Şimdi Ara

Modern Combat 5, mobil oyuncuların beğenisine sunuldu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
2
Favori
2.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: `Raikonen`-2

bir tek ben mi haz almıyorum mobilde bu tarz oyunları oynarken? mobilde 2048, fun run gibi oyunlar çok daha zevkli bence.

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuratbanK

Sudan ucuz mübarek. ÜStüne bir de uygulama içi satın alım sokuşturuyorlardır.

Oyun içi satın alma yok
  • Bu ismi nasıl değiştiriyoruz var mı bilen ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Grafikler çok kötü yav hoc yayinlanan trailer lerdeki gibi degil nedense. Ha bide uygulama ici satin alma olmamasi iyi olmus

Merhaba, hangi oyun olursa olsun trailer videoları biraz abartılı oluyor. Ancak, iPhone 5S ve iPad Air'de son derece kaliteli grafikler alacağınızdan emin olabilirsiniz. Aynı şekilde Android ve Windows Phone'un amiral gemileri, yüksek kalitede grafikler görmenizi sağlayacaktır. Kabul edilebilir grafikler ve akıcılık her zaman önemli bir ikilidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAVİT -- 25 Temmuz 2014; 18:22:00 >
  • Oyunu oynuyorum çok güzel çok eğleceli ama bir sorun var.Ipad de çözünürlük kötü buna bir ayar yapmaları lazım ben o grafikleri görmeden bu oyunu bitirmem lütfen cevap verin güncelleme gelicek mi ? oyun çıktıktan 5 saniye sonra aldım bu arada :D

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Oyunu oynuyorum çok güzel çok eğleceli ama bir sorun var.Ipad de çözünürlük kötü buna bir ayar yapmaları lazım ben o grafikleri görmeden bu oyunu bitirmem lütfen cevap verin güncelleme gelicek mi ? oyun çıktıktan 5 saniye sonra aldım bu arada :D

Gameloft, yeni güncellemelerle oyuna yeni özellikler kazandıracak. Ancak, grafikler konusunda kesin bir şey söylemek zor. Bu konudaki gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.
  • iphone 5'de kasar mı?

• Lumia 925 de alsam şimdi kasar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

quote:

Orijinalden alıntı: onur01

quote:

Orijinalden alıntı: bestbesttr

quote:

Orijinalden alıntı: Inque

1.79 TL olması gereken bir oyun.

Ayrıca yeni oyunlar da bekleniyor.

Real Racing 4
    Temple Run 3
    Asphalt 9
    Subway Surfers 2
    F1 2014
    Candy Crush Saga 2
    Hill Climb Racing 2

Oo bu oyunlar cikarsa süper olur Discovery ne kadarini kaldırır bilmem ama pes 2015 ve fifa 2015 te var çıkacaklar arasında

Pes 2015 çıkacak mı harbiden?

+ daha GTA 4 çıkacak

GTA 4'e çok var.Pc'de bile zor oynanıyor.Optimazyon sorunlu bir oyun.

GTA IV, 29 Nisan 2008'de çıkmıştır. (Vikipedi)
    Önümüzde daha 4 yıl var. Şimdi 10. Yıl Kutlamasının nasıl mümkün olabileceğine bakalım.
    1- Bu sene, Nvidia Tegra K1 işlemcisi ile gerçekten eski nesil konsolları yakaladı. Fakat güç harcama ve ısı oranıyla sadece tabletlerde kaldı. Ama yakalandı yani burasını biliyoruz.
    2- Seneye Nvidia Tegra K1 gibi işlemciler 64-bit versiyonlarını piyasaya sürer, telefonlara da sığar geçtiğimiz nesil konsollar garanti yakalanmış olur hatta yeni nesil motorları (Unreal Engine 4) "tam" verimli çalıştırmaya başlarız.
    3- Ertesi sene ise Rockstar motor optimizasyonuna başlar, modeller düşük poligon versiyonlarla değiştirilir.
    4- Çıktığı sene oyun sadece son seviye modellerde hızlı çalışır, benchmark oyunu olur

Bu arada Modern Combat 5 çok iyi olmuş, ama gerçek grafikleri görmek için yüksek kalite bir cihazda oynamalısınız, iPad 3'te mesela çok kötü

• Buna internet paketi dayanmaz. Ne alaka internet istiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crack çalışmıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• pc sahipleri 15 tl için ağlıyorlar. Hayatlarında oyuna para vermemişler tabi normaldir. Bir de telefona 2 bin lira verip oyuna 5-10 lira veremeyen tipler var onlarda ayrı bir alem.

• Iphone 4s sorunsuz peki iphone 4de çalışıyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

Kontrolcü desteği bulunmasında nvidia shield i yada benzer bir android cihazı olan modern combat 4 deki gibi multiplayer da terör estirecek yine

Var kontrolcü desteği. Bu kadar hype'ı yüksek bir gameloft oyunun da olmaması garip olurdu ama benim gamepadimde birkaç tuş çalışmıyor. Ve button configrationın olmaması da bir eksi.

hocam hangi kontrolcüyü kullanıyorsunuz? ne kadara aldınız ve memnun musunuz? ben de moga kontrolcüyü almayı düşünüyorum da ama 100 liranın üzerinde bi para vermeye de korkuyorum tırt çıkar diye
  • pc oyun fiyatına

• quote:

Orijinalden alıntı: kvothe6

quote:

quote:

Kontrolcü desteği bulunmasında nvidia shield i yada benzer bir android cihazı olan modern combat 4 deki gibi multiplayer da terör estirecek yine

Var kontrolcü desteği. Bu kadar hype'ı yüksek bir gameloft oyunun da olmaması garip olurdu ama benim gamepadimde birkaç tuş çalışmıyor. Ve button configrationın olmaması da bir eksi.

hocam hangi kontrolcüyü kullanıyorsunuz? ne kadara aldınız ve memnun musunuz? ben de moga kontrolcüyü almayı düşünüyorum da ama 100 liranın üzerinde bi para vermeye de korkuyorum tırt çıkar diye

Mogalar sağlam ben çinden g910 diye bir gamepad aldım fps oyunlarında çok iyi sonuç vermiyor ama. 20$'a mı ne almıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MAVİT

quote:

Orijinalden alıntı: kadirirdem

bi kaç güne .apk düşer denerim

Merhaba. Eğer Modern Combat 5'i bu şekilde kullanmayı planlıyorsanız, biz kez daha düşünün derim. Çünkü oyunun sürekli bağlantı ihtiyacı yeni ilerleme sisteminin yanı sıra, bu tarz kullanımları da tespit etmeyi ve kaçak kullanımların önüne geçmeyi planlıyor.

önüne geçsinler bakalım ne kadar geçebilcekler bi yolunu buluruz merak etme :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kvothe6

quote:

quote:

Mogalar sağlam ben çinden g910 diye bir gamepad aldım fps oyunlarında çok iyi sonuç vermiyor ama. 20$'a mı ne almıştım.

o zaman gözümü karartıp moga alıyorum

• İndirdim gercekten cok kötü :(

• İpod touch 5 de zorunsuz acan var mi yada nexus 5 de ona gore alicam mukkemmel bir oyun gibi gozukuyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.