Şimdi Ara

Modern combat 4 zero hour GM Discovery

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
2.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle konuyu doğru yere açtığımdan emin değilim. Oyunla ilgili olduğu için belki oyunlar bölümüne açmam gerekiyordu ama, android oyunu. Neyse, ben geçenlerde telefonuma modern combat 4'ü yüklemiştim(satın almadım) ve oyun hiç donmadan oynanıyordu gayet iyiydi hatta çok oyunculuda oynanıyodu. Üstelikte oyun türkçe'ydi. Ama sonra hafıza kartı bozuldu oyunda gitti. Hafıza kartını biçimlendirdikten sonra çalışıyodu ama oyun yoktu. Bende bugün telefona tekrar yükledim oyunu ama bu sefer başka bir siteden indirdim. Yine oyun açılıyo iyi güzel ama, bu sefer oyun ingilizce ve bende ingilizce'yi anlamayan biri olarak ingilizce oyunları sevmem. Ayarlardan dil ayarlarına girdim orda başka dillerde vardı ama türkçe dil seçeneği yok malesef. Oyunu nasıl türkçe yapabileceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

• Muhtemelen eski bir versiyonunu kurmussunuz. Internetten en son versiyonu indirin onda tr dil desteği olacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onun için oyunun 1gb'lik dosyasını tekrar indirmem gerekir mi? yoksa apk'sını indirip onu kursam yeterli olur mu?
  • ReadyMonster R kullanıcısına yanıt
    Hocam meltdown update olanini yukle onda hem tr dil var hemse tüm efektler açik

• quote:

Orijinalden alıntı: nvidia90

Hocam meltdown update olanini yukle onda hem tr dil var hemse tüm efektler açik

tamamdır indirdim tr dil var sonunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReadyMonster -- 27 Ekim 2013; 16:41:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReadyMonster

Arkadaşlar öncelikle konuyu doğru yere açtığımdan emin değilim. Oyunla ilgili olduğu için belki oyunlar bölümüne açmam gerekiyordu ama, android oyunu. Neyse, ben geçenlerde telefonuma modern combat 4'ü yüklemiştim(satın almadım) ve oyun hiç donmadan oynanıyordu gayet iyiydi hatta çok oyunculuda oynanıyodu. Üstelikte oyun türkçe'ydi. Ama sonra hafıza kartı bozuldu oyunda gitti. Hafıza kartını biçimlendirdikten sonra çalışıyodu ama oyun yoktu. Bende bugün telefona tekrar yükledim oyunu ama bu sefer başka bir siteden indirdim. Yine oyun açılıyo iyi güzel ama, bu sefer oyun ingilizce ve bende ingilizce'yi anlamayan biri olarak ingilizce oyunları sevmem. Ayarlardan dil ayarlarına girdim orda başka dillerde vardı ama türkçe dil seçeneği yok malesef. Oyunu nasıl türkçe yapabileceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

aga linkini versne cok aradım hortlatmak istemezdim konuyu ama 3 tane indirdim ucunude acmadı diger oyunları sorunsuz acıyor lutfen

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafafb35

quote:

Arkadaşlar öncelikle konuyu doğru yere açtığımdan emin değilim. Oyunla ilgili olduğu için belki oyunlar bölümüne açmam gerekiyordu ama, android oyunu. Neyse, ben geçenlerde telefonuma modern combat 4'ü yüklemiştim(satın almadım) ve oyun hiç donmadan oynanıyordu gayet iyiydi hatta çok oyunculuda oynanıyodu. Üstelikte oyun türkçe'ydi. Ama sonra hafıza kartı bozuldu oyunda gitti. Hafıza kartını biçimlendirdikten sonra çalışıyodu ama oyun yoktu. Bende bugün telefona tekrar yükledim oyunu ama bu sefer başka bir siteden indirdim. Yine oyun açılıyo iyi güzel ama, bu sefer oyun ingilizce ve bende ingilizce'yi anlamayan biri olarak ingilizce oyunları sevmem. Ayarlardan dil ayarlarına girdim orda başka dillerde vardı ama türkçe dil seçeneği yok malesef. Oyunu nasıl türkçe yapabileceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

aga linkini versne cok aradım hortlatmak istemezdim konuyu ama 3 tane indirdim ucunude acmadı diger oyunları sorunsuz acıyor lutfen

Hocam en altta game cache 1.1.0 olani indirhttp://android.mob.org/game/modern_combat_4_zero_hour.html buda modlu apk sınırsız kredi.http://www.datafilehost.com/d/b71452ae öncelikle datayi indirin ve android/obb klasörüne çıkarın daha sonra modlu apk yı indirin ve kurun ilk açılısta internet istiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nvidia90 -- 1 Ocak 2014; 19:53:26 >

• Ben hala yapamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: Tolgarslan

Ben hala yapamadim

Hocam neyini yapamadiniz gayet basit bu arada gmdniz 16 lık mı 4 lük mü

• quote:

quote:

Ben hala yapamadim

16 8 GB hafiza kartim var. Hocam basit ama hangisini obbye atcaz felan orasi karisti biraz
    Eşit : 100 mesajim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolgarslan -- 1 Ocak 2014; 20:51:56 >

• quote:

quote:

quote:

Ben hala yapamadim

16 8 GB hafiza kartim var. Hocam basit ama hangisini obbye atcaz felan orasi karisti biraz

Hocam hem sd kart hemde dahili hafıza olunca öyle oluyor şöyle bi deneyin depolamadan varsayilan hafizayi telin kendi hafızası yapin obb dosyasini oraya atın deneyin yine olmazsa varsayılan hafizayı sd yapin deneyin yine de olmazsa obb dosyasini dahili belleğe atın ve apk yı yükledikten sonra gl to sd programını yükleyin ve oyunu bir de oradan açın

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben hala yapamadim

Hocam hem sd kart hemde dahili hafıza olunca öyle oluyor şöyle bi deneyin depolamadan varsayilan hafizayi telin kendi hafızası yapin obb dosyasini oraya atın deneyin yine olmazsa varsayılan hafizayı sd yapin deneyin yine de olmazsa obb dosyasini dahili belleğe atın ve apk yı yükledikten sonra gl to sd programını yükleyin ve oyunu bir de oradan açın

Hocm şimdide obb dosyaları inmiyo bilgisayardan indircem en iyisi. Yine olmazsa dediklerimiz aklimda çok sagolun

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben hala yapamadim

Hocm şimdide obb dosyaları inmiyo bilgisayardan indircem en iyisi. Yine olmazsa dediklerimiz aklimda çok sagolun

Önmli değil hocam dediğim gibi iki hafızadan birisinde oyunu taniması lazım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mustafafb35

quote:

Hocam en altta game cache 1.1.0 olani indirhttp://android.mob.org/game/modern_combat_4_zero_hour.html buda modlu apk sınırsız kredi.http://www.datafilehost.com/d/b71452ae öncelikle datayi indirin ve android/obb klasörüne çıkarın daha sonra modlu apk yı indirin ve kurun ilk açılısta internet istiyo

tek bir soru sorcam inteneet istiyor demissin bende internet su an yok benimki oyundan direk atıyor on,nternet olmadıgından mı yoksa baska sorun mu var

• Bu sürümde internet olmadan çalışmaz yani datayı tanımaz net yoksa 1.0.0 sürümünü indir http://androidkade.com/17387/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%DA%A9%D8%B4%D9%86-%D9%88-%D9%81%D9%88%D9%82-%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%87-modern-combat-4-zero-hour-v1-0-0-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7.html apkyı indir ve kur ama açma datayıda indirdikten sonra sdcard/gameloft/games içine at klasorler yoksa sen oluştur verdiğim sırayla

• quote:

Bu sürümde internet olmadan çalışmaz yani datayı tanımaz net yoksa 1.0.0 sürümünü indir http://androidkade.com/17387/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%DA%A9%D8%B4%D9%86-%D9%88-%D9%81%D9%88%D9%82-%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%87-modern-combat-4-zero-hour-v1-0-0-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7.html apkyı indir ve kur ama açma datayıda indirdikten sonra sdcard/gameloft/games içine at klasorler yoksa sen oluştur verdiğim sırayla

tamam saol knk

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.