Şimdi Ara

Modem Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar mevcut zyxel p660w-tx modemim bozuldu yeni modem almak istiyorum ttnet şu ufak huawei modemlerden veriyor evimiz 3 katlı müstakil olduğundan her yerde çekmeyecektir sinyal gücü iyi olan bir modem arıyorum öncelikle 1 tane buldum bu nasıldır ? ya da sizin önerileriniz neler 200 TL fiyat sınırına kadar.

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=3777

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaçak Mazot

Arkadaşlar mevcut zyxel p660w-tx modemim bozuldu yeni modem almak istiyorum ttnet şu ufak huawei modemlerden veriyor evimiz 3 katlı müstakil olduğundan her yerde çekmeyecektir sinyal gücü iyi olan bir modem arıyorum öncelikle 1 tane buldum bu nasıldır ? ya da sizin önerileriniz neler 200 TL fiyat sınırına kadar.

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=3777

26 TL daha ver kaliteli birşey al tamamen için rahat ede ede kullan bu fiyata bundan iyisi yok.kullanıyorum çok memnunum.

http://www.vatanbilgisayar.com/productdetails.aspx?I_ID=65729

vatandaki yorumumuda koyayım buraya

Şuana kadar birçok modem kullandım çevremde gördüklerimi gözlemledim hepsinin mutlaka bir eksiği var kimisinin tek portu var kimisi wifi si kötü.bildiğiniz üzere piyasada sorunsuz ve geniş kapsama alanı vaadeden modem neredeyse yok gibi.Neyse en sonunda paraya kıyacağım dedim ve bu modemi gözüme kestirdim.Detaylı araştırmayı yaptım her zamanki gibi hangi yönünü araştırdıysam hepsi olumluydu.Benim için en önemli şey wifi idi.Bu modemde bu özellik tam bir harika artık telefonumdan laptopumdan 1 kere bile kopmadan çekim sıkıntısı yaşamadan evin heryerinde hatta 2 3 kat üstünde bile rahat erişim sağlanabiliyor.Ayrıca değinmek isterim mutlaka şuana kadar gördüğüm tasarımı ve modem arayüzü en güzel modem.Gerçekten uğraşılmış arayüz türkçe ve görsel olarak süper diğer modemlerle asla bir tutmayın kurcalamaktan keyif alıyorsunuz resmen ve herşeyi yapmak tek tıkla.Diğer özellikleri zaten öğrenirsiniz önemli olan kullanıcı yorumu. Ben kullanıcı olarak çok memnun kaldım piyasadaki en iyi modem budur.Paranıza kıyın ve birdaha modem sıkıntısı çekmeyin. İnternet sayfalarının açılış hızında bile fark var. Ben Donanımhaber den bjk__murat bir sonraki yorumda görüşmek üzere. :)

Artıları: 3x5Dbi Antenleri , Ödüllü Tasarımı, 300MBPS , 2XUSB , Sık Güncelleme Desteği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 29 Kasım 2013; 14:12:02 >

• Anladık 3 katlı eviniz var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thema

Anladık 3 katlı eviniz var.

esenler terk beni mi takip ediyon
  • Büyük hayraninim severek takip ediyoz abi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asuz ve Airties ürünlerini tercih edebilirsiniz. Başarılı markalardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Srcn81

Asuz ve Airties ürünlerini tercih edebilirsiniz. Başarılı markalardır.

yukarıda ki linkte ki ürün için ne düşünüyorsunuz hocam ?
  • quote:

quote:

Yukarıda 2 tane link verilmiş siz yazdığınız Tp-Link modemden mi söz ediyorsunuz.?
  • quote:

quote:

quote:

Yukarıda 2 tane link verilmiş siz yazdığınız Tp-Link modemden mi söz ediyorsunuz.?

evet
  • quote:

quote:

quote:

quote:

evet

Özellikleri olarak iyi bir modem.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.