Şimdi Ara

monitör herz yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkdaslar mrb 17" beko bir monitor var ve mx440 da ekran kartı var sorun su ekran cözünürlüğü 640*480 den yukarı cıkaramıyorum 800*640 yaparsam görüntü gidiyor acil yardım teşekkürler

• ekran kartı driverını ve monitör driverını kontrol etmelisin
  • sen bnence al servise götür fazla kurcalama
  • quote:

Orjinalden alıntı: albus

sen bnence al servise götür fazla kurcalama

yuh daha neler tornavida mı al dedik adamın eline....
  • quote:

Orjinalden alıntı: tks

arkdaslar mrb 17" beko bir monitor var ve mx440 da ekran kartı var sorun su ekran cözünürlüğü 640*480 den yukarı cıkaramıyorum 800*640 yaparsam görüntü gidiyor acil yardım teşekkürler

arkadaş görüntü nasıl gidiyor, biraz daha açıklarsan daha iyi olur gibi geliyor bana, monitör 640*480 olarak ekranda görüntü veriyorsa monitörde sorun olacağını sanmıyorum, büyük ihtimalle ekran kartının driverını yükleyememiş olabilirsin,
  • monitor değişmişse yada kasaya kendi monitorunden başka monitor takınca çıkıyor bu sorun senin yapacağın şey wind giremiyorsan f8 başlatma seçeneklerinden vga modunu açıp wind girmen eğer giriyorsan bilgisayarım+sağtuş özellikler donanım aygıt yönetisidsinden ekran bağdaştırıcıyı bulup kaldırman ve pc i yeniden başlatman wind açılınca senden driveri yüklemeni isteyecek tak cd yi ordaki seçeneklerden yukle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 3 Aralık 2005, 2:07:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mus_efe

quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: mus_efe

quote:

• monıtorde bı şey yoktur ekran kartında sorun var
  • Eger zorunlu sekilde 800*600 kullanmiyorsan, cozunurluk ayarini 1024*768 getirip, Hertz ayarlarini yukselt ve tekrar ayarlamayi denermisin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.