Şimdi Ara

Modemden Çevir Sesi Gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Conexant chipsetli softk56 modemi win98 işletim sistemli PC'de sorunsuz şekilde tanıttım. Hattı bağladıktan sonra, arama yaptığımda "Hata Kodu:680 Çevir sesi alınamadı" hata mesajını alıyorum. Kesinlikle çevirme işlemini yapamıyorum. Modem mi bozuk anlamadım.

Acil yardımlarınız lütfen..

• connexant chipli modemlerde bu tür sorunlar hep yaşanıyor.
    sanırım driver ararken chipset modelini de yazman gerekiyor...
  • Driverlerini tekrardan çekmeni öneririm bide pci ayarlarını kontrol et !
  • Win 98 e modem tanıtmak kadar iğrenç bir iş yoktur bu alemde:hele birde conexant çipliyse modem...başka bir işletim sistemine geçmeni öneririm!
  • evet conexantlarda wın98 de böyle sprunlar var diğer sürücüleri bir dene
  • Canım çıktı, her birşeyi denedim, olmuyor.www.conexant.com/customer/md_support.html sitesinden de driver'ları indirdim ve denedim yine tık yok, doğru driver'ı nereden bulabilirim acaba (Chipset'in üzerinde Conexant RS56/SP-PCI R6793-17 yazıyor)?
  • http://www.modem-drivers.com/companies/247.htm

buradan bir bak istersen bir de modemin connexant mı ? rockwell mi ?......
  • Rockwell, ama chipseti Conexant. Bulduğum yeni driverlarla, son güncelleme çalışmalarımdan sonra yine çevir sesi alamıyorum. Ancak, modemi kullanmaya kalktığım anlarda, daha önceden hattı paralel bağlı telefondan kontrol ettiğimde hiçbirşey olmuyordu, bu sefer hattan çok kısa kısa garip ve tok sesler geliyor (Modemden arama yapmak istediğim anda). Ama yine sonuç yok maalesef. Artık yeni bir modem alacağım sanırım.
  • Bence Driveri yeniden yükle. Al sana site adresiwww.driverguide.com burda bulamazsan başka yerde arama :)))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.