Şimdi Ara

MİNOXİL SPREY VE ŞAMPUAN SEBOREİT DERMATİT YOL AÇIYOR ÇABUK OKUYUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende 1.5 senedir Seboreit Dermatit Hastasıyım Çok önemli birşey keşfettim. bunu tüm benim gibi hasta olanlara açıklıyım dedim.

Bende herkes gibi saç dökülmesi vardı 17 yaşında tabiki devlet hastanesinde minoxil saç spreyi verdiler ozamana kadar Seboreit dermatit yoktu onu kullandıktan 1 ay sonra heryerde Yağlı kabuklu deri oluştu sonra 1.5 senedir geçmiyor 19 yaşıma giricem.

SAKIN SAKIN SAÇINIZI DAHİ KAYBETSENİZDE Minoxil ile ilgili ürün kullanmayın...

Hayatımı karartı.

yakalananlara önemli PROZİNC YEŞİL VE Kahverengi , Ketoral, Mantar Hapı , Momecon losyon Düzenli kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: PropackeD

Arkadaşlar bende 1.5 senedir Seboreit Dermatit Hastasıyım Çok önemli birşey keşfettim. bunu tüm benim gibi hasta olanlara açıklıyım dedim.

Bende herkes gibi saç dökülmesi vardı 17 yaşında tabiki devlet hastanesinde minoxil saç spreyi verdiler ozamana kadar Seboreit dermatit yoktu onu kullandıktan 1 ay sonra heryerde Yağlı kabuklu deri oluştu sonra 1.5 senedir geçmiyor 19 yaşıma giricem.

SAKIN SAKIN SAÇINIZI DAHİ KAYBETSENİZDE Minoxil ile ilgili ürün kullanmayın...

Hayatımı karartı.

yakalananlara önemli PROZİNC YEŞİL VE Kahverengi , Ketoral, Mantar Hapı , Momecon losyon Düzenli kullanın.

BİLGİLENDİRME İÇİN TEŞEKKÜRLER... GEÇMİŞ OLSUN YARDIMCI OLACAĞIM BİR DURUM OLURSA YAZABİLİRSİN korkoray27@hotmail.com

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.