Şimdi Ara

Mobee Nett Tablet 8 video inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
19.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben bir hata edip buna benzer, ucuz olan Polypad220 Tablet PC aldım. Özellikleri burdaki aygıttan biraz daha iyi idi ama... cuma günü aldığım ürünü cumartesi günü hemen iade ettim. Bu gibi ucuz Tablet PC lerde sorun sadece ekranın resisif olması değil, en büyük sorun ve genelde incelemelerde de hiç bahsi geçmeyen konu, ekranın görüş açısıdır. Bu incelemede de dikkat ettiyseniz, özellikle video kısmında, görüntü çok koyudur. Ekran görüş açısı o kadar dar ki, ekrana doğrudan bakmanız gerekiyor. En ufak açı değişikliğinde görüntüde koyulaşmaya başlıyor. Bu da ekranın kalitesiz olmasından kaynaklanıyor. Böyle bir durumda kitap okumanız işkence haline geliyor. Eğer Tablet PC alacaksanız size önerim biraz daha paraya kıyıp bilindik marka almanız. Mobee 8" Tablet PC yaklaşık 400 TL gibi fiyattan satılmaktadır. Bunun yerine 600 TL verip Archos 7" Tablet PC alın çok daha iyi; ya da biraz daha sabredip Samsung (Galaxy Serisi), LG (Optimus Pad Serisi), Viewsonic (ViewPad Serisi) ve Motorola (Xoom) gibi yakında gelecek olan modelleri alın.

• Resistif oluşandan mıdır buda bilmem ama ekran öyle soluk ki neredeyse görülmeyecek, insanın ekrana bakası bile gelmez yahu. :/
  • ekran kalitesi çok kötü cidden dokunmatik demekte yanlış biraz adam kıracak ekranı :D çok para vermek istemeyneler bence iyi ürünlerin 2. elini düşünebilirler
  • güzel tablet
  • Kapasitif ekranlı versiyonu çıksın, bir gün beklemem alırım.
  • kapasitif çıksa bu paraya vermezler ki, çıkmasını bekleyene kadar çıkmışını alıp keyfini sürmeye başlarız
  • iyi de bu fiyata sen ne kapasitifinden bahsediyorsun ? oldu bi de ipad2 yle kıyaslayın cihazı ? fiyatı ortada özellikleri ortada
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

iyi de bu fiyata sen ne kapasitifinden bahsediyorsun ? oldu bi de ipad2 yle kıyaslayın cihazı ? fiyatı ortada özellikleri ortada

aynen bu fiyata kapasitif nerdee, zaten kapasitif bile olsa ne ipad ile nede başka marka ile kıyaslanır bu marka :)
  • Arkadaslar ürünü kullanmadan yorum yapayın lütfen. Ben aldım kullanyrum gayette menunum almak isteyen arkdslra tavsye ederm ürüne alstktn snra ekranda zorlanmyrsnz ben DH video incelemesini izleyp almaya karar verdi. Ürünü inceleyn ve almamda yardmcı oln editör arkdada tesekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inanılmaz fiyatı görünce test için aldım. herkesin en muzdarip olduğu şey ekranı ve kesinlikle doğru söyleniyor. ekran berrrrrbat. amaa kalemle kullanıldığında bütün sorun çözülüyor gibi. genede IPAD yada GALAXY nin yerinin tutmaz. tavsiyem paraya biraz daha kıyın ve bunlardan birini alın.
  • 7" T1200 versiyonu çıktı 1.2Ghz işlemci , A+ kapasitif ekran 512Mb Ram USB 3G desteği... Ona ne dersiniz var mı gören kullanan hiç?
  • Arkdaşlar sizler için mobee tabletinizde en stabil olarak çalışan oyunları ve programları son sürüm olarak forum sitemizde paylaşmaktayız.Hepinizi sitemize bekliyoruz...www.mobeedestek.com

Online destekhttp://mobeedestek.com/showthr?ead.php?t=43
  • arkadaşlar mobee s800 tablet pclere hat takılıyomu?
  • Mobeedestek sitesini kapatmışlar..?!!

http://mobeedestek.com/

Mobee Nett Tablet 8 video inceleme
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.