Şimdi Ara

<<Mobil 1 ile Formula Keyfi Hem De Ödüllü!>>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
2.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildiğiniz üzere otomobil motor yağı markası olan Mobil 1, Formula keyfini bizlere tekrar tattıracak!
    !HEM DE ÖDÜLLÜ!

Mobil 1 bu Formula yarışında en iyi SKOR yapanlara:

1.ye; Sony Full HD LCD TV+Sony Sinema Sistemi

2.-6.yarışmacı; Sony Playstation 3

7. - 16. yarışmacı: iPod Nano

OYUNA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ; http://mobil1cup.ntvmsnbc.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakiramagururlu -- 18 Mayıs 2008; 12:37:30 >

• hepsimi birinciye
  • geçen sene de vardı bir ara birinciliğe kadar gelmiştim eskiler bilir o konuyu
  • YOK YOK KONUYU AÇARKEN YANLIŞLIKLA TAMAM'A BASTIM ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: paTRon

geçen sene de vardı bir ara birinciliğe kadar gelmiştim eskiler bilir o konuyu

Bilmezmiyiz 5 salise yapıp seni geçmiştim.
  • garanti hile olacaktır...bilmiyorum müsait mi yapılmaya ama olucağına inanıyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: uzil

garanti hile olacaktır...bilmiyorum müsait mi yapılmaya ama olucağına inanıyorum..

Bakıcaz artık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: daNGe®

quote:

Orjinalden alıntı: uzil

garanti hile olacaktır...bilmiyorum müsait mi yapılmaya ama olucağına inanıyorum..

Bakıcaz artık.

geçen sene şapka ve bilet için bir yarışma vardı.pitstop oyunu.ahh ahh ne hile yapmıştık ama

• Aslında hileli arkadaşlar adam pisti 5 dk'da bitirmiş ama skoru yüksek diye birinci sırada...
  • bunda yokmu yapcak bi hile ???
  • hile?? vallahi birkaç kere oynadım tur zamanı filan fasa fiso sen mobil 1 in yağlarını toplamaya bak
  • bana zor geldi 30 hazirana kadar hergün 5 kere oyniyim belki kazanırım.Ps3 de olsa yeter yani
  • harita tam olarak gözükmüyor bende arkadaşlar binalar falan yolun olduğu yerde çıkıyor acaba yapılan bir ayar falan varmı operada açamadım ie7 den oynamayı denedim ondada bu sorunu yaşadım öneriniz nedir ?
  • 2. denememde 115000 yaptım.Hem en iyi skoru hemde en iyi sırada mı bitirmek gerekli.2. 3. olsan lmuyor mu
  • değişik bir puanlama sistemi var hala çözemedim. erken bitirmek bir işe yaramıyor.
  • firefox'ta oyna hiçbir sorun olmuyo!
  • quote:

Orjinalden alıntı: fakiramagururlu

firefox'ta oyna hiçbir sorun olmuyo!

Yok yaw firefoxda da herşey karmakarışık oluyor yolu bile göremiyorum doğru dürüst bişeyler eksik ama ne.
  • quote:

Orjinalden alıntı: djdrdery

değişik bir puanlama sistemi var hala çözemedim. erken bitirmek bir işe yaramıyor.

Evet bende 20 dakikadır uğraşıyorum 122 bin i geçemedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiyoba

quote:

Orjinalden alıntı: fakiramagururlu

firefox'ta oyna hiçbir sorun olmuyo!

Yok yaw firefoxda da herşey karmakarışık oluyor yolu bile göremiyorum doğru dürüst bişeyler eksik ama ne.

dostum aslında firefoxla hiçbir alakası yok,sen adobe shockwave i yükledin mi yüklediysen o zaman sorun var demektir
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.