Şimdi Ara

MONO AMFİ TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hertz Dbx 30.3 250 rms subwoofer beslemek için aklımda birkaç tane amfi var ama hangisinin daha iyi olduğunu bilmiyorum.dinlediğim müzik tarzı genelde club;hip hop;r&b...aşağıda linklerini paylaştığım amfilerden hangisi daha kaliteli ses verir sizce?çok teşekkürler.

https://www.ozenhifi.com/audison/sr/sr-amplifikatorler/90-audison-sr-1d.html
    https://www.aktepesound.com/pinfo.asp?pid=6034
    https://www.ozenhifi.com/hertz/amplifikatorler/hertz-compact-power/127-hertz-compact-power-hcp-1d.html
    https://www.aktepesound.com/pinfo.asp?pid=5826

(Not: Focal üreticileriyle görüşmeme binaen yakın zaman içerisinde çok üst düzey 250 rms FPX1000 diye bir model çıkarıyorlarmış.Aynı durumda olan ve bekleyebilecek arkadaşlara tavsiye ederim.FPP 1000 in yerine üretilmiş.Kesin bir zaman belirtmemelerine rağmen birkaç ay içerisinde Türkiyede olurmuş.)
     MONO AMFİ TAVSİYESİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i.ozgurr -- 29 Ocak 2016; 17:05:18 >

• Sa üstat markalar ve fiyatlar çok uçuk değmez ki zaten değerlere bakarsan 14.4 volt velhasıl o güçleri almak çok zor araçta imkansız gibi birşey bu değerlerden kaçış yok...sana benim elimdeki gibi güzel bi cihaz lazım lightning audio bolt B2 350.1...12 voltta 4 ohm 250 rms ve 2 ohm 350 rms güç basiyor tek kanal mono bi anfidir sana böyle bir cihaz lazım hakkıyla besler 2 el bulmak zor 2002 üretimi bir cihazdir ve usa orjinaldir...ESKİLER BİLİR...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hidden_09 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkürler.Ben birinci el arıyorum.Çok güvendiğim bir abinin tavsiyesi Helix 1000 esprit vardı.Ama genede internet aramalarımdan amfi hakkında tatmin olamadıgım için almadım.Size Allah satı pahası versin.
  • Sağol hocam bende çok tsk ederim size...ben elimdeki anfiden çok memnunum belki bulabilirsiniz temiz 2.el die düşündüm yinede karar sizin ben satış yapmıyorum zaten üstat bendeki sadece bi tavsiyeydi inşallah istediğiniz gibi birşey bulabilirsiniz...bu arada anfilere baktım hepsi marka ama fiyatta ona göre tabiki ama sifir alma taraftarı değilim 2.el temiz uygun fiyata sahibinden.de bakabilirsiniz çok iyi cihazlar var iyi fiyatlara

Çok teşekkür ederim alakanız için.

Az önce montajcıyla görüştüm.Diyor ki hiç takım tutmayan birisine sorsak Bjk GS FB TS hangisi iyi desek sence ne der diyor?Hepsi aynı ayarda kalitede der.Aynı o şekilde bahsettiğin amfi nin birisi 2008 de birisi 2009 da vs dünya çapında en iyi seçilmiş.Dolayısıyla çok pimpirikli olma.Hangisi hoşuna gidiyorsa al birini takalım diyor.Ancak benim gene içimden birşeyler en iyisini arıyor...Dur bakalım İnşaAllah bir arkadaş yardımcı olur. Olmassa da kalbim audison diyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i.ozgurr -- 29 Ocak 2016; 19:22:10 >
  • Sana şunu onere bilirim en basiti...
    209926826
    266722825
    Sahibinden.de şu cihazlara bir bak..

• Audison 250 ile 400 arası anfileri var sahibinden.de sıfıra okadar para vereceğine aynı ayarda farklı cihazlarda var kalite ve uygun fiyat...

Çok teşekkürler.İlandaki amfinin birisinde değer yok.Diğeride 4 ohm da 150rms diyor.Sanırım tam besleyemez sub'ı.Bununla beraber sahibinden e bakıcam 2. el ilanlara.teşekkürler.
  • Kesinlikle bakmanizda fayda var üstat

Hocam birde şuna baksan
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-amfi-audison-lrx-6.9-268376421/detay
    amfi değerlerini resimde koydum.4*70+1*280 diyor 4 ohm da

MONO AMFİ TAVSİYESİ

birde şöyle birşey var ama cadence nasıl bir marka tam bilemiyorum.ausion ayarında değil herhalde?
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-amfi-cadence-csa-300.5-5-kanal-stereo-amfi-268428348/detay
  • Orjinal değil o üstat sana bi anfi onereyim ground zero gzha 2350x sahibindende 1 tane var 350 diyor ama 300 kapatirsin...benim anfinin aynısı...1200.1 jbl kafa atar gerisini sen dusun

• Cedence bende 3 bass var flash serisi herbiri tek bobin 400 rms 2 ohm dikkatini çekerim tek bobin 2 ohm......ground zero nun her kanalına 1 bass girdim deprem etkisi yaratıyor dobloda gerisini sen düşün...bahsettiğim anfi tek kanalına verdiği değerler sunlardir....
    4 ohm 250
    2 ohm 350
    1 ohm 450

Köprüde ise verdiği değer şu...

4 ohm 800
    2 ohm anlık 1500
    1 ohm karambol denemesi bedava:-D:-D:-D

Köprüde 38 cm 500 rms bass 10 saniyede eridi geçmiş olsun:-D

İşte bak.Yine dediğime geliyor.Kavun değilki dibini koklayıp anlayasın.Yok abi ben vazgeçtim. Hertürlü eleştirinizi anlıyorum.hatta bizim bi barıs abi var.o da sahibindeci.ama ben yinede paramı çöpe atmak istemiyorum.Mis gibi faturalı garantili ürün nerdee; 300 lira az vericem diye olası çekebileceğim sıkıntılar nerde.Saolun.
    Abi aman ben depremden korkarım:D aslında ortalığı zingirdetmekden ziyade içeride kaliteli ses dinleyebileceğim sq arıyorul spl dense.O yüzden 200-300 aralığında sound magus-rockford-cadence-vs markalar varken montajcının elinde kalite istiyorsan bundan başkasını alma dediği dbx 30.3 ü aldım.O da cidden süper.hani zingirdetmiyor ama araba içinde beni yeterince tatmin ediyor.Tek sorunum mono amfiden sonra kaliteli bir crossover la birlikte tweeter almak.1000 liramı?tamam abi vericem ama tiz li ses alıcam ve birdaha bozulmicak İnşaAllah.

crossover ve tweeter konusunda tavsiyen nedir abi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i.ozgurr -- 30 Ocak 2016; 19:14:55 >
    yok abicim eywallah.ben 2. el düşünmüyorum..
    Crossover ve tweeter konusunda tavsiyeniz nedir?kaliteli tiz için?tss s20 dediler ama sahtesi çokmuş.O yüzden vazgeçtim.Öyle birşey olacak ki parası azıcık pahalı olsada cidden esk 165 in tizini vercek..Nerdeeee hele bende bu şans varken zor bulamam herhalde.
  • Vibe tizleri var sifir onlara bakabilirsin kardeşim güzel cihazlardir.sahibinden.de

• 238159336
    268386419
    262667642
    268134631
    267044599
    230907439
    Hepsi tvidir bakarsan sana uygun birşey bulursun muhakkak kardeşim istersen sana kendi anfimi vereyim lightnin audio boltu:-D:-D:-D

çok saol üstad.Ürünlere baktım.2 tanesini chrome favorilere ekledim.Maaşı alınca almayı düşünüyorum.Saolasın
  • Sende sağol ustat

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.