Şimdi Ara

Mobil veriden giriyor ama wifiden girmiyor yardım... (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
153
Cevap
5
Favori
172.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kendi bulduğum çözümden bahsedeyim size. ipv4/ipv6 bir arada etkindi modem ara yüzünde. yeni bir wan bağlantısı oluşturdum bilgileri önceki gibi girerek. sadece ipv4 olacak şekilde ayarladım ip ayarını ve diğer bağlantıyı kapattım. şimdilik çözüldü sorunum.

• Arkadaşlar,

Lenovo v560 laptop süperonline 50mbp ile sürekli internet koparıyor, diğer evimdeki 24mpb TTnet ile kesinlikle kopma olmuyor.

PC 2 defa servise İzmir'de gitti wifi donanımı vs kontrol edildi hepsi sağlam. akabinde format atılıp tekrar kurulmasına rağmen süperonline vdsl olan evimde kopuyor sonradan farkedip bağlantıyı kendim kesip tekrar bağla dediğimde bağlıyor, 3 dk geçmeden yine koptuğunu farkediyorum. Diğer evdeki TTnette böyle bir sorun YOK!. Lenovo destek sayfasına da yazdım ve yazışma linkini sizinle de paylaşmak istiyorum. Bilgi ve önerinize ihtiyacım var, teşekkürler.

Lennovo destek yazışma forum sayfasıdır.

• huseyin_elk kullanıcısına yanıt

Denetim masası

Ağ ve internet

Ağ ve paylaşım merkezi

Bağdaştırıcı ayarlarını değiştir

Wifi- Sağ tık- özellikler

Yapılandır

Güç Yönetimi

Güç kazancı sağlamak için yazanda işaret varsa kaldır

Tamam.

Belki faydası olur.

• şefim şimdi yaptım, pc kapatıp açacağım inşallah olmuştur. Bakın bu işle sırasında dahi interneti aynı şekilde kopardı, tekrar bağlattım.

Edit: akabinde 1 saat kadardır kullanıyorum, çok sağol ama halen kopartıyor kafayı yiycem.

PC servisi de sürekli youtube da deniyorum demişti kopma olmadı dedi. Benim bağlı olduğum internette sorun var gibi ama sadece pc de oluyor telefonlar aynı internete bağlı ve onlarda kopma söz konuus değil.. diğer evde TTnet var ve hiç kopma yok.

Lenovo v560 sürücülerin tamamı windows 7 destekliyor 10 değil. bende wind 10 kurulu sorun bu mu acaba..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyin_elk -- 8 Kasım 2023; 19:2:24 >

Wifi kartta da olabilir, driverde de olabilir, SP de olabilir, router veya modemde de olabilir.

• 2 farlı servise verdim Wi-Fi donanım saplam dendi.

SP nedir anlamadım.

büyük ihtimal Wi-Fi driverin win 10 için setup ı yok, 7 için var. Birde 7 kurup öyle deneyeceğim.. teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Süperonline

• Bina girişindeki Türktelekoma ait olan ankastre kutu dedikleri yerdeki bana çıkan kablonun soketleri tam oturmamış sanki. Israrla biz kontrol ettik sorun yok internet sağlayıcınız olan Superonline çözmeli dediler. sokak kapısının önündeyken TTnet arabası geçerken durdurdum ve bakmalarını rica ettim, zaten biz yaptık sorun yoktu ama bakalım dedi. elindeki cihazı tuttu ve bi arabaya gidip geleceğim diyip tabure aldı ve sadece kutu içindeki soketi elinde tornavidayla bastırdı ve hiç bişi diyemeden oldu dedi. nitekim soket tam temas etmemiş ve o andan itibaren sorunum çözüldü. size de çok teşekkür ederim

Geçmiş olsun. 

• teşekkürrler :)

Son olarak skype uygulaması kullanıyorum fakat windows 2007 de skype kaldırılmış sanki.. Fikriniz var mıdır? Wind 7 işletim sistemine skype nasıl kurulur

• W7 ile 2 hafta kullandım, akşam bir anda sorunsuz kullanırken internet bağlantısı Lenova laptop'dan gitti. reset, kapat aç, sistem geri yükleme yapsam da wifi arama bile yapmayıp bağlantı yok görünüyor :( yine hüsran...

• Günaydın, laptopu değiştirin.  

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.