Şimdi Ara

Modern Family (2009) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
510
Cevap
3
Favori
21.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gyükseltürk

Şu aralar beni güldürmekten öldürecek diziler arıyorum.Bu dizi uygun mu ?

The It Crowd

3 Sezon her sezonda 6 bölüm var. İzlemediysen mutlaka izle
  • The IT Crowdu çoktan izledim.
  • Güldürmekten öldürecek diziyi bulursan bana da söyle dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARKRUSE

Güldürmekten öldürecek diziyi bulursan bana da söyle dostum.

Friends
  • İmdbden de 8.9 puan almış ve güzel yorumlar var izlemek lazım hazır hddde dururken Benden tavsiye izlememişseniz Two and a Half Men, It's always sunny in Philadelphia(Gülmezsiniz yada gülmekten ölürsünüz) ve Coupling.
  • En son altyazısı çıkan bölüme kadar izledim geçen. Çok sıcak bir dizi. Tam bir aile ortamı ve komedi var
  • 11-12-13 Bölümler çıktı.
    Artık başlansa çevirilmeye
  • 14. bölümde çıktı
  • Altyazıların çıktığı tüm bölümleri izledim, keşke diğerleri de çıksa çok güzel bir dizi.
  • shdi geçen hafta bazı işleri olduğunu o yüzden geciktiğini, hemen kaldığı yerden devam edeceğini söylemişti ama daha işleri yoluna koyamadı anlaşılan
  • Dizi tekrardan çevirilmeye başlandı.
    11. bölüm'ün alt yazısı
    %25

Merakla bekliyoruz.
  • Ben de 5 bölüm izledim farklı bir komedi dizisi çekimler falan oyuncuların, oldukça farklı ve orjinal olmaları, kahkaha efekti olmadığından yadırgayabilirsiniz. Birçok güzel espiriyi dikkatli takip etmezseniz, kaçırabileceğiniz yada gülmeyeceğiniz bir dizi, HIMYM TBBT gibi komedi dizilerine benzemiyor bence ya hemen beğenmeyip bırakamayacağınız yada adamlar yapmış zeka ürünü süper komedi dizisi diyeceğiniz bir dizi. Arrested Development izleyen var mı aranızda bilmiyorum ama ona 15 bölüm mü ne bakmıştım bence çekimleri, espirileri, farklı karekterleriyle vb. etmenlerle ona çok benziyor. Bu tür diziler bizde pek sevilmeyebiliyor ama şuan ki kurgu ve başarıyla devam ederse rahatlıkla Amerikada sezonları devirir dizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 10 Mart 2010; 12:12:28 >
  • Dizinin tek üzücü noktası Türkiye'de tutulmaması.
    Bu yüzden Alt yazı sorunsalı çok yaşandı.
    Action'lı, aksiyonlu diziler saçma bile olsa tutuluyor.
    Böyle diziler ne yazık ki geri planda kalıyor.
  • 4. bölümde Claire babasının eski eşinin Gloirayı görünce ondan özür dileyip böyle kendisini affetmesi için güzel güzel konuşmasından sonra ona saldırınca çok güldüm, bir de Phil Gloirayı tuttum derken götürüyor resmen kadını. Yine Clairenin kızının sevgilisi güzel güzel romantik şarkı söylerken, şarkı sözlerinin gittikçe sapıklaşmasını görünce koptum. İzlerken pek gülmüyorsun ama bir iki yerde de kopartıyor böyle dizi.
  • Diziyi izlerken nasıl zaman geçiyor anlamıyorum
    Muhteşem gerçekten.

S01E14
    Çevirildi arkadaşlar.
  • 15. bölüme kadar izledimi harika. Son bölümler çok iyiydi.
  • 12'den 20'ye kadar tüm bölümleri izledim bu hafta sonu. Süperdi. Hele 15. bölümde Claire'in paltosu yürüyen merdivene sıkışınca gülmekten şekilden şekile girdim.
  • Dizi son sürat devam ediyor arkadaşlar.
    Altyazılarda çok iyi ilerliyor.
    Bölüm 21'i izleyeceğim birazdan.
  • Şahane bir komedi. 2-3 günde tüm bölümleri izleyebilirsiniz. Hatta yetmezse baştan sona tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Gülmek isteyene şiddetle tavsiyedir.

http://cineshoot.blogspot.com/2010/05/gulmek-isteyene-dizi-tavsiyesi-modern.html
  • İzlemiyor mu kimse yav bu güzel diziyi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.