Şimdi Ara

mıtsubıshı lancer hakkında bilgi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkdaşlar bugün 1.6 lancer aldım 2006 model 1 aylık sıralı lpg takılı 150 bın km de kaza fln yok 19.500 e anlastık sizce iyi yapmışmıyım ?

• bende 13.11.2013 te arkadaşın kuzeninden aldım sol arka çamurluk ve sol arka kapı boyalı 128.000 de 2.ci sahibinden (1 yıl kullanmış) 22.000 e aldım. Araçtan çok memnunum fakat tek eksik fren balatalarının değişmesi gerekiyor servis parçaya 600 lira diyor
  • Güle güle kullanın hocam kazasız oluşu ve kmsi iyi. İçinize sindiyse fiyatı uygun sayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi bence hocam, güle güle kullanın
  • 150.000 deki araba alınmaz bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf_eraser

bende 13.11.2013 te arkadaşın kuzeninden aldım sol arka çamurluk ve sol arka kapı boyalı 128.000 de 2.ci sahibinden (1 yıl kullanmış) 22.000 e aldım. Araçtan çok memnunum fakat tek eksik fren balatalarının değişmesi gerekiyor servis parçaya 600 lira diyor

japonyadan kargoyla getirtsen bile daha ucuza patlar.
  • Hayırlı olsun. Gayet güzel fiyata almışsınız. Taş gibi japon. Fransız değil en azından.
  • Hayırlı olsun..
  • yusuf_eraser Y kullanıcısına yanıt
    Servise gidin diye kafanıza silah mı tutuyorlar?

Bende de 2009 colt var ben bile bakımları özel ustada yaptırıyorum. En son motor bakımını 150TL'ye hallettim. filtreler ve yağ... servis 300tl diyor.
    benim balatalar serviste kim bilir kaç tl'dir. dışarıda 75-100tl arası... takmasına da 30-40tl alıyorlar o kadar..

konu sahibi arkadaş aracı güzel kontrol ettir, iyi derlerse al. çok konforlu güzel bir araba üzmez sizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Sürücü

Servise gidin diye kafanıza silah mı tutuyorlar?

Bende de 2009 colt var ben bile bakımları özel ustada yaptırıyorum. En son motor bakımını 150TL'ye hallettim. filtreler ve yağ... servis 300tl diyor.
    benim balatalar serviste kim bilir kaç tl'dir. dışarıda 75-100tl arası... takmasına da 30-40tl alıyorlar o kadar..

konu sahibi arkadaş aracı güzel kontrol ettir, iyi derlerse al. çok konforlu güzel bir araba üzmez sizi

bakım parçaları değil ama kaporta parçalarını bulmak sorun olabilir. yine de artık internet sayesinde olmaz diye bişey yok.
  • Hayırlı olsun. Hep hayalimdir bir EVO VII olsun isterim. Sizde Lancer'ınızı evoya benzetebilirsiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue spirit

150.000 deki araba alınmaz bence

neden 15.bindeki tüm araçları trafik hurdaya mı çekiyor?
  • saolun arkdaslar yorumlarınız ıcın aractan tabıkı memnunum genelde ıyı yorumlar aldım ztn ama bıkacı aksını soyleyınce sınek kuck ama mıde bulandırır hesabı takıldı kafama benımde aklıma sız geldınız olumlu olumsuz herkez bıse bılıyodur ztn dıye dusunerek sordum sıze evo ya benzemesı ayrı bı hoşuma gıdıyo ztn yanlız motoruna baktırdıgımda hıcbı sorun cıkmadı ancak motor lambası yanıyodu pc ye baglayıp sildiler motor beynınden o hatayı ancak yıne yandı aracın sahıbı 95 benzın koyunca yanıyo 97 koyunca yanmıyo dedı sebebı ne acaba bılen varmı
  • 2006 lancer ı evo ya benzetmek mümkün mü? ön arka falan hep farklı
  • ya kasasının arka kısmı bana onu anımsatıyo dıyım
  • Öncelikle hayırlısı olsun diyorum , ben dede 2004 var genel anlamda problemsiz bir araba triger baskı balata disk vb.. ağır bakımları yapıldıysa yapılmadıysa servis de 3500 _ 4000 TL civarı sanayide ise 1500 TL civarı tutabilir
    Diğer arkadaş içinde balataları 100 ile 150 TL te sanayide muadilleriyle yaptırırsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeniüyeEskiTakipçi

quote:

sizin içib araba almaktaki tek kıstas trafiğin hurdaya çekmesiyse zaten araba almayın.

sığ bakışınızla hayatta başarılar
  • Hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yeniüyeEskiTakipçi

quote:

sizin içib araba almaktaki tek kıstas trafiğin hurdaya çekmesiyse zaten araba almayın.

sığ bakışınızla hayatta başarılar

haklısınız 150 bindeki atmosferik turbosuz benzinli safkan bir japon aracı almayın diyerek sığ bakışın aslında kimde olduğuna eşi bulunmaz bie örnek vermiş oldunuz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.