Şimdi Ara

Monitor gitti sanirim (resimli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar, 1 hafta once aldigim monitoru sagolsun kardesim klavyenin ustune dusurmus ve bi guzel halleti monitoru sizce tamiri olur mu? Garantiyr gotursem onlar halleder mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• başka kablo varsa onla dene bilgisayara takarken. Kablosunda sorun yoksa yapacak bir şey yok servise gönderirsin.(ya da hdmi sa televizyonda dene kabloyu)
  • Denedim hocam kablolarda bi sorun yok sanirim ekran kirildi ya da catladi, disinda bi darbe izi yok sizce "bir sabah uyandim monitoru actim boyle oldu"bahanesini soylersem yutarlar mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batila -- 4 Şubat 2016; 23:16:32 >
  • Up

• batila kullanıcısına yanıt
    Malesef darbe almış Mönitörünüzü sökün rötkene bakar gibi labanın altında darbe aldığı bölge bakarsanız içerde çaltlama meydana geldiğini göreceksiniz
  • Monitör pert olmuş dostum garantiye girmez malesef elinde patladı

• Deme hocam ya

ama asus un sitesinde bu mönitörün sayfasına baktım 2 yıl panel garantili diyor bu ne demek sizce?
  • Up

• Sarıp sarmalayıp gönderin bence, bazen bir şey demeden müşteri memnuniyeti adına daha yeni aldığınız için şansınıza değiştirip gönderebilirler de hocam. Olmadı sizi ararlar garantiye girmiyor şu kadar ödeme yapmanız gerekiyor diye, uygunsa yaptırırsınız, değilse geri alırsınız.
  • KARDEŞİM ÜSTÜNE FEALN AĞIRLIKMI KOYDUN MÜREKKEBİ AKMIŞ TEMİZLERLER SERVİSE GÖNDERSEN 2 SAATE ALIRSIN DA NAPTIN ANLATSANA Bİ
  • tda 1562q kullanıcısına yanıt
    YALAN YANLIŞ CEVAPLAR VERME AZIMI AÇTIRMA ÇOCUGUDA ÜZME

MÜREKKEBİ AKMIŞ OKADAR BÜYÜTMEYE GEREK YOK 2 SAAT İÇİNDE TEMİZLERLER PC SERVİSE GÖTÜR YENİ CAM TAKICAK SADECE
  • yusuf00002 Y kullanıcısına yanıt
    Hocam, monitorun arkasinda kulaklik girisleri var, kardesim kabloyu oraya baglayim derken biraz fazla egmis monitoru ve klavyenin ucuna carpmis bana anlattigina gore

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batila -- 5 Şubat 2016; 20:35:11 >
    Büyütcek birşey yok dediğim gibi hasar almış ekranda kırık felan varmı elini sürt cama tırtıklı biryer yoksa eminimki mürekkebi dağılmıştır

Bende laptobun üstüne oturmuştum :Dd mürekkep dağıldı cam değiştirdim 150 tutmuştu ama led ekran oldugu için

görünüşe göre seninki led deil lcd fazla tutmaz 2.el de taktırabilirsin 50 60 tl gözden çıkar kolay gelsin
  • yusuf00002 Y kullanıcısına yanıt
    İnsallah dedigin gibidir hocam:) dedigin gibi lcd monitor, ekranda kirik, catlak ya da dedigin gibi tirtikli bisey yok, yarin servise verecegim

hadi bakalım sevindim
  • Hocam paneliniz kirilmis gecmis olsun ustteki arkadas yanlis bilgi veriyor hic umitlenmeyin. Garanti monitorun yenisi kadar bir ucret cikaracak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.