardan al. teybe tak sıkıntı olmaz

bassıda bass amfisi ile besle daha iyi olur

• teşekkürler arkadaşlar.işte bagaj sıkıntım olmasa çok takılmam; en azından 25 cm lik bas koyarım ama ikisi arasında geziyorum :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.