Şimdi Ara

Modern Combat 4: Zero Hour resmen duyuruldu, ilk resmi tanıtım videosu yayınladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ucuza sattıkları için aynı oyunu tekrar tekrar sunacaklar önümüze. Olayın mantığı bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: mkt

quote:

Orijinalden alıntı: brksnr

WP ye yok mu ya :(

WP yok daha :D ne oyunu :D

Tabi o da dogru da cikmadan once bir kac oyun cikarsalar hic fena olmazdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonda oynanması zor bu oyunlar yada ben beceremiyorum.

• ''Konsol seviyesi'' bunu açmak lazım, konsol ama hangi konsol? konsolda hangi oyun? mesela eskilerden bir psp el konsolundaki god of war ile bire bir hangi oyun kıyaslanabilir. henüz çok erken, tegra 4 de gelse adreno 320 de gelse bu sözü kullanmak için halen erken olacak. Şu an reklam amaçlı yada grafikler çok iyi demek amacıyla ağızlara sakız edilen gerçek anlamını yansıtmayan bir söz sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strathmorea -- 27 Eylül 2012; 4:34:19 >
  • yakında telefona bi gamepad almak gerekecek anlaşılan.

• Mini gamepad tarzı bir şey gerekiyor kesinlikle. Kontrol yüzünden ölüm gibi geliyor bu oyunları oynamak.

• Bu seri çok daha iyi olmuş. Kalite çok yüksek.

• sadece grafik,dandik zevksiz oyunlar,ve tamamen çakma,black ops 2 yazmadığı kalmış bir,hep taklit hep çakma gamloft

• Kalite zaten iyiydi ben kalitesinde değilim abi oyunun multiplayer modundaki hack açıklarını kapatsınlar birde araba,motor,tekne,uçak gibi araçlara binme özelliği versin birde şavaş alanı biraz daha büyütülürse(2 ada arasında falan) mükkemmel bir oyun karşımıza çıkar.Bu oyuna 30$ desin yine alırım.
  • Bence artik x5 oyunlari acmamaya baslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.