Şimdi Ara

Modern BT Altyapısı soruları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben şirketimin ilk olarak Sistem Yöneticisi'ni görevlendirdim ve şu anda mevcut Altyapıyı, ben gelmeden önce BT ile ilgili her şeyi barındıran MSP'den taşımaktan sorumluyum. Bu, donanım ve yazılım satan 45 kişilik bir şirkettir.

Yaptığım ilk şey, E-postaları Office 365'e ve Web sunucularını da Azure'a taşımak oldu. Bir sonraki görevim dosya sunucusunu ve yedekleme kasamızı taşımak. Bu konuya nasıl yaklaşacağımdan emin değilim, bu yüzden sizden tavsiye istiyorum. Bazı bileşenleri kendi kendine barındırmak için kullanabileceğimiz küçük bir sunucu odamız var, ancak şirket bulut tabanlı bir çözümü tercih ediyor.

Size sorum küçük şirketler için bulutta barındırılan dosya paylaşımıyla nasıl bir deneyim elde ettiğiniz ve hangi hizmeti önerebileceğinizdir. Şirket için çok önemli bir husus da yüksek kaliteli yedeklemelerdir. Yedeklemelerin 2 ayrı yerde olması ve 5 yıl süreyle saklanması gerekmektedir. Şu anda 17 TB yedeğimiz var.

Bana yardım ettiğin için teşekkür ederim.

xender.vip
    Xender – Download Xender App for Android, iOS, PC & Mac 2019
    https://xender.vip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vistakril -- 6 Aralık 2023; 9:52:14 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.