Şimdi Ara

Mobilyaya Aseton Döküldü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
23.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşın biri asetonu mobilyaya döktü yanlışlıkla, şimdi lekeler var üzerinde, bu konuda bir çözüm vs bilen varsa insaniyet namına cevap bekliyorum arkadaşlar

• Üzerine oje sür :D

Şaka şaka arkadaşım kumaş boyası dene gir tuhafiyecilere sor soruştur inşallah uygun renk bulursun bir de kumaş tipine göre boyanmayabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalahamari -- 18 Şubat 2007; 18:20:27 >
  • kolonya cikarior diye biliorum ben..ama yakican doktukten sora..bi kere denedim..olmustu..
    dogacak yanlisliklardan sorumluluk kabul etmem
    kolay gelsin..
  • hangi yüzeye döküldü?
    cilalı mobilyayayımı? kumaşamı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Triquetra

hangi yüzeye döküldü?
    cilalı mobilyayayımı? kumaşamı?

Cilalı mobilyaya :(
  • cilalı mobilya ise sanırım yüzeyde pürüz oluştu ve matlaştı, senin yapabileceğin birşey yok çünkü o bir leke değil, selülozik bir madde olduğunda cilayı etkiledi, tek yapabileceğin şey hiç ellemeden kurumasını bekleyerek ince zımpara yapıldıktan sonra tekrar cilalamak, fakat cila işini sen yapamazsın tabanca ile yapılmalı, sana tavsiyem bir mobilya cilacısı bul ve ondan yardım iste, fazla birşey tutacağını sanmıyorum, hiç yapmaya kalkışma daha çok bozabilirsin,
  • dökülsün ne olur yani? çok mu kızarlar? aseton döküldü istemeden dersiniz.
  • açılın burda mobilyacı var :)
    leke dediğin boyanın çıkması yani silmeyle gidecek bişi değil
    oraya aynı renk boyadan bi parça sürüp kamufle edebilirsin yada bütün mobilyayı zımparalatıp tekrar boyatabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helluri -- 12 Kasım 2018; 13:46:56 >
  • Saolun arkadaşlar deneyeceğim birşeyler yapmayı :)
  • Buzdolabima aseton surdum koli lekesini cikarsi diyr leke cikti ama asetonun izi ciktik nasil gececek yardimci olabilr misin iz ... :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.