Şimdi Ara

monitör tavsiyesi bu hafta alınacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar monitör tavsiyesi alıyorum.Öncelikle belirtmek istediğim şeyler var;
    Monitörüm bozuldu talihsiz bir şekilde.Şubat 15 de bir monster alacağım bi yandan da iyi oldu
    Alacağım monster bilgisayarı bu arkadşalar
    http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?urn=479209&kat=6453&lang=tr-TR#.Voz9EfmLTIU

şimdi gelelim asıl soruna ben monitörü 144 hz düşünüyorum ama alacağım laptop sizce 144 hz değer mi güncel olarak h1z1 cs go payday2 bf4 oynayan birisiyim ama yeni oyunlar çıkıyor tabi single oyunlarıda oynuyoruz.
    Günlük kullanıma uygun mu arkadaşlar bu 144 hzler ben %50 film dizi izleyen birşeyler okuyan birisiyim %50 oyun oynayan bir insanım hani bazen hiç oyun oynamam bazen hep oyun oynarım
    Şimdi bütçem 1500 tl arkadaşlar ona nazaran 2 tane 144 hz monitör seçtim onlar şu modeller
    http://www.vatanbilgisayar.com/asus-24-vg248qe-1ms-144hz-full-hd-hdmi-dp-3d-gaming-monitor.html?srt=UP
    http://www.vatanbilgisayar.com/benq-24-xl2430t-1ms144hz-full-hd-gaming-led-monitor.html
    bu ikisi arasından sizce hangisini almalıyım.

Ha diyorsanızki o laptop 970 mobil kart var 144 hz ne gerek sen şöyle güzel 24 inç veya 27 inç ips panel al diyorsanız önerilere açığım laptopun sadece hdmi ve minidisplay portu olduğunun dikkatini çekerim şimdiden tşkler arkadaşlar bi yardımcı olursanız sevinirim :)
    Monitör bu hafta sonuna kadar alacağım helpppppppp

• 144HZ kesinlikle değer. O ikisi arasından BenQ panel olarak daha iyi, renkler daha güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Megurine Luka

144HZ kesinlikle değer. O ikisi arasından BenQ panel olarak daha iyi, renkler daha güzel.

teşekkür ederim yorumunuz için sonuçta laptop ile kullanacağım için gerekli fpsleri alamayabilirim diye düşünüyorum da o yüzden değer mi demiştim siz 144 hz için mi değer dediniz yoksa 970 mobil kart için mi değer dediniz onu bir belirtsek :)

siz de arkadaşlarım gibi BenQ diyorsunuz sanırım 144 hz alacaksam Benq ya doğru gidiyorum
  • sorunsaldisk S kullanıcısına yanıt
    144+ fps alma gibi bir şartı yok. 144HZ duyunca millet 144 altı fpslerde sıkıntı yaşayacağını zannediyor. 144HZ ekranda fps 30 da olsa 60 da olsa 60, 75HZ gibi daha düşük değerlere göre görüntü çok daha akıcıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanjui -- 6 Ocak 2016; 14:38:29 >
  • quote:

144+ fps alma gibi bir şartı yok. 144HZ duyunca millet 144 altı fpslerde sıkıntı yaşayacağını zannediyor. 144HZ ekranda fps 30 da olsa 60 da olsa 60, 75HZ gibi daha düşük değerlere göre görüntü çok daha akıcıdır.

Anladım bi sorun çıkarmıcak yani oyunlarda

gündelik kullanımda da çok fazla sıkıntı yaşamazsın film dizi izlerken de keyif alırsın diyorsanız sipariş veriyim diyorum ozmn
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorunsaldisk

quote:

Anladım bi sorun çıkarmıcak yani oyunlarda

gündelik kullanımda da çok fazla sıkıntı yaşamazsın film dizi izlerken de keyif alırsın diyorsanız sipariş veriyim diyorum ozmn

Fare imlecini sürüklerken bile akıcılığı fark edeceksiniz.

• benq dan şaşmayın hocam..tavsiye ederim bende..
  • Sizi gidi BenQcular sizi. tavsiyeniz dikkate alındı saygılar
  • çok pahalıymış bu monitör sektörü yahu. Benim de monitörüm bozuldu. Fiyatları gördükçe sövüyorum
  • suvari25 kullanıcısına yanıt
    yapacak bir şey yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.