Şimdi Ara

MİTSUBİSHİ CARİSMA MI HONDA CİVİC 1.4 MÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar,Honda civic 1.4 arıyordum ancak yaz geldiği için fiyatlar biraz arttı hondalarda.. Mitsubishi carisma 1.6 glx lerinde fiyatı ve donanımı cazip geldi...Mitsubishi alınırmı..Yoksa Honda civic aramaya devam mı edeyim...

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4064639

• ikiside japon benim tercihim carisma civic 1,4 bpmboş bi havayastığı bile yok carismada herbişey var ama carismanın 1,8 gdi olanını alın bu 1,6 lardan daha performanslı ve 1,6 lardan daha az yakmaktadır ben hala bu arabalar niçin tutulmadı anlamış değilim.
  • bende niçin tutulmadığını anlamadım..yetkili servisleri nasıl acaba..
  • Carisma alman önerimdir ancak elden çıkarırken zorlanma yaşayabilirsin
  • benim bir arkadaş da var..Bayağı memnun..Her türlü donanım var..Ancak satarken zorlanırmı orasını bilemem.
  • öf arabayı alacaksın ama 4 sene sonra satacaksan carisma daha mantıklı olabilir
    civic 1,4 alana kadar 1,6 alman iki katı güç farkı demek
    1,4 1,6 dan daha çok yaktığını unutma
    1,6 motor üstüne birde 120 beygir
  • neden 4 sene...Carisma 4 yıl sonra prim mi yapcak...
  • sence hondalarda fıyatlar neden arttı pıyasa arabasıda ondan benım 1.4 e 11 dıodun 11 eder dıodun bulamadın heralde 11 e anlaşılan 13-14 e 1.6 fullu varmış öle dien sen diilmiydin alsana güvenlik paketli 1.6 bi civic herseyiyle bin basar mıtsubıshıye benım arabanın fıyatını neden öldürdüğün belli oldu arkadasım senın çözdüm olayı

• ikiside JApon...

ikisinide severim...

senin yerinde olsam o paraya bomboş bi civic alacağıma dopdolu bir carisma alırım, yıllarca keyifle ve konforla ve en önemlisi güvenle binerim, sonrada satarım, değer kaybetse bile yıllarca konforlu ve kaliteli bindiğime sayarım. araba ne içindirki zaten,

ha galericiysen, ben çok sık araba alır satarım, uzun vadeli binmem, bana hızlı satılıcak bi araba lazım diyosan o zaman honda al tabi...

ha illada ben olsaydım o paraya gider ahada bu arabayı alırdım kesin

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3354162

yukarda saydığım özelliklerin nerdeyse hepsini birden barındırıyo...

bence bunuda bi düşün...

• quote:

Orjinalden alıntı: ftr35

sence hondalarda fıyatlar neden arttı pıyasa arabasıda ondan benım 1.4 e 11 dıodun 11 eder dıodun bulamadın heralde 11 e anlaşılan 13-14 e 1.6 fullu varmış öle dien sen diilmiydin alsana güvenlik paketli 1.6 bi civic herseyiyle bin basar mıtsubıshıye benım arabanın fıyatını neden öldürdüğün belli oldu arkadasım senın çözdüm olayı

birincisi ben klimalı araba arıyorum...Dolayısıyla senin arabanla ilgilenmiyorum...ne yaparsan yap senin araban maximum 11500 eder...sen o arabayı bana 10500 versen yinede almam..Çünkü klimasız..Ben klimalı arıyorum...Maalesef senin arabaya istediğin rakamı vermezler..Çünkü KLİMASIZ+BOYALI bu gerçeği kabul et..Seni anlıyorum herkesin malı kıymetlidir..Gönlüm isterki o arabayı 14000 15000 e sat...Ama satamazsın.Galerici 12500 veriyor demiştin bence hemen sat..Tabi öyle bir galerici varsa..Hiçbir galerici 12500 vermez senin arabaya..Ayrıca 13-14 1.6 full var...14 ytl param olsa hemen alcam..Tekrar söylüyorum inşallah arabanı 14000 15000 verirsin...Kal sağlıcakla..

• 1.8 GDI Carisma için 170 bin km nasıldır, bu kilometrelerde Toyota ve Honda alınabilir diye düşünüyorum, Carisma için ne dersiniz..
  • Ben 1.4 97 model honda civic kullanıyorum. Kesinlikle sorunsuz bir araba. Mitsubishi iyi bir araba olmasına rağmen piyasada çok olamdığı için bakım sorunları yaşayabilirisin. Bence honda civic aramaya devam et.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.