Şimdi Ara

Monitörde ren kaybi gibi bişey

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu monutörü uzun süredir kulaniyorum bazen böyle ortasinda renk kaybi oluyo önceden pek takmiyodum düzeldi için ama artik uzun süredir böyle eski flat ekranda da bozuldu buna bi care bulmam gerekiyo ne yapabilirim
     Monitörde ren kaybi gibi bişey

• eski flat ekranda da bozuldu derken orada denediniz yine aynı durum mu var ? ..yani farklı bir görüntü kaynağından deneyince sorun devam ediyorsa ekran kartınızda yada kablolarda sorun olabilir..öncelikle tespit etmek gerekir monitörden mi kasadan mı diye ..

monitörden ise sanırım pek bişi yapılmaz en azından kablolarını kontrol edip farklı kablo ile deneyebilirsiniz ..yada kopukluk falan varsa onarım olabilir..ama ekranda sorun varsa bişi diyemiyorum zaten masrafı sanırım monitör fiyatı gibidir...

ekran sağlam ise... kasayı nerede açarsanız açın sorun aynı ise .. ekran kartı akla geliyor ..onboard ekran kartlarında benzer sorunlar görmüşdüm..harici ise kartınız.... anakartta varsa onboard görüntü almayı deneyin bakalım ne olacak .. konuya ayrıntı yazarsanız yardımcı olmaya çalışayım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.