Şimdi Ara

Mobilite: 'Telefonlara ek vergi geliyor' (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
573
Cevap
9
Favori
13.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
Giriş
    İphone ayarımı hacı sen neyin kafasındasın apple dünyanın en kaliteli markaları arasında sen neyden bahsediyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahlaki Adam

İphone ayarımı hacı sen neyin kafasındasın apple dünyanın en kaliteli markaları arasında sen neyden bahsediyorsun

Bana vestel i kötüleme kardeşim.vestel dünyanın en kaliteli telefonudur.bu kadar net + vergi zammı nı yüzde beşbin destekliyorum. Ayrıca bu adamlar a ikinci zorlu center lazım hadi herkes elini cebe atıp vestel alsın!

• Arkadaşlar Vestel in sahibi parayı kazanacak. Bak şerefsiz biz sana para kazandır(t)mayız. 3kurus maas verirsin calısanına..

Keşke devletin markası olsa , kazananı halk olsa! hiç gerek yok böyle sahte herifler i zengin etmeye. Gidin para toplayın , çalın! Ucuza 250 liraya almanya bileti bulun sabah gidin aksam dönün..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rovingox -- 17 Temmuz 2015; 20:38:51 >
  • Hırsız var!

• Vestel'in bu girisimi tam bir olay ya. senelerdir beyaz esya uretimi yapan bir firma neyine guvenerek telefon piyasasina bu kadar ozguvenle adim atti hala aklim almiyor benim. Apple firmasina baktigimizda sadece bilgisayar, cep telefonu, ve muzikle ilgili yani birbiriyle muthis uyumlu ve sektoruyle ilgili islerin icinde kac yildir. keza samsungta oyle kac senedir telefon piyasasinda oncu firmalardan nokia ile birlikte. ben bu turk kafasini anlamiyorum arkadas neden her boka salca olmak gibi bir niyetimiz var ya? beyaz esya uretiyosan onda en iyisi ol once. onceligin millete bosch, siemens gibi markalari aldirmamak olsun. cep telefonu senin neyine ya bir de bu isin ustadi gibi boyle bir fikirle milleti kendine dusman etti salak firma. arcelik, beko ve vestel benim evime hicbir sekilde giremeyecek markalar. oyle tilkilik pesinde kosmayla degil adam gibi bir seyler uretmekle yuruyor bu isler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can_coskuun -- 17 Temmuz 2015; 23:33:06 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rovingox

Ohooo arkadaşlar hepiniz vestel i kötülemişşiniz..Adamlar 800 liraya iphone ayarın da telefon satıyor belki daha iyi + türk sermayesi helal para.
    Siz neyin kafasındasınız ?

Ya aptalsın, yada vestel çalışanı. Hangisi olduğuna karar veremedim.

• Vestel almayacağız bu kadar basit onlarda zam yapıp dursunlar kudursunlar.

• Merak ediyorum da Vestel Telefonun veya tabletlerin neresini yerli olarak üretiyor. Vestel çalışanları cevaplasın lütfen?
  • Şu hali çok ucuz sanki cihazların bir de vergi gelecek

• Vestel ve bahsi geçen diğer firmalar ve devlet yüzünden hepimize yazık oluyor:

http://www.businessht.com.tr/ekonomi/haber/1114211-turkiye-buyumesini-ariyor-2
  • Olası erken seçim nedeniyle yeni yıldan önce bu zam pek olası görünmüyor. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rovingox

Arkadaşlar Vestel in sahibi parayı kazanacak. Bak şerefsiz biz sana para kazandır(t)mayız. 3kurus maas verirsin calısanına.. Keşke devletin markası olsa , kazananı halk olsa! hiç gerek yok böyle sahte herifler i zengin etmeye. Gidin para toplayın , çalın! Ucuza 250 liraya almanya bileti bulun sabah gidin aksam dönün..

Devletin Markası olsa vay halimize :D

• Şu konu üste çıktıkça yeniden, bıkmadan küfür ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.