Şimdi Ara

Monitör Seçimi yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3000 tl ye bir oyun bilgisayarı toplıyacağım monitör de dahil olucak ama monitöre ne kadar miktar ödeyeceğim konusunda kararsız kaldım ekran kartından kısıp monitöre mi vermeliyim yoksa monitörden kısıp ekran kartına mı vermeliyim çok kararsız kaldım yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: skylernazy

3000 tl ye bir oyun bilgisayarı toplıyacağım monitör de dahil olucak ama monitöre ne kadar miktar ödeyeceğim konusunda kararsız kaldım ekran kartından kısıp monitöre mi vermeliyim yoksa monitörden kısıp ekran kartına mı vermeliyim çok kararsız kaldım yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Bence ekrandan kısıp Ekran kartınızın iyi olması daha önemli. Neticede Ekranlar artık hemen hemen eşdeğer duruma geldi. 2K / 4K gibi son model bir monitor düşünmüyorsanız 1080p yeterliyse, elimde 24" LED LG W2486-PF FULL HD monitör var (2ms, çift HDMI vs..), evde boş duruyor çok az kullanıldı, oyun için uygun mudur bilmiyorum. Özellikleri şu linkte var sizde araştırırsınız başka yerlerdenhttp://www.cnet.com/products/lg-w2486l-pf-led-monitor-24/specs/

Bu arada monitör eski bir üretim ama 24" yeni LED monitörlerle özelliklerini kıyasladığımda 6-7 sene sonra çıkan monitörlerlin hemen hemen temel tüm özelliklerine sahip.

Eksileri, Ses çıkışı var (Hoparlör veya kulaklık için) ancak dahili hoparlörü yok. USB yok, dolayısıyla USB üzerinden video vs oynatamaz.

@skylernazy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chaturanga -- 16 Şubat 2016; 12:41:23 >

• yorumun için teşekkür ederim galiba ekran kartı daha önemli snein monitörüne gelirsek bilgisayarı alacağım zaman özel olarak konuşuruz fiyat vb.
  • Tamamdir PM den haber verirsiniz o zaman resimlerini de gonderirim.

Selamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skylernazy

yorumun için teşekkür ederim galiba ekran kartı daha önemli snein monitörüne gelirsek bilgisayarı alacağım zaman özel olarak konuşuruz fiyat vb.

PM den size bir mesaj yazdım cevap dönebilir misiniz başka bir arkadaşı bekletiyorum monitörü almak isteyen.

Teşekkürler.

@skylernazy
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.