Şimdi Ara

modem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sayın arkadaşlar xp pro kurulu p3 500mhz pc de takılı creative modemim var service pack 2 yi kurduktan sonra modem internetten çıkıp bağlantıyı kesmeme rağmen telefon hattını kapatmıyor tekrar internete bağlanmak istediğimde hat meşgul diyor pc ye format attım xpyi servicepack 2 yi yüklemeden kurdum değişen birşey olmadı. pc kapalıyken elektrik fişi bile çekiliyken modemin line girişine bağlı telefon hattına paralel olarak bağlanmış telefon bir kere açıldımı çevir sesi geliyor telefonu kapatsam bile dışarıdan arandığında hat meşgul gözüküyor. evdeki diğer hattı bağladım ondada aynı sorun var modem kartını söktüm kart elimdeyken line girişine telefon hattını bağladım dışarıdan arandığında yine hat meşgul gözüküyor xp servicepack2 nin modemi bozma ihtimali varmı modemin cip programını değiştirmiş olabilirmi yoksa bu bir raslantımı çözüm bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum teşekkürler

• senin telefon hattında bir sorun olmasın telefon arızaya bildir istersen. modemi çıkardığın zaman ister sp2 olsun ister olmasın hatla bir bağlantın kalmıyor ki zaten yanlış mı anladım acaba?
  • ama de yaf.. walla bende de creative modem var sp2 yuklemiyim bari
  • hocam telekomla görüş bendede aynı modem var ama ne bileyim hiç öyle bir sorunum olmadı hemde service pack 2 yüklü xp işletim sistemi kullanıyorum saygılar
  • sp2 ye kusur bulmayın onu yükleyin tam tersine kusurkapatır...eğer önceden bozulmuş win dosyaları varsa sp2 sapıtıyor...birde tavsiye microsotf orijinal sitesinden ya da pc net verdi MS kendi cd den yükleyin...diğerlerinde bozuk dosyalar olabilir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.