Şimdi Ara

Mini Onarım AUTO KING Şikayeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Duster aracım var.sol arka çamurluğu bir direğe sürttüm ve biraz göçtü.Yapıkredi kaskomdan hakalarımı kullanarak yaptırayim dedim ve auto kıng e gittim.Öncelikle 10cm den büyük olduğu için mini onarım olmaz dedi ve ücretli olur dediler.4 Kakkımı kullanayım dedim olmaz dediler nede derken 20 cm.diye bir sistem çıkardı %35 indirim ayaparız 220Tl.masraf cıkardı bende.yaa arkadaş burası 20 cm. değilki 15 cm var yok dedim.sayın arkadaş bu sefer, bak şuraya kadar bombe var buraya kadadar kazıcaz falan dedi.Bede usta değilim ama orya kadar gerek yok dedim sen burayı yap oraası bombe kalsın dedim gerçi bombe falanda yok ya,neyse 140Tl. anlaştık 27 ekime gün aldım bakalım ne olacak.
    Ama birdakine Kasko zamanı Auto king le anlaşmalı olan Firmaya kasgo yaptırmicam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkasdans -- 28 Eylül 2015; 20:24:18 >

• Geçmiş olsun.

Maalesef sektörde kimse sevmiyor auto king servisine araç götürmeyi.

Ben sigortacı olarak RS firmasını tercih ediyorum çok daha başarılı ve anlayışlılar.

Auto king ile anlaşmalı çok az firma kaldı bu sene içerisinde kalan firmalar da anlaşmalarını bozacaktırlar.

Her gidenden 100-200 lira talep ederek olmaz bu iş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.