Şimdi Ara

Mobil hatlardaki kota akk takılırmı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
1.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer prime tarifemdede bu olay geçerliyse ki geçerlidir diye düşünüyorum o zaman asla çıkmam primedan. Gece indiririm ne indireceksem ki gecede 20gb bile iner. Bu gece Türk Telekom için bilgilendirme yapacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar müşteri hizmetlerini aradım ve teyit aldım. VINNWİFİ 50 ve 75 gb kullananlar gece 2 ve 8 arası kota olmuyor. Yani sınırsız kullanıyor. Ev internetlerinde nasılsa öyle. Net ve kesin bilgi. Hayırlı uğurlu olsun. Ben kampanyadan faydalandım modem ve vergiler dahil aylık 82 TL ödüyorum. Normal interneti bu saatten sonra ne yapıyım. 100mbit roket

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prestij06 -- 3 Mayıs 2017; 1:40:37 >
  • SoftRock kullanıcısına yanıt
    Bekliyoruz hocam

• Pttcell gerçek sınırsız tarifem var. 3GB sınırı yok. 300MB AKN sonrası 128Kbps sınırsız devam eden tarife. Az önce denedim. AKN'yi aşmış olduğum halde değişen birşey yok. Halen 128Kbps modunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prestij06

Bekliyoruz hocam

Malesef hocam gece 3te denedim olmadı uçak moduna alıp tekrar denedim yine olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Logic_Man

Pttcell gerçek sınırsız tarifem var. 3GB sınırı yok. 300MB AKN sonrası 128Kbps sınırsız devam eden tarife. Az önce denedim. AKN'yi aşmış olduğum halde değişen birşey yok. Halen 128Kbps modunda.

Biz pttcellilere hep hüsran.. şu fırsat 8 tarifesini 25 tl ye alanlar var, alabilsem dakka durmam ptt de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya şimdi gece 2drn sonra internet paketinden yemiyor mu İnterneti mobil

• Snappiermnappier kullanıcısına yanıt
    Mobil yiyor sadece Turkcell VINNWİFİ 50GB ve 75GB paketleri yemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: prestij06

Bekliyoruz hocam

Müşteri hizmetleri ile konuşmamda bu geceden itibaren sabah 8e kadar akn hızına takılmayacak dedi. Bu gece deneyip sonucu yazacağım. Prime paketinde hız 256 kbps'ye düştükten sonra gece hızlanacağı bilgisini verdi müşteri hizmetleri. Pttcell şuan gece download yapabilmek için çok iyi bir alternatif. Ya yakında aknli bir paket bile kalmayacak ya da rekabet artacak.

Evet banada pttcell'den verilen bilgi 4 mayıs gecesi sistemin devreye gireceği şeklinde. Deneyip göreceğiz.

• quote:

Evet banada pttcell'den verilen bilgi 4 mayıs gecesi sistemin devreye gireceği şeklinde. Deneyip göreceğiz.

Sonucu yazarsanız sevinirim ona göre yarın pttcelle geçiş işlemlerimi yapacağım. Abone alımına tekrar açıldı değil mi?

Benim bulunduğum tarife müşteri alımına kapalı. Bu sebepten dolayı müşteri alımına açık olan tarifeleri kullananlardan bilgi almanız daha doğru olur. Yada müst. hizmetlerina sorarsınız. Tarifemdeki durumu test edince paylaşırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Logic_Man -- 4 Mayıs 2017; 0:38:7 >
  • quote:

Benim bulunduğum tarife müşteri alımına kapalı. Bu sebepten dolayı müşteri alımına açık olan tarifeleri kullananlardan bilgi almanız daha doğru olur. Yada müst. hizmetlerina sorarsınız. Tarifemdeki durumu test edince paylaşırım...

Sınırsız 1gb paketi ile yeni dünya mini tarifesini birlikte kullanmayı planlıyorum. Bi ara pttcell ile Türk Telekomun anlasmasi bitmişti. Tekrar abone alımına açıldı pttcell diye bir yazı okumuştum forumda. Onu merak ettim açıldı mı tekrar diye. Teşekkür ederim yarın pttye uğrar durumu öğrenirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoftRock -- 4 Mayıs 2017; 0:40:49 >
    Evet yeni abone alımı yapıyorlar. Forumda konusunuda ben açmıştım. Müsteri hizmetlerinin bana söylediği bazı tarifeler halen yeni alıma kapalı, bazıları ise açık. TT grup mağazaları başvuru alıyormus. 4446788'den bilgi alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Logic_Man -- 4 Mayıs 2017; 1:13:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoftRock

quote:

Sonucu yazarsanız sevinirim ona göre yarın pttcelle geçiş işlemlerimi yapacağım. Abone alımına tekrar açıldı değil mi?

Sonuç: Değişen birşey yok. Bağlantı hızı olduğu gibi devam ediyor.

Sınırsız tarife olmasına rağmen yine aktif olmamasını pttcell'e sormak gerek. Daha öncede sınırsız tarifemi sınırlı olanla karıştırıp internetimi kesmişlerdi. Sonra iletişime geçip şikayet edince düzeltmek zorunda kaldılar. Bundan dolayı onlardan kaliteli bir hizmet zaten beklemiyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Dmrl

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/bilgisayardan-internet/4-5g-evde-vinnwifi-kampanyasi?source=CMS&place=campaigns_category

Bu pakete geçemiyormusunuz?

Buna geçilir ama ev teldfonu başvurumu tam 6 ay oldu belki bir ıçumut gelir diye bekliyorum ondan yaptırmıyorum sonuçta 2 sene tahüüt veriyorsunuz hem gwce bana sınırsız zaten takılıyorum bütün güncellemeleri fulledim ev nayram etti 200gb nerdeyse indirdik vınnda bir şey gitmedi kotadan artık idare edicez belki alt yapı gelir..

• Hocam bence arayıp sorun altyapı gelirse sizi superonline sabit iternet abonesi yapabilirler taahhüt bozmadan.

• Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt
    Sordum alt yapı ile mobil ayrı dava dendi ondan yapamıyoruz ama mesela alt yapım var aldık internet gitsem bir yere fiberi olsa o zaman oluyor ama mobilde olmuyor..

• Saçma olmuş bence

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.