Şimdi Ara

modemi access point olarak kullanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, linksys wag54gs modemi airties rt-206 modeme kablo ile bağlayıp linksys modemden interneti kablosuz olarak laptop dan internete girebiliyorum ama 2 tane telefondan bağlanmayı bir türlü beceremedim, ikiside kablosuz ağı görüyor ama bir türlü bağlanmıyor. telefonlar için farklı ayar gerekiyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biologist -- 20 Eylül 2013; 19:24:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: biologist

merhaba arkadaşlar, linksys wag54gs modemi airties rt-206 modeme kablo ile bağlayıp linksys modemden interneti kablosuz olarak laptop dan internete girebiliyorum ama 2 tane telefondan bağlanmayı bir türlü beceremedim, ikiside kablosuz ağı görüyor ama bir türlü bağlanmıyor. telefonlar için farklı ayar gerekiyormu?

ap olarak kullandığın modemin dhpc relay yapıp modemin ip yi girip bir dene aynı zamanda wifi kanalın otomatik olmasın ve qss ve natı kapat bunlarda işe yarayabilir
  • dediklerini deneyeyim. cevap için teşekkürler
  • aynı modemi acceccs point olarak kullanıyorum... dhcp relay ile ip atıycak modem veya bağladığın routheru belirtmen yeterli... (bu arada benim modemim bridge modda ama özel bir sebebi yok eskiden öyle kalmıştı hiç değiştirmedim... )
  • bugün nöbetteyim yarın öğleden sonra deneyip buraya yazarım. teşekkürler
  • sorun çözüldü teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biologist -- 22 Eylül 2013; 23:23:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.