Şimdi Ara

Mini ssd dönüştürücü yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Benim asus zenbook ux31e tamir edilemez şekilde bozuldu. İçindeki mSSD'yi çıkardım ve bilgisayara harici bağlamak istiyorum. Bunun için bildiğiniz adaptör/ dönüştürücü var mı acaba? Tıpkı normal 2.5 inç HDD' leri bağladığımız gibi bir çözüm yok mu kutu falan? Yazıcıoğlunda sordum öyle bir şey yok ama yabancı sitelerde var gibi. Deneyimi olan var mı bu konuda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• addonics x110 olabilir.. newegg'de dönüştürücüler mevcut..

ben de bi addonics x110 alıp sanırım yardıracağım.. Tabi benim olayım masaüstü için..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

addonics x110 olabilir.. newegg'de dönüştürücüler mevcut..

ben de bi addonics x110 alıp sanırım yardıracağım.. Tabi benim olayım masaüstü için..

evet şimdi baktım. güzel ürünler var. başka bir yerde şöyle bir şey buldum sanırım tam bana lazım olan adaptör. özellikle üzerinde benim zenbook UX31'in adı da geçiyor kartın. direk usb aracılııyla bağlanıyor sanırım. işte keşke bunları burada görerek alma imkanı olsa. ya da çaresiz kalırsam böyle bir siteden sipariş verebilirim artık.
    https://tr.aliexpress.com/item/SATA-Adapter-USB-3-0-Cable-For-ASUS-EP121-UX21-UX31-SANDISK-ADATA-XM11-SSD-2/32729009805.html?spm=2114.49010508.4.7.KETUhQ

en az 27 gün teslimat süresi var diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosica -- 26 Eylül 2016; 10:55:58 >

• Bence en geç 15 günde gelir. Aliexpress'den aldıklarım en fazla 12 günde geldi..

1 haftada gelen de var.

Ben de pcie to m2 alacağım.

http://www.addonics.com/products/ad2m2s-px4.php

muhtemelen bi samsung 950 yada 960 takarım..
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    eyvallah. adaptör uyumluluğundan iyice emin olup sipariş vereyim olmazsa. yanında başka şeyler de alırım lazım olan icabında.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.