Şimdi Ara

Mitsubishi Attrage Kullanıcıları Buraya (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
13
Favori
16.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erginy15

Cvt şanzımanın yağı ne kadar sürede bir değişiyor? Bakım periyodu tablosu bulamadım, bilginiz var mı?

Ben 80 bin gibi hatırlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isa_001453 İ kullanıcısına yanıt
    İyiymiş. Teşekkürler.

Lastik seçiminde bu iki lastik te uyar mı acaba. Eğer sıkıntı olmaz ise ucuz olanı alacağım.
    Nokian 185/60 R15 88H XL Weatherproof Dört Mevsim 22/2016 180 TL
    Nokian 185/55 R15 82H Weatherproof Dört Mevsim 19/2016 210 TL

• erginy15 kullanıcısına yanıt
    Hangi şehir desiniz ben 4 mevsim lastiğe karşıyım yazın çok yakar kısın karda çıkmaz vs boyut olarak 60 oluyor bende de 60 takılı kışlık olarak nokian d4 kullandım geçen kış çivili lastik gibi yolu somuruyor yazlık olarak da good year eficent performan taktım muhteşem sessizlik. İkisini de çok araştırdım üzerine araştırma yapılmasına gerek görmüyorum 😊

eskişehir
  • Son günlerde fiyat alan oldu mu? Şu an c-elysee 2013 dizel Exclusive kullanıyorum.
    Araç babamın- kendime yeni bir araç düşünüyorum. Ya tekrardan 2013-14 citroen c-elysee ya da sıfır düşünüyordum taki mitubishi ile karşılaşığ araştırmaya karar verene kadar
    Genel kullanımım şehir içi (Bursa) olacak, ancak yılda 2-3 kere uzun yol yapmayı düşünüyorum.
    1.6 dizel 92 hp araçtan sonra 1.2 benzin 80 hp araç nasıl olur biraz çekincelerim var?
    (Otobanda 160-170 hızla hissettirmeden gidiyor Citroen)

Yakıt olarak şehir çi 27 krş
    şehirler arası 23 krş yakıyor citroen, Lpg düşünmüyorum, benzinde yakıtları nasıl olur ?
  • aykut5855 A kullanıcısına yanıt
    Ağustostan beri kullanıyorum, iki defa uzun yol yaptım. Ankara Konya arası genellikle 100-120 km hızla 5L/100km yaktı. Ankara Antalya arası 160'a kadar hız yaptım 5,6L/100 km yaptı.Şehir içi 6 lt civarında geziyor. Anahtarsız giriş ve çalıştırma büyük kolaylık sağlıyor. Yağmur ve far sensörü çok güzel. Cvt şanzıman harika, vites geçişleri yok ama hissiz bir sürüş sağlıyor. Yüksek hızlarda pek güven hissi vermemesine rağmen virajlarda savrulma kesinlikle yok. Pek tutulmayan bir araç olması nedeniyle bayilerde hala 2015 model bulabilirsiniz. 50-52 civarına sıkı pazarlıkla alabilirsiniz. Ben çok memnunum tavsiye ederim.
  • Merhabalar cvt plus cc li attrage ariyorum. Satmak isteyen pm den ulassin lutfen. Hayirli gunler
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut5855

Son günlerde fiyat alan oldu mu? Şu an c-elysee 2013 dizel Exclusive kullanıyorum.
    Araç babamın- kendime yeni bir araç düşünüyorum. Ya tekrardan 2013-14 citroen c-elysee ya da sıfır düşünüyordum taki mitubishi ile karşılaşığ araştırmaya karar verene kadar
    Genel kullanımım şehir içi (Bursa) olacak, ancak yılda 2-3 kere uzun yol yapmayı düşünüyorum.
    1.6 dizel 92 hp araçtan sonra 1.2 benzin 80 hp araç nasıl olur biraz çekincelerim var?
    (Otobanda 160-170 hızla hissettirmeden gidiyor Citroen)

Yakıt olarak şehir çi 27 krş
    şehirler arası 23 krş yakıyor citroen, Lpg düşünmüyorum, benzinde yakıtları nasıl olur ?

Ben c elsy direk es geçtim çünkü fransız arabaları 5 sene sonra dökülmeye başlıyor performans olarak sizi kesinlikle üzmez çok seri sorunsuz bi araba

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isa_001453 -- 4 Şubat 2017; 13:11:24 >
    Merhabalar,

İstanbul civarında 2015 intense plus + navigasyon sıfır araç için fiyat bilgisi bilen var mı arkadaşlar? Telefonda 53 bin altına inmiyorlar.

Bir de bu aracın sübapları çelik mi, magnezyum alaşımlı mı anlamış değilim. Özel bir servis magnezyum dedi. LPG kullanınca sübaplar belli bir süre sonra yanar ve 2000 civarına değişim olur dedi. Kullanıma bağlı (yüksek devir özellikle etkiliymiş) olarak 10.000 de olabilir 30.000de de olabilir dedi. Ayrıca yetkili servis her türlü garantinin bozulduğunu söylüyor. Yani sadece motor değil. Lpg konusunda tecrübeli arkadaşlar cevaplayabilirse memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsr

Merhabalar,

İstanbul civarında 2015 intense plus + navigasyon sıfır araç için fiyat bilgisi bilen var mı arkadaşlar? Telefonda 53 bin altına inmiyorlar.

Bir de bu aracın sübapları çelik mi, magnezyum alaşımlı mı anlamış değilim. Özel bir servis magnezyum dedi. LPG kullanınca sübaplar belli bir süre sonra yanar ve 2000 civarına değişim olur dedi. Kullanıma bağlı (yüksek devir özellikle etkiliymiş) olarak 10.000 de olabilir 30.000de de olabilir dedi. Ayrıca yetkili servis her türlü garantinin bozulduğunu söylüyor. Yani sadece motor değil. Lpg konusunda tecrübeli arkadaşlar cevaplayabilirse memnun olurum.

Fiyat olarak ankara da Azizoğlu dan fiyat alın geçen bugun Burak bey teslim alacak aynı fiyat dan yardımcı olun deyin özelden pm atarak fiyat bilgisi vereyim

LPG olarak ben prins taktırdım çok memnunum 30 bin i geçti henüz problem yok performans seven birisi oldugum için az da yaksın ye bu aracı aldım 130 ile derken 3 bin devirde seyrediyor ama ilk hızlanmalarda keyfe keder 4 bin 5 bin devirlerde kullanırım garanti sadece motor lpg kaynaklı arızadan dolayı o işe bakmaz benim arabamda lpg var teyp arızalandı yenisi ile değiştirdiler subaplar çelik değil ama ortalama 80 bin gider. Sonra zaten 1500 civarı bi masraf tutar ve çelik takarsınız bi daha o problem de ortadan kalkar.

Teşekkürler isa bey, herşeyi cevaplamışsınız :) Özelden bekliyorum o zaman fiyatı. Sübap olayını da anladım ama çelik olanlar için fiyatlar bayağı oynak. 2000, 700 şimdi de sizden 1500 geldi. Sizin verdiğiniz fiyat mantıklı görünüyor.

Aracı almak kısmet olursa biraz benzinde kullanacağım, bakalım duruma göre kit taktırabilirim.
  • fsr F kullanıcısına yanıt
    Benim söylediğim fiyat daha önce lpg montaj hatası kurbanı olan bi arkadaşımız İstanbul'da fatih barug ustaya yaptırılmış gerçek fiyat. Montaj lpg de en önemli şey. En başından be arıza lambası felan yanıyordu. Bende henüz hiç bi sıkıntı yok.

• [DHTUBE=
    ]

[DHTUBE=
    ]

[DHTUBE=
    ]

• İnternette böyle bir haber yayıldığından konuyu birinci ağızdan öğrenmek istedim ve Hamza beye konuyu ilettiğimde kurdan kaynaklı olarak şu an ithalatı gerçekleştirmediklerini öğrendim.

quote:

Attrage modelimiz kalite, donanımı ve kullanım ekonomisi ile rakiplerinden önde olan bir ürün.

Bu modelimizin üretiminin durdurulduğu ya da Türkiye'de satışa sunulmayacağı yönünde bir durum mevcut değil. Güncel döviz kurlarında yaşanan dalgalanmalar ve değişken süreçten dolayı, 2017 model Attrage'ların satış süreci henüz net değil. Gelişmeler için web sitemizi takip edebilirsiniz.
  • hocam forumu yeni kullanmaya başladım inşallah sorumu doğru yerde sormuşumdur.bende 2014 model cvt attrage sahibiyim bir sorum olacak ani duruşlarda durmaya yakın hafiften bir titreme oluyor normal midiracaba??
  • sevban41 S kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar normal gibi dedi ani duruşlarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: isa_001453

inşallah normaldir zaten servise gideceğim ama bakalım. ancak hocam şöylede birşey var trafik lambalarına doğru ayağımı gazdan çekince kendi kendine bırakınca durmaya yakın o titreme olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevban41

quote:

Orijinalden alıntı: isa_001453

inşallah normaldir zaten servise gideceğim ama bakalım. ancak hocam şöylede birşey var trafik lambalarına doğru ayağımı gazdan çekince kendi kendine bırakınca durmaya yakın o titreme olmuyor.

Özelden mesaj atarsanız gruba ekleyim sizi orda daha detaylı sorup daha detaylı bilgi alın isterseniz ben çok dikkat etmiyorum az yakıyor çok kaçıyor servisi uzun Aralık ve ucuz beni bi çok konuda mutlu ediyor. 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: mumenu

quote:

Orijinalden alıntı: cem_uar2

Almayi dusunuyorum. Siz krediyle mi aldiniz. Takas imkani oluyor mu.

Hocam ben pesin aldim, takas imkani var ama benim aracima piyasadan 5bin az teklif ettiler araci kendim sattim. 15bin tuketici kredisiyle ustunu tamamlayip aldim.

Sizin araç neydi sorması ayıp olmazsa? Önceki araç yani.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.