Şimdi Ara

Mitsubishi Colt 1.3 İnform Nasıl Bilirsniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu araç için ve bu model hakkında yorumlarınızı bekliyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-bu-fiyata-mitsubishi-colt-167673307/detay/

• bu araç hasarlı dostum . coltlar genel itibarile güzel araçlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlanda işaretlenmiş,bu kasa coltlarda esp var mı ?
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    colt'larda esp yoktur.
  • üstrat gelsin az bekleyin...
  • esp yok, inform boş model..invite ara donanım, instyle de dolu olan

fiyat uygun yazılmış araca iyi baktırın kazalı değilse alınabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akıllıdeli06 -- 10 Haziran 2014; 10:17:08 >
  • Colt'un 2.el piyasası durgun. Corsa,Fiesta bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzade0606

üstrat gelsin az bekleyin...

collta 2005 ve 2006 ve belki bir ihtimal 2007 modellerde, esp,asr ve perde havayastiklarini iceren guvenlik paketi mevcut idi. bunun donanim paketi ile alakasi yoktu. her pakete eklenebiliyordu.yani bu model araliklarindaki coltlarda bir ihtimal esp olabilir anlamanin en kisa yolu aracta perde havayastigi varmi diye bakmak. o varsa esp de vardir. hayirli gunler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 10 Haziran 2014; 11:20:34 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

Colt'un 2.el piyasası durgun. Corsa,Fiesta bakın.

Yav he he durgunmuş.

Colt sahibiyim. Forumda colt almak isteyen arkadaşlar, arada bana ulaşıyor, bu konudaki gibi hasarlı araçlar dışında düzgün coltları kaçırıyorlar. İlan konur konmaz satılıyor eğer düzgünse. Temiz bir colt anında satılır. Normal colt da gayet ederinde satılır. 2.eli durgun diye almayın zaten gidin dandik boşline arabaları alın. 2.el fiyatları olarak denklerine göre uygun zaten. Satarken de uygun aldığınız için sıkıntı yaşamazsınız.

invite donanımda bile 4airbag var. 2014 polonun hangi donanım paketinde 4airbag var? Bu halka müstahak vw gibi marka ve fiyatlar devam edin bu kafa ile.
    makyajlı kasa ile 2airbag, esp getirmiş, bütün donanımlar kapak jant. ESP koymasa inform colttan farkı yok. makyajsız poloların esp'si yok, en üst donanım chrome edition'lar 4airbag ama instyle bir colt 6airbag ve esp içeriyor. Trendline'de yolbilgisayarı bile yok. yıl 2014 hatırlatırım.

@EPICA
    aracın bagaj kapağı düzeltme+boya var. Fotoğraflardan emin olamadım ama ön çamurluklarda boya olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadece Sürücü -- 10 Haziran 2014; 12:35:54 >

• Colt b sınıfının f\p açısından alınacak en iyi aracıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • colt alıncaksa bence otomatil alınmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

quote:

Orijinalden alıntı: beyzade0606

üstrat gelsin az bekleyin...

collta 2005 ve 2006 ve belki bir ihtimal 2007 modellerde, esp,asr ve perde havayastiklarini iceren guvenlik paketi mevcut idi. bunun donanim paketi ile alakasi yoktu. her pakete eklenebiliyordu.yani bu model araliklarindaki coltlarda bir ihtimal esp olabilir anlamanin en kisa yolu aracta perde havayastigi varmi diye bakmak. o varsa esp de vardir. hayirli gunler.

Diyecektim ve yazmış zaten yorum. Bu arkadaşı dinle derim. Bu arkadaşın COLT izlenimlerini okuyunca gidip arabayı alacağın olmasa bile inceleyesin gelir ve inceleyince zaten arabayı da beğenirsin. COLT'u ben 4 yıl önce tasshelfoff'un yorumları sayesinde incelemiş ve beğenmiştim. Bence alınır temizi bulununca. Ve bana göre arkası küçük gibi görünse de gayet geniş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.