Şimdi Ara

Mobil twitter 403 forbidden

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
5.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Samsung star wifi telefon ile twittera girmeye çalıştığımda 403 forbidden (rate limit exceeded) hatası alıyorum. Opera ile girebiliyorum ama kendi browserı gibi akıcı olmuyor. Sorunu nasıl çözebilirim?

• opera mini telefonun normal tarayıcısından daha işlevlidir.bu arada twitter mobile sitesini yeniledi normal tarayıcıdan giriş yaptım ben
  • Opera mini zaten yüklü telefonda ama istediğim kadar akıcı değil. Şimdi bende girdim normal tarayıcıdan. Bir daha hata almam umarım.

Edit: Yine verdi hata. Uğraştıracak illaki beni bu telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk26faruk -- 8 Mayıs 2012; 17:38:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk26faruk

Opera mini zaten yüklü telefonda ama istediğim kadar akıcı değil. Şimdi bende girdim normal tarayıcıdan. Bir daha hata almam umarım.

Edit: Yine verdi hata. Uğraştıracak illaki beni bu telefon

Tarayici profillerinden de olabilir eger hattin avea ise "avea internet "i kullan "avea gprs wap " sorun yaratabilir. Ben bunun hakkinda konu acmistimhttp://resim.donanimhaber.com/m_60621758/mpage_1/f_/key_//tm.htm#60621758 bir de bunu dene eger aveaysa eger vodafone sa forumda ayarlari bulabilirsin yine dedlglm gibi vodafone icin de "vodafone internet "kullan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.